Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Lujza, ale na tých cca 45 - 48kg krásnych sa priprav... len ho už potom nevláčte na rukách ? . Bio , keď nie je rozožratý a chodí si zaplávať - tak má tých 46kg ale mal aj 48kg v zime -aby asi nezamrzol!
Ale inak by zožral všetko, len veľký problém má je citlivý a alergický - nemôžeme mu dať hocijaké granule, už je len na granule- lososovi / zemiaky .. inak sa vyhryzie do krvi a škrabe sa ako prašivý ... a hnačku má.. no hrôza s čistokrvnými prešľachtenými ...
Ale radosti z neho máme.. ale už nič nepočuje, vidí len na jedno oko, ale je zlatý... s tými granulami sa nám podarilo stabilizovať jeho zdravie.. hoci už nevidí na obe očká .. veterinár nám povedal, že u čistokrvných je 10 rokov maximum.. takže nadžívame... aj keď má časté zápaly ucha, s tým, že mu vyleje krv do podkožia a vypadá ako lev opuchnutý- dajú mu atb a masírujem ichtamolom uško a hľadí mi do očí - aký mi je vdačný.
Držím palce v chove labroša- ak som dobre pochopila . Bude puberťákom až do staroby!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bionda Pozri príspevok
Lujza, ale na tých cca 45 - 48kg krásnych sa priprav... len ho už potom nevláčte na rukách ? . Bio , keď nie je rozožratý a chodí si zaplávať - tak má tých 46kg ale mal aj 48kg v zime -aby asi nezamrzol!
Ale inak by zožral všetko, len veľký problém má je citlivý a alergický - nemôžeme mu dať hocijaké granule, už je len na granule- lososovi / zemiaky .. inak sa vyhryzie do krvi a škrabe sa ako prašivý ... a hnačku má.. no hrôza s čistokrvnými prešľachtenými ...
Ale radosti z neho máme.. ale už nič nepočuje, vidí len na jedno oko, ale je zlatý... s tými granulami sa nám podarilo stabilizovať jeho zdravie.. hoci už nevidí na obe očká .. veterinár nám povedal, že u čistokrvných je 10 rokov maximum.. takže nadžívame... aj keď má časté zápaly ucha, s tým, že mu vyleje krv do podkožia a vypadá ako lev opuchnutý- dajú mu atb a masírujem ichtamolom uško a hľadí mi do očí - aký mi je vdačný.
Držím palce v chove labroša- ak som dobre pochopila . Bude puberťákom až do staroby!
v žiadnom prípade..... takéhoto fešáka sme mali do 16.3.2012
7 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
...rada by som videla Wendynkine očká, čo na teba hodila,keď si sa šmajchlovala s kabelkou.....lebo šarkan sa vie v niektorých prípadoch veľmo čudne kukať...napríklad dnes, som chcela, nech kukne do potoka, že je tam voda a môže sa napiť,no on na mňa, akože nešiši ti?..to je mokré, tam nyjeee...
Nooo.... zazrela statočne aj som ľutovala, že nemám foťák poruke. Včera bola tiež neskonale zlatá. Doniesla som jej čistiacu tyčinku na zuby, vysvetlila jej, že to je dobrota, tak mi s výrazom "zožer si ju sama" zmizla z dohľadu a zahrabala si ju do svojho pelechu (číta sa do mojej postele) a keď som jej ju "objavila", zobrala ju opatrne do zubov, sadla si na parádny vínovočervený vankúš, ňufák dohora a sedela ako socha. V pohľade nekonečné zúfalstvo - je to jej, chcem jej to ukradnúť, ona to nechce, ale dať mi to nemôže...
P.S. A voda je dobrá jedine v psej miske!
5 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ale jemu, keď chodí pekne vidno rebierka tak ako má byť , vôbec nie je "vyžratý" pri jeho stavbe ( odchovali sme ho na Eukanube- na jednej výstave nám nadávali, že bude ako krava z nich ) je tých 46kg úplne primeraných ...

Lujza a koľko mal , keď umrel?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bionda Pozri príspevok
Ale jemu, keď chodí pekne vidno rebierka tak ako má byť , vôbec nie je "vyžratý" pri jeho stavbe ( odchovali sme ho na Eukanube- na jednej výstave nám nadávali, že bude ako krava z nich ) je tých 46kg úplne primeraných ...
aj my...mal 35kg ked mal prvý krát problem s klbami tak kázali schudnúť.....v júny by mal 9r
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. náš mal 24.1.2012 - 10 rokov. Je vyšší, má súmerné telo s nohami, nie je súdkovitý... a jeho váha je podľa mňa akurát, keby mal 50 to by bol tučný. Veterinár nám práveže povedal, že na labradora ho máme "chudého" čo sa nevidí často... ale všetko je správne nastaviť jedenie.
Viem si predstaviť tú stratu , nás to tiež čaká a hoci si to uvedomujem, keď mu pozerám do tváre, veľmi ma to bude bolieť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
v žiadnom prípade..... takéhoto fešáka sme mali do 16.3.2012
..

..mala som tú česť piť kávu pri tomto fešáčiskovi, dostal vtedy orieškové buchty a meno "belmondo"...a trpezlivý bol, lebo môj šarkan mal vtedy dákych 3a pol mesiaca, no,len krídla mu chýbali a tento krásavec bol neskutočne trpezlivý...verím, že mu je v psom nebíčku dobre, hádam lieta s pepsikoláčikom po krásnych zelených lúkach...
7 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Pepsi, oni vedia presedieť pri plnom stole .... veď ich očká si už niečo "vyžobrú"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

aké orgazmy tu prežívate pri debate o tých psíkoch...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
aké orgazmy tu prežívate pri debate o tých psíkoch...
a čo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..mala som tú česť piť kávu pri tomto fešáčiskovi, dostal vtedy orieškové buchty a meno "belmondo"...a trpezlivý bol, lebo môj šarkan mal vtedy dákych 3a pol mesiaca, no,len krídla mu chýbali a tento krásavec bol neskutočne trpezlivý...verím, že mu je v psom nebíčku dobre, hádam lieta s pepsikoláčikom po krásnych zelených lúkach...
pepsi zostali mi v mobile fotky z posledných dní, je ich pár, jedna dokonca v to ráno....ked náhodou, že omylom prekliknem...tak som zas v prdeli ako teraz
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Som si pomýlila tému a či čo? Radšej idem inde ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám dnes a oddychovú sobotu prajem...dám kávu na stôl pre strašneskorovstávajúcich, aj čajík pošlem Vieroč a pozdravím toho hada alabuta,chýba mi totiž to jeho ranné "sewas pepsina"...ale inak pohoda, vonku čerstvo,kliešte sa množia,mrchyhnusné,vtáčiky štebocú a vyzerá to na celkom dobrý deň...
...a kukís, len tak, ku kafici...
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Milí poraďáci, prajem vám krásny víkend plný oddychu, šťastia , pohody, relaxu. A nezabudnite na svoje mamy, mamičky.
10 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám dnes a oddychovú sobotu prajem...dám kávu na stôl pre strašneskorovstávajúcich, aj čajík pošlem Vieroč a pozdravím toho hada alabuta,chýba mi totiž to jeho ranné "sewas pepsina"...ale inak pohoda, vonku čerstvo,kliešte sa množia,mrchyhnusné,vtáčiky štebocú a vyzerá to na celkom dobrý deň...
...a kukís, len tak, ku kafici...
Pri Alabutovi už nesvieti vlúčený člen,tak neviem čo trucuje.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety Pozri príspevok
Milí poraďáci, prajem vám krásny víkend plný oddychu, šťastia , pohody, relaxu. A nezabudnite na svoje mamy, mamičky.
Ak nezabudnú, tak takto sa bude havko obšmietať. Až na ten obrus z novín.
A za 4 hod. má u nás pršať. :-(
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka Pozri príspevok
Som si pomýlila tému a či čo? Radšej idem inde ...
a o čom by si chcela debatiť????? veď každého poteší alebo rozčúli niečo iné....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
korela Pozri príspevok
Ak nezabudnú, tak takto sa bude havko obšmietať. Až na ten obrus z novín.
A za 4 hod. má u nás pršať. :-(
..

..pošli aj ku mne,prosím...lebo tu je nedýchateľne...havinka asik moc ten obrus nezaujíma...skôr to, prečo mu nikto nedá z tanierazlatý je, díky...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

som nas********************************* ale že fest,pred 3 dňami mi zaviedli net,mám nového poskytovateľa a odvtedy mi nejdú niektoré stránky......jak je to možné??!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka Pozri príspevok
som nas********************************* ale že fest,pred 3 dňami mi zaviedli net,mám nového poskytovateľa a odvtedy mi nejdú niektoré stránky......jak je to možné??!!
daj názov poskytovateľa, nech vieme čo to za firmu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať