Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Bola som sa trochu rekreovať, ale nemdopadlo to dobre, moja chrípka, či čo to mám, stále pokračuje, už si sama leziem na nervy, tretí týždeň teploty, ja už nemám silu bojovať. Piešťany majú krásne parky, úžasné balneologické múzeum a milých a ochotných ľudí v ňom. A ešte majú dobré bahnisko, tam bolo super teplúčko.
..

..no, mojík, to chce asik vymeniť liečiteľa..keď už ani Piešťany nevyhnali chrípku!...tak už len čajík a slivku...alebo krvné testy, či to je fakt chrípčina...držím palčáky a večer hodíme reč..
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Čítam, pepsi, že maľujete, máš šikovného syna, veľa ti ušetrí. Aj my máme naplánované na druhú polovicu mája maľovanie dvoch izieb, no dnes sme hovorili s majstrom, a vyjde to cca 120€ bez materiálu, jedna izba aj s umývaním maľovky. Sieťka nebude, že netreba. Druhá izba aj s položením plávačky cca 180€. Už sa "teším" na vypratávanie izieb, lebo to vždy máme doma ostrý spor, ja zachraňujem čo sa dá, a muž má tendenciu všetko poškodiť, bo si nevie naplánovať a pripraviť "pracovisko". Obije, otlčie, poláme všetko okolo. Ako každý chlap, začne vypratávať bez rozmýšľania, bez prípravy.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Čítam, pepsi, že maľujete, máš šikovného syna, veľa ti ušetrí. Aj my máme naplánované na druhú polovicu mája maľovanie dvoch izieb, no dnes sme hovorili s majstrom, a vyjde to cca 120€ bez materiálu, jedna izba aj s umývaním maľovky. Sieťka nebude, že netreba. Druhá izba aj s položením plávačky cca 180€. Už sa "teším" na vypratávanie izieb, lebo to vždy máme doma ostrý spor, ja zachraňujem čo sa dá, a muž má tendenciu všetko poškodiť, bo si nevie naplánovať a pripraviť "pracovisko". Obije, otlčie, poláme všetko okolo. Ako každý chlap, začne vypratávať bez rozmýšľania, bez prípravy.
..

..mojík, maľujem obyčajne ja sama, bez asistencie,kedy ma napadne...ale toto bolo s kožovaním,takže si decko robí, ako treba, a všetko samo..je šikovný...a tiež rozmýšlal nad plávačkou, ale včera prišiel a povedal, že ho odhovorili, vraj kto to bude každý deň umývať?..dvakrát za týždeň povysáva, takže vyhral koberec...a moja rada,že koberec je teplejší..(inak, odkedy máme šarkana, vysáva sa každý deň,lebo chlpy sú furt,any roomba to nezvládala, takže len autocleanerom)
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Kvaka Pozri príspevok
Bola som sa trochu rekreovať, ale nemdopadlo to dobre, moja chrípka, či čo to mám, stále pokračuje, už si sama leziem na nervy, tretí týždeň teploty, ja už nemám silu bojovať. Piešťany majú krásne parky, úžasné balneologické múzeum a milých a ochotných ľudí v ňom. A ešte majú dobré bahnisko, tam bolo super teplúčko.

Asi by pomohlo "živočíšne teplo" alebo cesnačik na bruško.........
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Kvaka Pozri príspevok
Bola som sa trochu rekreovať, ale nemdopadlo to dobre, moja chrípka, či čo to mám, stále pokračuje, už si sama leziem na nervy, tretí týždeň teploty, ja už nemám silu bojovať. Piešťany majú krásne parky, úžasné balneologické múzeum a milých a ochotných ľudí v ňom. A ešte majú dobré bahnisko, tam bolo super teplúčko.
Anka,

asi by bolo naozaj dobré komplexné vyšetrenie, krv, rontgen pľúc a pod. .... moja drž sa, Ty si silná žena a dostaneš sa z toho, veľmi Ti držím palce a objímam Ťa.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja zisťujem, že tiež už budem musieť vymaľovať, a to má maľovka 4 roky a bola robená na novej stierke.
Naše kočeny (6ks statočných) si totiž sem tam dajú prebeh cez otvor medzi predsieňou a chodbou, takže nám tam teraz svietia efektné hnedé packy na bielom podklade.
Len keby sa mi tak chcelo, to už budem musieť vymaľovať všetko.. a to sa mi teraz teda nechce...
No a ešte veľká kočena - moja rodička, sa vždy chytí rukou vedľa zárubne, keď ide do šajze, takže je tam tiež fajín capák.
Mačkám vynadáš, ale čo s rodičkou??
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ja zisťujem, že tiež už budem musieť vymaľovať, a to má maľovka 4 roky a bola robená na novej stierke.
Naše kočeny (6ks statočných) si totiž sem tam dajú prebeh cez otvor medzi predsieňou a chodbou, takže nám tam teraz svietia efektné hnedé packy na bielom podklade.
Len keby sa mi tak chcelo, to už budem musieť vymaľovať všetko.. a to sa mi teraz teda nechce...
No a ešte veľká kočena - moja rodička, sa vždy chytí rukou vedľa zárubne, keď ide do šajze, takže je tam tiež fajín capák.
Mačkám vynadáš, ale čo s rodičkou??
..

..jáááj, rodičku nevymeníš..viem to!..ale iste prispeje na zničenie jej odtlačkov aspoň umývaním po maľovke...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..jáááj, rodičku nevymeníš..viem to!..ale iste prispeje na zničenie jej odtlačkov aspoň umývaním po maľovke...
Ani to, chrbticu má v čudu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, maľujem obyčajne ja sama, bez asistencie,kedy ma napadne...
...hm ......keď tak vyzerajú izby ako Ty
......no zbohom rodina ..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja si tiež radšej maľujem sama, nie že by ma to až tak bavilo, ale keď maľujem ja, je oveľa menej zašpinené okolie, ako keď maľuje moja drahá polovička.. A tak mám potom aj menej riadenia po maľovaní..
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aj my sme si maľovali sami, donedávna, ale žiaľ, už sa nedá. Ja patrím tiež k tým, čo občas urobia odtlačky pri dverách na stene, keď sa potrebujem chytiť, to ten nízky tlak. (asi ako tá tvoja rodička, AlaNR). Biela farba je najlepšia, dá sa pretrieť. Teraz chcem dve biele steny a dve protiľahlé tónované. Farbu ešte neviem, ale do spálne asi marhuľovú, a do pracovne nejakú bledomodrú.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..obedňajšia káva je na stole...a aj čas na siestu, aspoň krátku...pohodu vám prajem...


1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kvaka Pozri príspevok
Bola som sa trochu rekreovať, ale nemdopadlo to dobre, moja chrípka, či čo to mám, stále pokračuje, už si sama leziem na nervy, tretí týždeň teploty, ja už nemám silu bojovať. Piešťany majú krásne parky, úžasné balneologické múzeum a milých a ochotných ľudí v ňom. A ešte majú dobré bahnisko, tam bolo super teplúčko.
Nevrav mi ani zo žartu,že si s teplotou šla do horucich bahenných kúpeľov.Nevieš ako si sa mohla vyliečiť?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jáááj, to mi vyletel ten čajík pre Vieroč!..neva...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kvaka Pozri príspevok
Aj my sme si maľovali sami, donedávna, ale žiaľ, už sa nedá. Ja patrím tiež k tým, čo občas urobia odtlačky pri dverách na stene, keď sa potrebujem chytiť, to ten nízky tlak. (asi ako tá tvoja rodička, AlaNR). Biela farba je najlepšia, dá sa pretrieť. Teraz chcem dve biele steny a dve protiľahlé tónované. Farbu ešte neviem, ale do spálne asi marhuľovú, a do pracovne nejakú bledomodrú.
Asi skôr naopak,studená má byť spálňa,nie?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Nedávno som čítala, že modrá farba tlmí chuť do jedla, bola by vhodná do kuchyne..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

..tak, tá káva...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
Nedávno som čítala, že modrá farba tlmí chuť do jedla, bola by vhodná do kuchyne..
..

..mala som kedysi modrú kuchyňu...dve steny, kuchynská sedačka, závesy, obrus, koberec......ale mojim chalanom chuť do jedla neubrala ani farba
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..

..mala som kedysi modrú kuchyňu...dve steny, kuchynská sedačka, závesy, obrus, koberec......ale mojim chalanom chuť do jedla neubrala ani farba

Na farbe nezaleží, hlavne že mi chuti,......aj keby kobra tam sedela........
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja mám modrú kuchyňu - linku a modré doplnky a mojim veru chutí
keď počujem otázku, maminka a čo budeme papať, vlasy mám dupkom

ja som zasa počula, že ľuďom nechutí modré jedlo
citujem:
Modrá je najnechutnejšia!
Modrá potláča chuť k jedlu, pretože ide o vzácny výskyt tejto farby v prírode v surovinách. V dôsledku toho nemáme automatickú chuť na jej farbu. Plus, modrá prináša pocit pokoja a vyrovnanosti, takže aj jedlo budete jesť pomalšie, čo zase naopak umožňuje žalúdku zaregistrovať, keď je plný, a tak bráni prejedaniu sa. V prípade novoročného predsavzatia schudnúť, môžete tiež zmeniť svetlo v chladničke na modré a "polnočný hlad" zmizne!
Naposledy upravil Ivana Š : 09.05.12 at 12:17
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať