Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..fuha!..o tom som ešte nepočula!..šarkan je celkom kludný, keď je doma sám, spí pod fotelou a nikdy nič neurobí...aj plyšáky pitve, len keď som doma!..a potom mi príde otrčiť hubu, plnú peny, ktorej sa nemôže zbaviť...
nám zostal, ešte po prvom....len som myslela, že po 9r už nebude mať silu....mal, len sa minul vieš keby nemal čo svoje rozpárať nepoviem nič, ale on fakt, že najlepšie je to čo nemôžem.....noha od stoličky bude zachviľu vyzerať ako keby ju bobor brúsil
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lujza.j Pozri príspevok
napr. nacapí na svoje a natankuje bez zaplatenia.....
No ale to by musel mať auto tej istej tov.značky a farby ako ja ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
No ale to by musel mať auto tej istej tov.značky a farby ako ja ...
nemusel...jeho nik nevypátra a má natankované...tvoja špz hlásená ako odcudzená..... jedna mu stačí....kamery snímajú autá spredu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..minule mi chudacik darmo labku daval aj smutne pohlady na mna vrhal, nedalo sa ho zobrat..este aj priamy busovy spoj nam zrusili..no a s nim po meste ist to si neviem predstavit..no a uz ho len tak lahko od nas nepustim..urcite ostane nadlhsie, ved ma zameskane stretavky s kamosmi a kamoskami, susedovie Argo ho kazdy den vykukava a vystekuje pri nas..musime dohonit prechadzky..
..

..no veď to je jasné...kamoši sú dôležití a ty, ako óperka aspoň budeš mať pravidelný výcvik!...cmukni bredíkapitíka na ňufíka.....
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Rozalka Pozri príspevok
No ale to by musel mať auto tej istej tov.značky a farby ako ja ...
a nemohla vám niekde odpadnúť? nám sa to stalo asi pred dvoma mesiacmi, ráno sme zistili, že nemáme značku.. išli sme hneď ku policajtom, keby čosi.. potom sme ale prešli všetky trasy, kde sme deň predtým jazdili a našli sme ju zapichnutú navrchu v kríkoch pri retardéri.. a teda nám riadne odľahlo..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..no veď to je jasné...kamoši sú dôležití a ty, ako óperka aspoň budeš mať pravidelný výcvik!...cmukni bredíkapitíka na ňufíka.....
..ten chyba aj jemu, ved vnuk ho bral na 5-minutovky.. a mne jak by dal..
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ewita888 Pozri príspevok
a nemohla vám niekde odpadnúť? nám sa to stalo asi pred dvoma mesiacmi, ráno sme zistili, že nemáme značku.. išli sme hneď ku policajtom, keby čosi.. potom sme ale prešli všetky trasy, kde sme deň predtým jazdili a našli sme ju zapichnutú navrchu v kríkoch pri retardéri.. a teda nám riadne odľahlo..
Mohla odpadnúť .... prešla som dnes trasu 2x, nič som nenašla. Ale od včera to môže byť bohvie kde ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lujza.j Pozri príspevok
nemusel...jeho nik nevypátra a má natankované...tvoja špz hlásená ako odcudzená..... jedna mu stačí....kamery snímajú autá spredu.
Ale nasnímajú aj typ a možno aj farbu.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka Pozri príspevok
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
mne ukradli pred asi 3 rokmi obidve. perlička na okrsku - otázka policajta: chcete prideliť také isté?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Rozalka Pozri príspevok
Mohla odpadnúť .... prešla som dnes trasu 2x, nič som nenašla. Ale od včera to môže byť bohvie kde ...
tak len dúfať, že ju niekto nájde a odovzdá na políciu.. to by bol ten lepší prípad.. lebo pri tých cenách za novú ma skoro vystrelo.. držím palce..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
srska Pozri príspevok
mne ukradli pred asi 3 rokmi obidve. perlička na okrsku - otázka policajta: chcete prideliť také isté?
však chcel zarobiť nové 33 €, také isté 132 €
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka Pozri príspevok
však chcel zarobiť nové 33 €, také isté 132 €
čo o to ale nahlásené policajtom = vždy kontrola a lustrácia
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Rozalka Pozri príspevok
však chcel zarobiť nové 33 €, také isté 132 €
veď to, nové stoja menej, ako jedna taká, akú máte.. ale sranda je, že nám nedal policajt žiadny papier a drž sa, čo nám povedal.. že nesmieme vôbec jazdiť.. a keď som povedala, že ho potrebujeme každý deň, tak že sa máme pri prípadnej kontrole tváriť, že o tom nevieme, že nemáme značku..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviem, ako sa dnes montujú značky na autá, ale my sme mali kedysi na škodovke značky 30 rokov a bol problém ich odmontovať, keď škodovečka šla na odpočinok...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ewita888 Pozri príspevok
veď to, nové stoja menej, ako jedna taká, akú máte.. ale sranda je, že nám nedal policajt žiadny papier a drž sa, čo nám povedal.. že nesmieme vôbec jazdiť.. a keď som povedala, že ho potrebujeme každý deň, tak že sa máme pri prípadnej kontrole tváriť, že o tom nevieme, že nemáme značku..
musí urobiť záznam - veď si ohlásila krádež
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

srska Pozri príspevok
musí urobiť záznam - veď si ohlásila krádež
neurobili nič, ani na dopravnej polícii.. tam nám poradil hento múdre.. sme sa pýtali, že čo ak ju niekto zneužije.. tak si len na papierik s ironickým úsmevom poznačil špz.. tiež nám to bolo divné.. lebo vraj keď napíše záznam, nebudeme môcť jazdiť..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Ale nasnímajú aj typ a možno aj farbu.
ale jasné,že nasnímajú všetko.....ale ved pumpári predsa nevedenia na aké auto je špz pridelená, ak nahlásia "útek" až následne sa zistí, že špz kradnutá= páchateľ neznámy.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ale jasné,že nasnímajú všetko.....ale ved pumpári predsa nevedenia na aké auto je špz pridelená, ak nahlásia "útek" až následne sa zistí, že špz kradnutá= páchateľ neznámy.
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
hlavne smenu ktorá zrovna robila....vo veľa prípadoch to zaplatia zrovna oni ak nie je iná dohoda....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
hlavne smenu ktorá zrovna robila....vo veľa prípadoch to zaplatia zrovna oni ak nie je iná dohoda....
takéto straty by mal znášať majiteľ,môže sa predsa poistiť proti krádeži a nie to vymáhať od zamestnancov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať