Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
vianočný stromček o to viac poteší, že je to teraz úzky profil......
..

..joj, ale v kofole toho majú furt dosť, však tam býva santaklaus...to je skoro na polárnom kruhu...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ja ho mám ešte stále v pohotovosti..... že by som ho konečne už spratala, alebo už načo
lui, čosi!! veď vydrž ešte chvíľku a budeš prvá, čo ho bude mať ozdobený....len trošku prach poutieraš

...a Brunko je prerozkošnýýýýýýý......ani naň nenadávaj, lebo ti neuverím, že on tak vystrája - stelesnená nevinnosť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
zajtra si zase kuknem Carmen ako bude vykrikovať Roooobert vždy sa dobre zasmejem....
..

..a tuším jej povie, že je krava a čo furt na neho vyziapuje, ide mu na nervy!...tiež si to rada kuknem...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
zajtra si zase kuknem Carmen ako bude vykrikovať Roooobert vždy sa dobre zasmejem....
..joj, to ja zajtra nemozem zmeskat..su podareni obaja....a rada pri nich spominam na dovcu v Sain Tropez..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nevie mi niekto povedať, prosím pekne, kam som podela cedečko s Officom?..za svet ho neviem nájsť a fčul si nemám ako nainštalovať word, excel a to ostatné...som na depku dnes!...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...nevie mi niekto povedať, prosím pekne, kam som podela cedečko s Officom?..za svet ho neviem nájsť a fčul si nemám ako nainštalovať word, excel a to ostatné...som na depku dnes!...
Už si nehľadala len na jednom mieste: tam, kde je, skús určite ho nájdeš!
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...nevie mi niekto povedať, prosím pekne, kam som podela cedečko s Officom?..za svet ho neviem nájsť a fčul si nemám ako nainštalovať word, excel a to ostatné...som na depku dnes!...
..och, pepsi, ved nechaj to na zajtra..ako sa vravi "rano mudrejsie vecera"....nechaj to cez noc premysliet..
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pepsikova Pozri príspevok
...nevie mi niekto povedať, prosím pekne, kam som podela cedečko s Officom?..za svet ho neviem nájsť a fčul si nemám ako nainštalovať word, excel a to ostatné...som na depku dnes!...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lubaba Pozri príspevok
..

..joj, tých dvoch dôverne poznám, občas sa mi motajú po byte...a len pantu robia,ako dnes!...už som kukala aj v chladničke...
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Veronika, my už začnime fínštinu trénovať
1. lekcia
slnko nesvieti - aurinko pois
slnko svieti aurinko valot
Keď už sme pri tej fínčine, nemáte niekoho vonku na MS? chýba mi fínska 1 a 2 centovka do zbierky .... a už nie sú v obehu, ale niekto by mohol mať doma v pančuche.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes...vonku je akutárno,možno cez deň bude aj teplejšie,Bonyfác však už sneh a mráz neprinesie, aspoň do mojich končín nie...takže dávam kávu na stôl, aj oškvarkovú pomazánku s chlebíkom,alebo bez chlebíka, lebo šarkanovi dnes nejako chlieb nejde...potvorapažravá je to, pes jeden!...ale mne chutí, takže môže byť!...cedečko s officom som nenašla a fakt už len Parky s Alzhim si môžu spomenúť...no nič,najhoršie je, že ten ofis potrebujem...
..tak , čajík pre Vieroč je v altánku, pozdrav pre alabuta napísaný na hlavičkovom papieri a odoslaný a tak fajn vám všetkým dnes!...

...P.S.Rozka, poviem hadovi, nech sa poobzerá po tých minciach...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova
Dnes, 03:57.......naozaj som ešte spala...čas je z hlavnej stránky...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Keď už sme pri tej fínčine, nemáte niekoho vonku na MS? chýba mi fínska 1 a 2 centovka do zbierky .... a už nie sú v obehu, ale niekto by mohol mať doma v pančuche.
Vo Fínsku sa mince v hodnotách 1- a 2-centy nepoužívajú a vyrazili ich iba málo pre zberateľov
....rýchlo klikaj ....dražba prebieha ........1 c + 5 c....

http://aukro.sk/finsko-2002-1c-5c-unc-i2329916181.html

a tu je 2 centovka

http://aukro.sk/finsko-2-cent-2005-u...329917065.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka Pozri príspevok
Keď už sme pri tej fínčine, nemáte niekoho vonku na MS? chýba mi fínska 1 a 2 centovka do zbierky .... a už nie sú v obehu, ale niekto by mohol mať doma v pančuche.
noo - toto ti nechýba?
1. 20 grajciarov r-u 1868
2. farthing 1944
3. 10 reichspfennig 1933
4. 3 kčs 1969
5. 25 haliernik 1963
............ atď
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobre ránko,

Pepsi dnes to bolo naozaj akurát pripravené, buntoším už od 6,00....dokonca som z alarmovala i detská, že pospali do práce ....veľmi pekne sa mi poďakovali, nakoľko obaja idú až na 10,00 hod. ....tak mi ten deň pekne začína....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ze vraj nas ,,kamarat,, sa zalubil http://www.cas.sk/clanok/223560/zena...-milenkou.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
Nevybavoval ešte vo funkcii aby mali matky lepšiu materskú?: už vieme prečo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://krimi.cas.sk/clanok/223578/to...-v-sachte.html
Des a hrôza, neskutočná brutalita. Čo je to za hyenu, čo toto vie vykonať.
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

calawen Pozri príspevok
Včera mal syn zážitok, išli sme detskou železnicou na Alpinku - viezol sa v parnom vláčiku... A dnes na mňa všetci se.ú, kebyže si od syna nevypýtam pusu, tak nemám, manžel absolútne ignoruje, po obede išiel športovať a teraz "je v meste"...
A aby toho nebolo málo, jak sa v sobotu menilo počasie, synátor prechladol, tak dúfam, že do piatkového stretka sa dáme do poriadku...
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

trisestri Pozri príspevok
ajajaj, tak preto nemal cas na DRAK-a
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať