Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...luííí, kedy budú fotečky?..aj detstvo čoklíškovi prejde a ani ho nebudeme vidieť, ako rastie!..
dnes ráno..... tí čo sa nechcú pozerať ponúkam.......
P5070058.jpg  
P5070057.jpg  
P5070056.jpg  
P5070055.jpg  
1/1
9 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lujza.j krásny havo
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
dnes ráno..... ...
..

..no vidíš, o čo nás ty pripravuješ!!!..jaký je zlatýýý....joooj, čoklíš jeden!...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no vidíš, o čo nás ty pripravuješ!!!..jaký je zlatýýý....joooj, čoklíš jeden!...
pepsi ....hlavne ked nič zrovna nespraví...ráno ako som išla na parkovisko, riešiť problém s autom...to bolo pár minút....na stole u decka v izbe zostal pohár/taký ten veľký ikeácky "mochiťák"/ s malinovkou....stojím pri výťahu a počula som že niečo buchlo......ked som sa vrátila pohár na zemi...malinovka vylieta a tá mrcha ju lízala z koberca .....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

žima a čma, konečne leje
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..jaj, prave som sa dozvedela, ze v pondelok mi dcera prinesie bredpitika....tesim sa moooooc....a urcite aj on..
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukučka Pozri príspevok
žima a čma, konečne leje
a u nas dost silno fuka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja tiež.....http://www.topky.sk/cl/10/1310062/Ku...zvala-debilom- som včera z neho nechápala
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ....hlavne ked nič zrovna nespraví...ráno ako som išla na parkovisko, riešiť problém s autom...to bolo pár minút....na stole u decka v izbe zostal pohár/taký ten veľký ikeácky "mochiťák"/ s malinovkou....stojím pri výťahu a počula som že niečo buchlo......ked som sa vrátila pohár na zemi...malinovka vylieta a tá mrcha ju lízala z koberca .....
..

..keby ste mu dávali všetko pekne precliť, aby mal prehľad, čo kto je a pije, nebol by zvedavý!...lebo on musí všetko okoštovať, čo keby nááhodou?..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..keby ste mu dávali všetko pekne precliť, aby mal prehľad, čo kto je a pije, nebol by zvedavý!...lebo on musí všetko okoštovať, čo keby nááhodou?..
pepsi ja mám pocit, že " jej som sám doma....čo zase urobím" hadicu od práčky testujem....nebola "naskrz " omotala som ju izolačnou páskou...periem, zatiaľ netečie. a ešte som ju prestrekla odpudzovačom .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
napr. nacapí na svoje a natankuje bez zaplatenia.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..jaj, prave som sa dozvedela, ze v pondelok mi dcera prinesie bredpitika....tesim sa moooooc....a urcite aj on..
..

..no však načase, aby si sa trošku potešila,užite si spolu, hádam aj počasie bude na fajnovú vuchádzku...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ja mám pocit, že " jej som sám doma....čo zase urobím" hadicu od práčky testujem....nebola "naskrz " omotala som ju izolačnou páskou...periem, zatiaľ netečie. a ešte som ju prestrekla odpudzovačom .
..

..a na tom odpudzovači je čo napísané?..neškodí to havinkom?..neny to na hmyz?....lebo to, čo je pod odpudzovačom jedlé, ani odpudzovač nezachráni...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..a na tom odpudzovači je čo napísané?..neškodí to havinkom?..neny to na hmyz?....lebo to, čo je pod odpudzovačom jedlé, ani odpudzovač nezachráni...
nie... nie na hmyz....nastrieka sa na veci, o ktoré je záujem u nás asi pol bytu
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Rozalka Pozri príspevok
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
Rozálka, však môžeš behať po Nitre aj cez Maďarsko.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
nie... nie na hmyz....nastrieka sa na veci, o ktoré je záujem u nás asi pol bytu
..

..fuha!..o tom som ešte nepočula!..šarkan je celkom kludný, keď je doma sám, spí pod fotelou a nikdy nič neurobí...aj plyšáky pitve, len keď som doma!..a potom mi príde otrčiť hubu, plnú peny, ktorej sa nemôže zbaviť...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..fuha!..o tom som ešte nepočula!..šarkan je celkom kludný, keď je doma sám, spí pod fotelou a nikdy nič neurobí...aj plyšáky pitve, len keď som doma!..a potom mi príde otrčiť hubu plnú peny ktorej sa nemôže zbaviť...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..no však načase, aby si sa trošku potešila,užite si spolu, hádam aj počasie bude na fajnovú vuchádzku...
..minule mi chudacik darmo labku daval aj smutne pohlady na mna vrhal, nedalo sa ho zobrat..este aj priamy busovy spoj nam zrusili..no a s nim po meste ist to si neviem predstavit..no a uz ho len tak lahko od nas nepustim..urcite ostane nadlhsie, ved ma zameskane stretavky s kamosmi a kamoskami, susedovie Argo ho kazdy den vykukava a vystekuje pri nas..musime dohonit prechadzky..
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať