Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanko a videl si tie jej kámošky-spoločníčky.... nikdy ju nikto s chlapom nevidel....ona je jak Koleník....
tak ja tiež vačšinou chodím do terénu s chlapmi , občas sa opiť a dať si rebierka v Alfe a niesom na chlapov...-aj keď už som raz na Starej Turej na diskotéke tancoval s kamošom slaďák- ale to už sme boli sepálený, že už sme nevedeli čo robíme- až ráno nám vraveli čo sme tam vyvádzali...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Stanko a videl si tie jej kámošky-spoločníčky.... nikdy ju nikto s chlapom nevidel....ona je jak Koleník....
ja som ho videl ako diváka v divadle s dievčinou ale martina navrátilová je krásavica oproti tej dievčine (možno kolegyňa)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak ja tiež vačšinou chodím do terénu s chlapmi , občas sa opiť a dať si rebierka v Alfe a niesom na chlapov...-aj keď už som raz na Starej Turej na diskotéke tancoval s kamošom slaďák- ale to už sme boli sepálený, že už sme nevedeli čo robíme- až ráno nám vraveli čo sme tam vyvádzali...
toto poznám z bratovej svadby moj chlap sa tam strieskal ..... aj s kamošom a jedine oni tam robili šou, svadba v Martine a že blaváci nič nevydržia...všetci odpadnutí, len títo dvaja bukoši spolu tancovali a moj chlap bol akože žena šatka na hlave a pod.....no čo ti budem rozprávať....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ja som ho videl ako diváka v divadle s dievčinou ale martina navrátilová je krásavica oproti tej dievčine (možno kolegyňa)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
......kúúúúrňa .......teraz v správach šot sledujem ........prvé dubáky vyšli von .........Žeby som zajtra na huby vybehol ??????
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

buchi, svadba akoooo? a kde sú pocheraje
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
podaktorým finstina znie podobne ako madarcina,nuz asi su recohluchy-ale naco finstina,ved vsetci rikame onedlho jenem po anglicky
Madarčina patrí do ugrofinskej skupiny jazykov.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

teraz kolegyna pise ze jej sestre sa odlepila sietnica z nicoho nic a ze to druhy pripad v meste toho roku,to fakt neskutocne s tym ako clovek moze prist k necakanym zdravotnym problemom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..odpadávam dnes...a moje decko má energie jak na duracelkách...izba oškrabaná, steny povysávané a omyté jarovou vodou, čakajú na penetrák..aj ja čakám...že vydržím aspoň pol sultána a odpadnem tuším mrtva žena...a vonku je úplne super...šla by som na dáky opekáč...fajn večer vám a pohodu pri hokeji prajem..
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..odpadávam dnes...a moje decko má energie jak na duracelkách...izba oškrabaná, steny povysávané a omyté jarovou vodou, čakajú na penetrák..aj ja čakám...že vydržím aspoň pol sultána a odpadnem tuším mrtva žena...a vonku je úplne super...šla by som na dáky opekáč...fajn večer vám a pohodu pri hokeji prajem..
Treba využiť energiu dokým je. Peknú prácu prácičku a drž prsty, nech tých amíkof porazíme.
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Veru sultána nepozerám, ja si idem pozrieť farmu a hlas čs......to pozerám (ak nie som v robotovni), dám si leháro
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
buchi, svadba akoooo? a kde sú pocheraje
...akóóóó....????

FASA !!!!

...pocheraje ???

Tak :
1. neviem ,čo to je ...
2. niečo sa rozdalo...šak sa aj patrí....
3. niečo je ešte v chladničke....
4. neskôr ...večer si tortičku zadriem .....že tretia večera ???
Naposledy upravil buchač : 07.05.12 at 19:12
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pocheraje- koláče nárečovo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..odpadávam dnes...a moje decko má energie jak na duracelkách...izba oškrabaná, steny povysávané a omyté jarovou vodou, čakajú na penetrák..aj ja čakám...že vydržím aspoň pol sultána a odpadnem tuším mrtva žena...a vonku je úplne super...šla by som na dáky opekáč...fajn večer vám a pohodu pri hokeji prajem..
bože chcem také decko, tiež potrebujem minimálne dve izby porobiť.....v garáži mám kúpené 4ks skríň už asi 4 roky, ale keby sa budú používať
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanko a videl si tie jej kámošky-spoločníčky.... nikdy ju nikto s chlapom nevidel....ona je jak Koleník....
ale ten najnovší účes čo má- paráda- sekne jej to , fešande...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
bože chcem také decko, tiež potrebujem minimálne dve izby porobiť.....v garáži mám kúpené 4ks skríň už asi 4 roky, ale keby sa budú používať
za 200 eur ti to urobím...,aj túto sobotu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
za 200 eur ti to urobím...,aj túto sobotu...
čo si mal "medvídka z Bogoty"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
čo si mal "medvídka z Bogoty"
Však to je jak zadarmo...- za chleba a salám ti to určite nebudem robiť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ivana Š
my už začnime fínštinu trénovať
1. lekcia
slnko nesvieti - aurinko pois
slnko svieti aurinko valot





Ruusut ovat punaisia​​, orvokit ovat sininen! Kasvot kuin sinun kuulu eläintarhaan. Älä suutu olen siellä myös, ei häkissä, mutta nauraa sinulle

po našom:
Ruže sú červené, fialky sú modré! Tváre ako je tá vaša patrí do zoo. Nehnevaj sa, budem tam taky, nie v klietke, ale smejem sa na vás
Kočka, keď si už chceš po fínsky, tak si vypočuj Loituma: Ievan Polkka

a máš to.
A tu aj s textom:
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Však to je jak zadarmo...- za chleba a salám ti to určite nebudem robiť...
ale ja som vlastne nenapísala čo všetko.....takže...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať