Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Ej, ej, buťáru, šak čo iné?
ja veru neviem...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Petržka tiež ešte nič neposlala- mohli by zabudnúť...,ale toho sa nebojím-to je pár šupov-skor sa bojím ročného vyúčtovania za byt- to ešte len býva masaker...
Bratislava je bohatšia, a tam platia neskôr, to tu už nikto nič negarantuje, či,čo? Bohatí si užívajú a chudoba má platiť? A k tomu vyúčtovaniu, to teda hej, a minulý rok sme doplácali,( a to už je nás menej, a v izbách s tak nekúri) tak terazky asi ani dvere tete z družstva neotvorím.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano, živelná pohroma? Ty by si mal byť poistený aj v takom prípade
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kukučka Pozri príspevok
Stano, živelná pohroma? Ty by si mal byť poistený aj v takom prípade
Zišiel by sa produkt - poistné proti nedoplatkom - nenažratých plynární, elektrární, vodární, bytových družstiev... Teda ak si občan poctivo všetko platí celý rok a aj tak ho na konci vyúčtovania hrkne...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Vypime si poobedňajšiu kávičku, vonku je pod mrakom, tak akurát na spanie....Aj po kúsku veterníka a krémeša prikladám....
6 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Utešujem si moje chuťové bunky týmto, iné po ruke nebolo...

3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Petržka tiež ešte nič neposlala- mohli by zabudnúť...,ale toho sa nebojím-to je pár šupov-skor sa bojím ročného vyúčtovania za byt- to ešte len býva masaker...
u nás bolo pohlazení - vratka 60 evri
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
u nás bolo pohlazení - vratka 60 evri
u nas boli pred rokmi jedny z najnisich platieb a celkom solidne preplatky teraz je to opacne-166 eur mesacne zalohove platby za 3 izbovy byt /3 osoby/a preplatok takmer ziadny
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Ja som potešila pár ľudí ( aspoň dúfam) od piatku do dnes som vrátila na účty preplatky vo výške 7961,- € najmenej na byt 35,- najviac 787,- €... také pred včasné Vianoce...
8 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
u nás bolo pohlazení - vratka 60 evri
u mna vratka 120 evri ... zavolala som spravcovi cislo uctu kam poslat preplatok a na druhy den pipli na ucte
a tiez ma potesilo, ze sme splatili uver na plynovu kotolnu v panelaku - tak na buduci rok ocakavam vacsiu vratku ... alebo znizia zalohy
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Mňa zasa naštvala naša BVS-ka, faktúry si stŕhaju inkasom, v máji mi vrátia všetky platby, potom ich uhrádzam jednou sumou, dnes príde upomienka s textom o odpojení vody - zavolám tam a vraj mám tam ešte preplatok a budú taký láskavý započítajú tu platbu s preplatkom, tak som sa spýtala kto mi uhradí bankové poplatky za transakcie a milá teta na tel. vraj môžem byť rada, že ma neodpoja, ale, že mi to započítajú....tak teraz neviem kde som....či som ja v kocúrkove....či....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...brouzdám si tak po nete .....a ajhľa ...staršie , no vynikajúce ...

Táto žena z domácnosti by tie naše " talenty " mohla v pohode natlačiť , Rytmusovi a Darinke strčiť tam , kde si myslím....

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Deganova Pozri príspevok
Ja som potešila pár ľudí ( aspoň dúfam) od piatku do dnes som vrátila na účty preplatky vo výške 7961,- € najmenej na byt 35,- najviac 787,- €... také pred včasné Vianoce...
už som sa potešil, že z kcfo fs sr
Naposledy upravil srska : 15.05.12 at 15:50
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ivanka z toho si nič nerob- ako píše aj srska aj palo45 , tak to je v každej rodine...
my sme boli výnimka- kľud 20 rokov, spolunažívanie ako v raji......
...až kým neumrela babka a dedo a rozdelovalo sa dedičstvo-to potom začalo rodeo..., iná mela...dovtedy som bol vždy stanko alebo stano- ale keď som sa začal o to dedičstvo zaujímať bližšie a začal tušiť, že sa tam robia caviky,tak zrazu som bol debil sprostý,primitívna nula...-a podozvedal som sa o sebe veci, ktoré som o sebe nevedel ani ja sám...
ale ako mám skúsenosti- tak je to v každej family...
autodiagnostika je najťažšia, presnejšia je diagnóza určená od príbuzného s krvavými očami
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
autodiagnostika je najťažšia, presnejšia je diagnóza určená od príbuzného s krvavými očami
chamtivost ako vsimam bura aj pevnejsie vztahy-este aj tie zakony umoznuju jednym sa napakovat na ukor blizkych,ale je smutne ze chamtivost zabija rodinne vztahy a ferovost je v defenzive-slusny ludia potrebuju notara iba formalne a nebudu kvoli majetku burat rodinne vztahy a urazat svojich pribuznych.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Deganova Pozri príspevok
Ja som potešila pár ľudí ( aspoň dúfam) od piatku do dnes som vrátila na účty preplatky vo výške 7961,- € najmenej na byt 35,- najviac 787,- €... také pred včasné Vianoce...
škoda že nerobíš v SPP odtiaľ mi poslali tiež ale nedoplatok cca 3900€
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pavol54 Pozri príspevok
škoda že nerobíš v SPP odtiaľ mi poslali tiež ale nedoplatok cca 3900€

čo si vykuroval celé sídlisko....či...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...len nakuknem a fajn večer vám tu...aj tam...nejaké podvečerné kafo by tu nebolo?...som nakoniec tento môj počítač zaniesla do servisu, kde ho vypucovali, teda odborne povysávali a dali nový antivirák..a fčul to fičí tak, že za ním nestíham, tak rýchlo pracuje...a ešte mi ho aj domenko doniesli...(lebo už som chytala delírium,to jak je raz človek naučený na hračku, a zoberú mu ju, to je stav!!...dúfam, že najbližších 5 rokov ten stav nebudem opakovať...
..tak pohodu vám na večer ...ako po dobrom hokeji...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ja tiez netim a nasla som tuto babenku ... neskutocne dobre to dala

0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať