Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ale modrý nápoj by nemusel byť zlý
napríklad takýto
necháme si ho k hokeju?
Blue.jpg  
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Nevrav mi ani zo žartu,že si s teplotou šla do horucich bahenných kúpeľov.Nevieš ako si sa mohla vyliečiť?
Jój, BXL, nešla som tam s nijakou teplotou, nie som blázon, to bolo presne dva týždne od začiatku chrípky, či čo to bolo, ale minimálne 5 dní som už nemala teplotu, veď som už v sobotu pomaličky plela v záhrade. Tam v bahnisku predvčerom bola pohodička, úžasne som sa cítila, bola som iba raz, pobyt bol krátky, bola som aj v suchej saune, úplne perfektné to bolo. Až včera doma, zrazu zimnica a bác, vrátilo sa v slabšom odvare. Asi sa na mňa niečo nové nalepilo.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Asi skôr naopak,studená má byť spálňa,nie?
Neviem, niekedy dávno sme mali spálňu zelenú, už dlho máme v celom byte bielu, preto som chcela zmenu. Naša spálňa je na severovýchode, a tú treba zohriať, našla som toto:
Spálňu umiestnenú na severe a sevorozápade oteplíte využitím teplých slnečných farieb (bordovej, škoricovej, oranžovej, marhuľovej), ktoré ju zaplnia teplom a optimizmom. Naopak studené odtiene (napr. biela, svetlomodrá, fialová) izbu ochladia, preto sú vhodné najmä do južne a západne orientovaných spální.
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ach to koleno,uz nezabera ani neurol a iba ciastocne ibalgin 2 krat 400ka,pritom ma nachodenych km ako 5 rocna skodovka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
ach to koleno,uz nezabera ani neurol a iba ciastocne ibalgin 2 krat 400ka,pritom ma nachodenych km ako 5 rocna skodovka
..

..no, ak tá 5-ročná škodovka mala 3 pánov, ako tá naša kedysi dávno, tak chudák-to koleno..má dosť!...šupito na rentgen,vidím to na vylágrovanú prevodovku...alebo vydratú spojku..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ak tá 5-ročná škodovka mala 3 pánov, ako tá naša kedysi dávno, tak chudák-to koleno..má dosť!...šupito na rentgen,vidím to na vylágrovanú prevodovku...alebo vydratú spojku..
ani by som tam nedosiel-vsak napoly z polikliniky urobili cinak a ordinacie a rentgeny kade tade po celom meste,este aj patrat treba po nich.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Ale modrý nápoj by nemusel byť zlý
napríklad takýto
necháme si ho k hokeju?
Jaj, ako dobre vyzerá .... aj by chutilo, no práve mi "bolo oznámené", že z koncertu v BA domov šoférujem ja.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nepovedala som ku ktorému zápasu možno zapijeme majstrov
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem urobiť dolče od gusta, len tak, od radosti...a podvečernú pohodu vám prajem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
nepovedala som ku ktorému zápasu možno zapijeme majstrov
..

..kde je to modréééé?..Ivííí!!..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tuto
bluehawaiian.jpg  
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..a na vitazstvo nasich je dobre aj teketo....paci
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sakra zenske vy tak sebestacne ako citam uz dva dni,viete okrem zenskych prac aj malovat, obkladat, murovat, majstrovat, elektrinu opravit a dalsie chlapske roboty,tak mam obavy ci vam este chlopov treba-keby nebolo mladych rocnikov,tak tu nam hrozi sexmisia-ale vlastne sa my chlapy pri vas nestratime-ved dakto musi jest ked je navarene,dat si pivko ked je nakupene,poradit pri robote,pokritizovat,pohundrat a nuz a vibrator sladku pusu neda a nema taku vydrz jak poradny chlap
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..toto je velmi zaujímavé...

http://www.reformy.cz/zpravy/americk...ntralni-banky/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
sakra zenske vy tak sebestacne ako citam uz dva dni,viete okrem zenskych prac aj malovat, obkladat, murovat, majstrovat, elektrinu opravit viete a dalsie chlapske roboty,tak mam obavy ci vam este chlopov treba-keby nebolo mladych rocnikov,tak tu nam hrozi sexmisia-ale vlastne sa my chlapy pri vas nestratime-ved dakto musi jest ked je navarene,dat si pivko ked je nakupene,porodit pri robote,pokritizovat,pohundrat a nuz a vibrator sladku pusu neda a nema taku vydrz jak poradny chlap
..

..chlapi sú dôležití...a my sme prieberčivejšie...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aj vam vypadava porada?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
trisestri Pozri príspevok
aj vam vypadava porada?
dokonca sa mi nedajú pridávať príspevky, niekedy na 6-7krát to prešlo. Už cca 3 dni....
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neverim ze by sa nenaslo riesenie ktore by neponizovalo ludsku dostojnost http://vranov.korzar.sme.sk/c/636891...-v-linore.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No téda, kto by to bol povedal, že tak sa bude činiť( po tých tvojích prúpovídkach o hadoch, čo ništ nerobia). Len nech mu to pekne dlho vydrží. Šikulka, len čo je pravda. Trochu si mu krivdila, či? PS, to je ten budúci ocino?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
neverim ze by sa nenaslo riesenie ktore by neponizovalo ludsku dostojnost http://vranov.korzar.sme.sk/c/636891...-v-linore.html
dobrý návod budem dozerať na zamestnankyne aby si neodhryzli z papriky alebo rajčiny, kuchárkam v kuchyniach by bolo treba spraviť každý deň výplach žalúdka a pod
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať