Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ale ja som vlastne nenapísala čo všetko.....takže...
Alles inklusive...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Alles inklusive...
ver tomu že by si si to rozmyslel.....a jedna sobota by nestačila....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ver tomu že by si si to rozmyslel.....a jedna sobota by nestačila....
ty si nejaká čudná lujzička- vravela si o 2 izbách a skriniach a nie o nejakom vinohrade...( na teba si dávam zvlášť pozor od istého času, ty si moooc prefíkaná)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...sviatočná káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...vonku čerstvo a voňavo...inak pohoda, aj vám prajem fajn cez deň dnes...

...a čajík pre Vieroč sa akurát varí...alabut, ty had!sewa!...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem zvesiť z lustra vianočné imelo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mami, čo s tým radiatorom?..mami, ako sa vypúšťa systém?..mami, nešla by si...?...mami, kde máme hasák?...mami, prosím ťa...mami, tu sú 4 káble a tie nové zásuvky sú len na dva,kuwňa, ako to zapojít?...mami, nevieš, kde máme tú miešačku na omietku?...
(mami hovorila decku, že takú robotu si treba pripraviť...ale nyjeee, u nás všetko za pochodu...mami rieši, mami vie...
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi,

ja som síce ešte v posteli, ale u nás tiež maká a vyzerá to asi ako u Teba : mamí kde je...mamí prosím...mamí ako sa sadí... a mamí sa nasr... a ide si sadnúť von a odtiaľ bude každému kričať čo kde je....lebo mamí ma vždy pravdu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tiež si myslím že keď to na nás príde tak by sme mali okamžite vykonať všetky potreby. a sex predovšetkým len to pán doktor neskúmal škoda.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

čítam,že v dedine kde som 15 rokov býval ( mariatál , alias New jersey ) - vypadol včera zo zvonice 50r. farár a zabil sa- ja tú zvonicu poznám doverne a vypadnúť len tak nemohol...- podľa mňa vyskočil...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...a idem zvesiť z lustra vianočné imelo...
pepsi ja mám ešte vianočný stromček
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska je výročie oslobodenia- od toho najhoršieho, čo tu v živote bolo, najotrasnejšej ideologie v historii ľudstva- mali by sme aspoň troška v duch poďakovať tým vojakom, ktorí položili svoje životy, za to aby to bolo aspoň ako to je...
Keby fašisti vyhrali vojnu, ktovie ako by to všetko bolo- či by bola Porada a čo by bolo a nebolo...

preto vyhlasujem minútu ticha...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ty si nejaká čudná lujzička- vravela si o 2 izbách a skriniach a nie o nejakom vinohrade...( na teba si dávam zvlášť pozor od istého času, ty si moooc prefíkaná)
2x položiť plávajúcu, 2x vystierkovať-vymalovať, vyhodiť 100ročné skrine, zložiť 4ks nových, a samozrejme predtým tie dve izby vypratať-podnášať z bytu.možno ma ešte niečo napadne.
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V kútiku duše závidim Vierke , že na obed môže byť v posteli......
Ja dnes s mužom sme od siedmej v práci , on pracuje , ja pracujem tiež , ale menej . Syn je na nohách dnes od pol šiestej , vlastne o pol šiestej už makal . Dúfam ,že dnes budeme doma skôr , ako obvykle.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ja mám ešte vianočný stromček
..

..všetko sa ešte môže zísť...čo ty vieš, kedy zas budeš mať vianoce?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
pepsi ja mám ešte vianočný stromček
lujzi, vieš že ja ťa mám rád a všetko,tak sa neuraz ,ale u teba ma už neprekvapí nič...-lebo všetci ostatní sú iní ako ty- ty si proste jedinečná, ty si lujza...-nikto ti nieje podobný...
a neprekvapilo by ma ani keby vysvitlo nakoniec že si Radičová...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tu sa nič nepodáva.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujzi, vieš že ja ťa mám rád a všetko,tak sa neuraz ,ale u teba ma už neprekvapí nič...-lebo všetci ostatní sú iní ako ty- ty si proste jedinečná, ty si lujza...-nikto ti nieje podobný...
a neprekvapilo by ma ani keby vysvitlo nakoniec že si Radičová...
ešte to by mi tak chýbalo....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
ešte to by mi tak chýbalo....
a nechybalo?,vsak by si mohla zalozit vlastnu stranu
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Do kelu, v nedeľu som robila šišky pre syna do škôlky a od pondelka ma bolí palec pravej ruky, kuwňa nič sa s tým poriadne nedá robiť, očistiť zemiaky na francuzáky hotová mučiareň, nehovoriac o tom, že v aute tiež nič moc, naštartovať ľavou rukou, tiež si ňou pomáhať pri radení spiatočky a 1-čky...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať