Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

srska Pozri príspevok
danuš, to je uspávanka pre pečienku
Aká uspávanka, tu sa bude ešte tancovať!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ach, Lujzi, už by som sa rada plačkala v teplučkom mori.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Ach, Lujzi, už by som sa rada plačkala v teplučkom mori.
ani nehovor, lebo ja ked tento rok nepôjdem "dole" tak ma švihne!!!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ani nehovor, lebo ja ked tento rok nepôjdem "dole" tak ma švihne!!!!
srsková na mňa tiež tlačí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
srsková na mňa tiež tlačí
tak čo riešiš, bud rád že máš s kým ísť
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

srska Pozri príspevok
srsková na mňa tiež tlačí
Hádam sa len nebrániš!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

danushka Pozri príspevok
Aká uspávanka, tu sa bude ešte tancovať!
Danushka moja, čo oslavuješ? Naposledy som s vnučkou tancovala na svadbe. Už by sa zišlo.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Kvaka Pozri príspevok
Danushka moja, čo oslavuješ? Naposledy som s vnučkou tancovala na svadbe. Už by sa zišlo.
Budúci prírastok do rodiny, budú srdiečkoviny čo nevidieť ...
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Hádam sa len nebrániš!
neopovážim sa
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
tak čo riešiš, bud rád že máš s kým ísť
Lujzi, on nerieši, on chce ísť, ale keby sa niečo pos...alo, tak srsková tlačila. Nepoznáš chlapov?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Lujzi, on nerieši, on chce ísť, ale keby sa niečo pos...alo, tak srsková tlačila. Nepoznáš chlapov?
poznám, ten moj je v prdeli ja chcem ísť v septembri cvičiť do Tučepi so Zoricou Ochodníckou z Kočíc, ale aj v auguste by som chcela, ale s kým
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
poznám, ten moj je v prdeli ja chcem ísť v septembri cvičiť do Tučepi so Zoricou Ochodníckou z Kočíc, ale aj v auguste by som chcela, ale s kým
lui, aj moj hromzi, ze idem s kamoskou k moru zo zdravotnych dovodov.. no, mozem za to, ze moj sb ziadne take problemy nema..tak nech pekne si doma driemka v chladecku..nema rad slnko..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
poznám, ten moj je v prdeli ja chcem ísť v septembri cvičiť do Tučepi so Zoricou Ochodníckou z Kočíc, ale aj v auguste by som chcela, ale s kým
Určite sa niekto nájde, musíš veriť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
lui, aj moj hromzi, ze idem s kamoskou k moru zo zdravotnych dovodov.. no, mozem za to, ze moj sb ziadne take problemy nema..tak nech pekne si doma driemka v chladecku..nema rad slnko..
len si to pekne uži...... ja by som išla aj sama aj minulé leto som chcela, len by som potrebovala niekomu do závesu, aby som nemala pocit, že idem sama autom. ja tak potrebujem D vit. ako hovädo posledné merania úplne nízke ...menej ako je minimum
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
len si to pekne uži...... ja by som išla aj sama aj minulé leto som chcela, len by som potrebovala niekomu do závesu, aby som nemala pocit, že idem sama autom. ja tak potrebujem D vit. ako hovädo posledné merania úplne nízke ...menej ako je minimum
Chodíš aj so psom?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Chodíš aj so psom?
nie.nikdy sme neboli, u našej domácej iba bez psa. chodieval do hotela, do Zálesia tam to bolo tak pod lesom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a slniečkový piatok prajem...je už skoro víkend, tak žiadne veľké roboty nechystáme..izba je okožovaná, vonia novotou, šarkan obkúka, že čo to !,či sa sťahujeme,vonku krásne,tak kávu dám na stôl, pozdrav alabutovi, čajík pre Vieroč dnes na terasu,lebo dnes nič nerobí,len sa oddychuje, no a tak...si kecám sama so mnou, ale čo, však je krásne ráno!!...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
.Ala nejeduj, este posadis toho..aj sa narobis..hlavne, ze mama sa v zahrade nedorazila a nedolamala sa..

..spomenula som si na mojho neboheho otca, ked bol na voziku..nevydrzal bez roboty na zahrade a tak pekne po chodniku s motykou sintoval krajne rady kukurice, no padli za obet aj fazule alebo tekvice..a mama bola nejeden raz dolamana..to ludia cely zivot zvyknuti na robotu dlho nevydrzia necinne sediet, lezat..
čo som hovorila... dnes ráno ležala, že jej je zasa veľmi zle. Som zvedavá, čo povie doktorke, keď jej poobede príde dať injekcie.

Keď už nevydrží bez roboty, tak nech mi vytrháva burinky z kvetináčov na dvore a nie v záhrade. Hlava sa jej točí, tlak kolíše, ešte tá chrbtica do toho, strojček má na srdci, na slnku by nemala byť skoro vôbec, ale nieee, aj tak ide... keby niekde v tej záhrade spadla, tak ju nikto ani počuť nebude, keby kričala... jaj... ako malé decko...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

AlaNR Pozri príspevok
čo som hovorila... dnes ráno ležala, že jej je zasa veľmi zle. Som zvedavá, čo povie doktorke, keď jej poobede príde dať injekcie.

Keď už nevydrží bez roboty, tak nech mi vytrháva burinky z kvetináčov na dvore a nie v záhrade. Hlava sa jej točí, tlak kolíše, ešte tá chrbtica do toho, strojček má na srdci, na slnku by nemala byť skoro vôbec, ale nieee, aj tak ide... keby niekde v tej záhrade spadla, tak ju nikto ani počuť nebude, keby kričala... jaj... ako malé decko...
Ali, nerozčuluj sa - škodí to kráse .... hoci Ťa chápem, že máš veľký strach, starší ľudia sa veľakrát nevedia stotožniť s tým, že už nevládzu, či nemôžu kvôli zdravotnému stavu a potom sa správajú ako malé deti......
Je krásny slniečkový dník, navyše nás čaká víkend, tak len klídek a pohodička, oki ???
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
čo som hovorila... dnes ráno ležala, že jej je zasa veľmi zle. Som zvedavá, čo povie doktorke, keď jej poobede príde dať injekcie.

Keď už nevydrží bez roboty, tak nech mi vytrháva burinky z kvetináčov na dvore a nie v záhrade. Hlava sa jej točí, tlak kolíše, ešte tá chrbtica do toho, strojček má na srdci, na slnku by nemala byť skoro vôbec, ale nieee, aj tak ide... keby niekde v tej záhrade spadla, tak ju nikto ani počuť nebude, keby kričala... jaj... ako malé decko...
Tak ako vraví evuš- moja babka bola tiež taká pracovitá, že to až preháňala- ráno, dobre že neumierala v posteli a poobede sa už hrabala na pole robiť, ona sa aj vyjadrila,že nechce umrieť niekde v posteli ale niekde pri práci-takže to je fakt tá staršia generácia asi celá takáto...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať