Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
evuš Pozri príspevok
Ali, nerozčuluj sa - škodí to kráse .... hoci Ťa chápem, že máš veľký strach, starší ľudia sa veľakrát nevedia stotožniť s tým, že už nevládzu, či nemôžu kvôli zdravotnému stavu a potom sa správajú ako malé deti......
Je krásny slniečkový dník, navyše nás čaká víkend, tak len klídek a pohodička, oki ???
Máš pravdu, niekedy mám pocit, že mám doma 4 ročné vzdorovité decko, a nie pomaly 75 ročnú dôchodkyňu...
Ale fakt, vonku je krásne, idem pracovne do mesta, nasosám energiu zo slniečka, hneď mi bude lepšie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Budúci prírastok do rodiny, budú srdiečkoviny čo nevidieť ...
prírastok? čo sa zaradíš medzi babky na Porade?,babka- čakateľka?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Mame si brat od nich priklad, jemne usmernovat a pomahat, aj nam rocky pribudaju, kazdemu.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
lui, aj moj hromzi, ze idem s kamoskou k moru zo zdravotnych dovodov.. no, mozem za to, ze moj sb ziadne take problemy nema..tak nech pekne si doma driemka v chladecku..nema rad slnko..
Tak ja pozdravujem tvojho muža- ja som sa asi pred 15 rokmi tak spálil, že odvtedy slnko nemusím- keď ideme k moru, tak ja sa chodievam kúpať buď skoro ráno, alebo večer po západe slnka-cez deň mi je lepšie niekde na pláži na teraske, na pivečku...-keď vidím tých ľudí na pláži ako tam ležia celý deň na tom slnku- mňa porád striasa- a to fakt originál, ja keď sa na nich pozriem tak normálne ma až strasie...
ked sme boli v taliansku,tak prvé tri dni nebolo slnko, bolo zamračené a všetci nadávali ako nám nevychádza počasie- a ja som sa vo vnútri smial ako je fajn na dovolenke...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Darina1234 Pozri príspevok
Mame si brat od nich priklad, jemne usmernovat a pomahat, aj nam rocky pribudaju, kazdemu.
a čo vidíš na iných, čakaj i na sebe.....

Alenka, čítala som predtým ,ako si obrábala záhradku do úmoru, tak tvojej práce je mi ľúto, lebo mám to doma a viem, čo to obnáša, ale treba sa uspokojiť tým, že furt je lepšie, ak mamka niečo "povyvádza" ako keby mala ležať bezvládne v posteli...urobíš si vychádzku, vyvetráš hlavu, predýchaš a opäť bude energia do ďalších dní.
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak ja pozdravujem tvojho muža- ja som sa asi pred 15 rokmi tak spálil, že odvtedy slnko nemusím- keď ideme k moru, tak ja sa chodievam kúpať buď skoro ráno, alebo večer po západe slnka-cez deň mi je lepšie niekde na pláži na teraske, na pivečku...-keď vidím tých ľudí na pláži ako tam ležia celý deň na tom slnku- mňa porád striasa- a to fakt originál, ja keď sa na nich pozriem tak normálne ma až strasie...
ked sme boli v taliansku,tak prvé tri dni nebolo slnko, bolo zamračené a všetci nadávali ako nám nevychádza počasie- a ja som sa vo vnútri smial ako je fajn na dovolenke...
Tak to sa aj ja čudujem, ako vydržia .... pre mňa by to bol trest, ja ich volám "zatrestňáci"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Tak to sa aj ja čudujem, ako vydržia .... pre mňa by to bol trest, ja ich volám "zatrestňáci"
a ešte ked ideš popri nich a vidíš ako im tie krémy stekajú po tele, brrrrrrrrrrrrr
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pre nás bola "sklamaním" preľudnená Makarska, už nikdy viac. Ľudia ochotní ležať aj pri odpadkovom koši...To my sme radšej zašli kilometer ďalej, menej ľudí, viac stromov
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Pre nás bola "sklamaním" preľudnená Makarska, už nikdy viac. Ľudia ochotní ležať aj pri odpadkovom koši...To my sme radšej zašli kilometer ďalej, menej ľudí, viac stromov
preto ja viac-menej preferujem ostrovy- je tam síce o niečo drahšie všetko, ale ovala lepší komfort..., ja osobne milujem Rab- ticho kľud, vačšinou dochodcovia alebo rodiny s deťmi-žiadny výrastkovia a najma je tam piesok a je tam menej tých blbých ježkov...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
preto ja viac-menej preferujem ostrovy- je tam síce o niečo drahšie všetko, ale ovala lepší komfort..., ja osobne milujem Rab- ticho kľud, vačšinou dochodcovia alebo rodiny s deťmi-žiadny výrastkovia a najma je tam piesok a je tam menej tých blbých ježkov...
Stanko, na Rabe sme boli raz, už veľmi dávno, v meste Lopar, bola tam malá piesková pláž v zátoke, zdala sa mi nejaká zanesená. My sme chodili na sever peši tak cca 15 minút a tam sme mali nádherné tiché plážičky. Tá cesta cez "les" bola najkrajšia, tie vône a hudba cvrčkov, doteraz si pamätám.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kukučka Pozri príspevok
Pre nás bola "sklamaním" preľudnená Makarska, už nikdy viac. Ľudia ochotní ležať aj pri odpadkovom koši...To my sme radšej zašli kilometer ďalej, menej ľudí, viac stromov
V Pisaku je krásna pláž, more čisté, málo ľudí , klídek, pohoda, tieň
len zasa je tam horší prístup, keby nás tam známi nezaviedli, tak to ani nenájdeme, nie je tam bufet, WC, ide sa tam po schodoch - provizórnych, dosť strmých
ako by som sa vyjadrila presnejšie - všetky veci treba do ruky alebo na chrbát a dobre sa kukať pod nohy, na ktorý schod stúpiš, alebo aj na ktorú stranu schodu stúpiš - na ľavú či pravú
na počudovanie - decká to zvládali lepšie ako dospelí, behali po schodoch hore - dolu bez zadýchania my dospelí sme pri výstupe fučali ako lokomotívy
ono všetky výhody majú svoje nevýhody
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... mňa dnes prekvapili zo škôlky kam malá chodí ( nechodí už od začiatku apríla- kedy išla na operáciu srdca)- poslali jej list s kresbičkami , že na ňu myslia a tešia sa, keď ich príde pozrieť.. neviem čo je to starobou a či chorobou .. až mi slzy do očí nabehli... Mne to prišlo také milé....
15 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
a čo vidíš na iných, čakaj i na sebe.....

Alenka, čítala som predtým ,ako si obrábala záhradku do úmoru, tak tvojej práce je mi ľúto, lebo mám to doma a viem, čo to obnáša, ale treba sa uspokojiť tým, že furt je lepšie, ak mamka niečo "povyvádza" ako keby mala ležať bezvládne v posteli...urobíš si vychádzku, vyvetráš hlavu, predýchaš a opäť bude energia do ďalších dní.
...radšej nestraš ....

...v tomto kontexte zvýrazneného , keď si predstavím moju svokru ...........

....Ježiš , Maria a všetci svätí ........
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... a aby som mala trojku do radosti: 2. nabehli mi peniaze z DU preplatok a 3. radosť decko mi oznámilo že z 13tich skúšok má úspešne 5za sebou a už len "púhych" 8... ...
No pekne , aby ten víkend pekne začína.. snáď to vydrží dlhšie .. Prajem všetkým pekný deň a víkend! Ďakujem za priania!
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Bionda Pozri príspevok
... a aby som mala trojku do radosti: 2. nabehli mi peniaze z DU preplatok a 3. radosť decko mi oznámilo že z 13tich skúšok má úspešne 5za sebou a už len "púhych" 8... ...
No pekne , aby ten víkend pekne začína.. snáď to vydrží dlhšie .. Prajem všetkým pekný deň a víkend! Ďakujem za priania!
ked došiel preplatok- ako to že nepijeme?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Bionda Pozri príspevok
... a aby som mala trojku do radosti: 2. nabehli mi peniaze z DU preplatok a 3. radosť decko mi oznámilo že z 13tich skúšok má úspešne 5za sebou a už len "púhych" 8... ...
No pekne , aby ten víkend pekne začína.. snáď to vydrží dlhšie .. Prajem všetkým pekný deň a víkend! Ďakujem za priania!
k tým púhym 8 skúškam- minule mi kamoš vraví, stano, predstav si že už mám zaplatených 52 splátok hypotéky- už mi ostáva iba 240...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. pijeme, čoby nie! DOma nahotunavô všelijaké pitivo- ešte aj grilované prasa- nie pečené .. _D ..kričte kto čo scete, aj fernešt a tonic jesto...
Ja doma s malou a hovorím, super asi mi z toho gate padnú.. a ona, prepáč mami, gate ti nepadnú, veď nemajú oči!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja kafu popoludňajšiu dám, lebo mi chutí...a už treba len vymalovať, vybrať nejaký pekný koberec a pomaly bude hotovo...mám dosť dnes...aj celý víkend...tak vám prajem pohodu a nech zelinka pomalšie rastie...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nema problema - vodič z NR
NR_vodič.jpg  
vodič_NR.jpg  
1/1
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..luí, práve sme ti zjedli všetky zásoby zmrzliny...tak ti posielam čokles gusto...
...slnko ešte furt neny unavené, dnes pečie ako o život..ešte aj šarkan bol unavený a cestou späť z vychádzky posedával...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať