Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
..

..no, ja by som skôr takému priala riadne prehánky,takmer až búrkového rázu a nech ho pri nich dobre skrúca...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
takéto straty by mal znášať majiteľ,môže sa predsa poistiť proti krádeži a nie to vymáhať od zamestnancov
jedna vec je čo sa môže a druhá realita mala som a mám to aj teraz doma.... ked počujem "ušiel nám jeden za xy eur" tak...... vrrrrr
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ja by som skôr takému priala riadne prehánky,takmer až búrkového rázu a nech ho pri nich dobre skrúca...
Oh, to nie .... je lepšie sa dosr..ť ako sa nevedieť vysr..ť - to mi môžeš veriť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
jedna vec je čo sa môže a druhá realita mala som a mám to aj teraz doma.... ked počujem "ušiel nám jeden za xy eur" tak...... vrrrrr
..

..ja by som dala, byť majiteľom pumpy, pred autá také klinové stojany,ktoré sa zdvihnú, keď príde auto a sklopia, až keď zaplatí...odišiel by leda tak z deravými gumami a to by ďaleko nedošiel, zlodejisko...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja by som dala, byť majiteľom pumpy, pred autá také klinové stojany,ktoré sa zdvihnú, keď príde auto a sklopia, až keď zaplatí...odišiel by leda tak z deravými gumami a to by ďaleko nedošiel, zlodejisko...
a to im minule jeden ušiel teda za hodne eur, decko tam večer zostalo samé....a kolega ho išiel naháňať samozrejme, že ked treba tak tam "žabiaci" kávu zrovna nepijú....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozalka Pozri príspevok
Oh, to nie .... je lepšie sa dosr..ť ako sa nevedieť vysr..ť - to mi môžeš veriť.
Ako napísal klasik :
http://www.dooffy.com/cs/jaroslav-vrchlicky-hovno.html
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Monika Haklová z farmy je veľká pani- Monika GO GO GO- natri im to tam tým vagabundom...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
kamoš má čerpačku, a tam mu toto robili dosť často a aj ked páchateľa chytili a zavolali policajtov, tak to moc nepomohlo-policajti spísali zápis a pustili ho- bol to len priestupok...
takže teraz to robí tak, že má kamošov na telefone,takých no,že by som sa s nimi nerád púšťal do nejakého konfliktu( majú ruky ako ja asi stehno) a tí hned vyštartujú na motorkách a ked ho chytia tak ho dobre dobijú niekde v lese..
a pomáha to, teraz sa to stane už len občas...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Možno to niektorým pomôže, aké výrobky kupovať, teraz som to dostala emailom:
7 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

„Venku je tak krásně,“ povídá Novák manželce,
„a ty se tady dřeš s parketama… Měla bys jít radši na vzduch …a umejt mi auto…“*
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pepsikova Pozri príspevok
..

..pošli aj ku mne,prosím...lebo tu je nedýchateľne...havinka asik moc ten obrus nezaujíma...skôr to, prečo mu nikto nedá z tanierazlatý je, díky...
Zapršalo presne podľa predpovede.
Ja mám rada dážď, len naháňam D vitamín, tak mi bude slnko pár dní chýbať. Pre mňa prichádza jar do duše až po prvom riadnom daždi, kedy sa konečne spláchne zo všetkého po zime prach a špina. Potom sa dá už dýchať. Keď jarná očista, tak všade.
Inak výhoda malých psov. Nedočiahnu na veľký stôl. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela Pozri príspevok
Zapršalo presne podľa predpovede.
Ja mám rada dážď, len naháňam D vitamín, tak mi bude slnko pár dní chýbať. Pre mňa prichádza jar do duše až po prvom riadnom daždi, kedy sa konečne spláchne zo všetkého po zime prach a špina. Potom sa dá už dýchať. Keď jarná očista, tak všade.
Inak výhoda malých psov. Nedočiahnu na veľký stôl. :-)
ked je poblíž posteľ , tak si poradí aj krpec aj moje šteňa v kuchyni si pomáha tak, že prednými labkami o stoličku, a ja že prečo mám pookusované listy na orchid. ked ich namáčam a sú na stole
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hm..., zmena mena.
http://ekonomika.idnes.cz/ikea-nabiz...4_ekoakcie_spi
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j Pozri príspevok
ked je poblíž posteľ , tak si poradí aj krpec aj moje šteňa v kuchyni si pomáha tak, že prednými labkami o stoličku, a ja že prečo mám pookusované listy na orchid. ked ich namáčam a sú na stole
Ja som hovorila síce o stole, ty hneď posteľ. Ale je fakt, že sa v nej peleší. Prvý z piatich v poradí.
Inak ten náš mal v paráde iba káble, to som tu už spomínala. Čím tenšie, tým lepšie . A koncovky.
Varovala som doma dogu, ešte kým neboli psie hotely tak rozšírené, mali sme ju vnútri, papuľu zásadne iba po stôl. Tak výborne vychovaná. Tu som navnímala veľké plemeno. Nemajú to ľahké. V noci spala pri nás na zemi na matraci. Ako doma. V noci sa chuderka zrúbala zo schodov. Aj sa poranila. Nerátali sme, že v noci bude trochu aj blúdiť po byte. Bola milá.
Keď sa obzriem späť, nechápem ako som sa mohla nechať nahovoriť.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j Pozri príspevok
ja tiež.....http://www.topky.sk/cl/10/1310062/Ku...zvala-debilom- som včera z neho nechápala
Kuffa posiela homosexuálov k psychiatrovi, Flašíková ho nazvala debilom!

Kuffa iba posiela, MUDr. Rakús, exminister zdravotníctva ich dokonca liečil. Vraj sa dá. Poznáte niekto preliečeného?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu nedeľu prajem...počasíčko sa vydarilo presne, ako píše korelka, aj u mňa popršalo, už hádam nezammrzne žiadny hroch ani rukola, takže -všetko očistené, Deň matiek sa môže začať,ako povedalo moje decko ráno o pol piatej, keď sa dovalil domkov s horalkou a pohárom kofoly,aby si bolo čím pripiť...
...a tak káva je na stole, pažravý pes čaká na oškvarkovú pomazánku bez chleba a že nedočiahne na stôl, mu nevadí, má pripravené iné zbrane, ktorými dočiahne k tanieru...také oči vyrobí, že by si jeden myslel, že ho, chudáka, práve pozbierali vedľa potoka a dva týždne nemal nič v hube...ale čo už...
...krásne ráno vám...a čajík pre Vieroč a všetky mičurinky, ktoré už od piatej trhajú zelinu ,sa podáva na terase...
....som vám napiekla, no...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ten čajík..


...je ešte horúci,tak dokončite riadok,a ...
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

terezamaria Pozri príspevok
Možno to niektorým pomôže, aké výrobky kupovať, teraz som to dostala emailom:
niekto objavil teplú vodu?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela Pozri príspevok
Kuffa posiela homosexuálov k psychiatrovi, Flašíková ho nazvala debilom!

Kuffa iba posiela, MUDr. Rakús, exminister zdravotníctva ich dokonca liečil. Vraj sa dá. Poznáte niekto preliečeného?
Sú(boli) takí nechcem ich menovať mali deti a preliečili sa (teda prehriali) Ak to nemá niekto od mala, tak je to od roztopašnosti.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54 Pozri príspevok
Sú(boli) takí nechcem ich menovať mali deti a preliečili sa (teda prehriali) Ak to nemá niekto od mala, tak je to od roztopašnosti.
takého som poznala,mal dve deti a zrazu zistil,že je teplý,tak odišiel od nich za frajerom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať