Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
som nas********************************* ale že fest,pred 3 dňami mi zaviedli net,mám nového poskytovateľa a odvtedy mi nejdú niektoré stránky......jak je to možné??!!
..

..to nijako nie je možné..zavolaj dodávateľovi a spýtaj sa...ak len ich nemáš v pc zablokované...čo asi nie...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska Pozri príspevok
daj názov poskytovateľa, nech vieme čo to za firmu

https://www.max.sk/sk

Klasik *

20/1 Mbit/s bez dát.obmedz.
mám tento program



0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka Pozri príspevok
https://www.max.sk/sk

Klasik *

20/1 Mbit/s bez dát.obmedz.
mám tento program



to je swan a ja som s ním 5 rokov v ba veľmi spokojný (len internet 40/2) v akej si lokalite?
Naposledy upravil srska : 12.05.12 at 13:03
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aha,čo mi to robí,tam,kde má byť klik na FB,tak je iba text.....a na FB sa mi nedá vôbec dostať,fut len načítava a nič....a ak sa náhodou dostanem na svoju FB stránku,tak nejde nič rozkliknúť...aj moju osobnú stránku to nejako rozhasilo,nedajú sa mi fotky nahrať,vraj vypršal čas pripojenia...
capture-20120512-121623.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..luííí, práve som dojedla obed a ty tu takéto?..oki, tak kaficu beriem...fajn popoludnie ti a aj všetkým..dobré po dobrom hokeji!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
aha,čo mi to robí,tam,kde má byť klik na FB,tak je iba text.....a na FB sa mi nedá vôbec dostať,fut len načítava a nič....a ak sa náhodou dostanem na svoju FB stránku,tak nejde nič rozkliknúť...aj moju osobnú stránku to nejako rozhasilo,nedajú sa mi fotky nahrať,vraj vypršal čas pripojenia...
..

..no a nevyhodilo ti náhodou také okienko, kde mozilla pýta doinštalovať nejaké doplnky pre zobrazovanie stránok?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
lujzi, zasa také cocotiny sem hádžeš?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zone reality-obezita
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujzi, zasa také cocotiny sem hádžeš?
nooooo....poviem ti to takto ked ti to vadí daj si to vyzerať ale daj si
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..no a nevyhodilo ti náhodou také okienko, kde mozilla pýta doinštalovať nejaké doplnky pre zobrazovanie stránok?..
nie
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
nooooo....poviem ti to takto ked ti to vadí daj si to vyzerať ale daj si

ta to co za cukriky?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
ta to co za cukriky?
1. CO JE PŘÍPRAVEK LEXAURIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Přípravek Lexaurin v nízké dávce snižuje duševní napětí a úzkost. Vyšší dávky působí svalové uvolnění, psychické zklidnění, což je velmi důležité v léčbě vážných neurotických (duševní porucha mírného stupně) a psychosomatických onemocnění (duševní a tělesné onemocnění ve vzájemném vztahu).

Lexaurin je indikován:
- při úzkosti, napětí, podrážděnosti, poruchách spánku;
- při funkčních poruchách srdce a cévního systému, dýchacího, zažívacího ústrojí a močopohlavního ústrojí způsobených stresem, úzkostí a napětím;
- při psychosomatických poruchách, jako jsou bolesti hlavy nebo onemocnění kůže psychického původu;
- při úzkosti a napětí doprovázejících vleklá organická onemocnění,
- při abstinenčním syndromu (příznaky po vysazení alkoholu u závislých osob).
Přípravek je určen pouze pro dospělé.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a káva nebude?..ani nič?..tak idem dať variť vodu a pohladám nejaký koláčik...a decku sa práve pečú klobásky, takže ak by niekto mal chuť, páči sem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak kafica......a vonku prší tak kludne a nádherne, takže pohodové popoludnie vám..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a toť pre takých, čo chodia na balkán...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

od včera večera má decko hotový vóz.....chlap, ktorý nám to robil...ako super...pre neho asi zárobok nič-moc asi tak materiál + trošku navyše /pozná sa s mojim bratom, že inak by to nerobil/ čo sa dalo zachránil vyklepal kapotu,čo keby sa mu nechcelo nemusel aj blatník, poplátal mi tam svetlá čo naťuklo decko 2roky do zadu a boli odložené, alebo lepšie povedané nevyhodili sa. len samozrejme ako to u mňa býva musí byť nejaká závada kape mi voda, len som nevedela odkiaľ.....lebo decko prišlo za tmy a už by som pri naštartovanom motore asi ťažko niečo videla /že či z vodnej pumpy-menená 10/2011/ ráno išla do roboty, vody vo vyrovnávacej nádobke ešte menej.....vrrrr...tak som išla dole, že dolejem nemrznúcu a ja koza až ked som tam asi do 1l šupla zistila odkiaľ kape....vrrrrr......treba určite viac zastrčiť hadičku do nádobky-do dzidzíka nádobky, lebo tam to je najviac zas*ané-mastné, no ale toto som už o 06,30h v župane na sídlisku- parkovisku nechcela riešiť.tiež by decko mohlo napadnúť, že jej to tam mohol zastrčiť nejaký chlap v robote.....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a koláčiky...takéto nám treba, nyje "lentilky"...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..a toť pre takých, čo chodia na balkán...
keby náhodou...tak pre tých aj....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
od včera večera má decko hotový vóz.....chlap, ktorý nám to robil...ako super...pre neho asi zárobok nič-moc asi tak materiál + trošku navyše /pozná sa s mojim bratom, že inak by to nerobil/ čo sa dalo zachránil vyklepal kapotu,čo keby sa mu nechcelo nemusel aj blatník, poplátal mi tam svetlá čo naťuklo decko 2roky do zadu a boli odložené, alebo lepšie povedané nevyhodili sa. len samozrejme ako to u mňa býva musí byť nejaká závada kape mi voda, len som nevedela odkiaľ.....lebo decko prišlo za tmy a už by som pri naštartovanom motore asi ťažko niečo videla /že či z vodnej pumpy-menená 10/2011/ ráno išla do roboty, vody vo vyrovnávacej nádobke ešte menej.....vrrrr...tak som išla dole, že dolejem nemrznúcu a ja koza až ked som tam asi do 1l šupla zistila odkiaľ kape....vrrrrr......treba určite viac zastrčiť hadičku do nádobky-do dzidzíka nádobky, lebo tam to je najviac zas*ané-mastné, no ale toto som už o 06,30h v župane na sídlisku- parkovisku nechcela riešiť.tiež by decko mohlo napadnúť, že jej to tam mohol zastrčiť nejaký chlap v robote.....
..

..šmarjááá, luííí, radšej nech jej to tam nestrká...aby nebola väčšia panta!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať