Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..tu je podvecerne kaffe..
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Taká otázka od veci, lebo som to nikde nenašla: ako funguje to prepojenie porady a facebooku? Čo sa tam všetko zobrazuje? Nedupluje to príspevky, že bude to isté aj na porade aj na FB?
Váham, či to spojiť...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

AlaNR Pozri príspevok
Taká otázka od veci, lebo som to nikde nenašla: ako funguje to prepojenie porady a facebooku? Čo sa tam všetko zobrazuje? Nedupluje to príspevky, že bude to isté aj na porade aj na FB?
Váham, či to spojiť...
to je iba prihlásenie....prihlasuješ sa cez facebook....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
kopretinka Pozri príspevok
to je iba prihlásenie....prihlasuješ sa cez facebook....
iba cez FB, alebo aj samostatne ako doteraz?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

AlaNR Pozri príspevok
iba cez FB, alebo aj samostatne ako doteraz?
hm,neviem,ako to myslíš.....
ja som prihlásená stále,mozila si pamätá heslo,takže ja kliknem na porradu a som tu....ale ak vždy zadávaš svoje meno a heslo,ak chceš ísť na poradu,tak keď to spojíš s FB,tak už nebudeš musieť to zadávať,iba klikneš na ikonku FB a si tu....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
kopretinka Pozri príspevok
hm,neviem,ako to myslíš.....
ja som prihlásená stále,mozila si pamätá heslo,takže ja kliknem na porradu a som tu....ale ak vždy zadávaš svoje meno a heslo,ak chceš ísť na poradu,tak keď to spojíš s FB,tak už nebudeš musieť to zadávať,iba klikneš na ikonku FB a si tu....
ja som technicky poloantitalent, ide mi o to, že v robote nemám prístup na FB, na porade som prihlásená stále. Že či mi potom pôjde porada, ale asi áno... tak si to tlmočím...
Doma som stále prihlásená aj na jedno aj druhé.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

AlaNR Pozri príspevok
ja som technicky poloantitalent, ide mi o to, že v robote nemám prístup na FB, na porade som prihlásená stále. Že či mi potom pôjde porada, ale asi áno... tak si to tlmočím...
Doma som stále prihlásená aj na jedno aj druhé.
potom je zbytočné spájať to s FB
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

VieraPopluharova Pozri príspevok
čo si vykuroval celé sídlisko....či...
Ku podivu všetkých mám dobre zateplený dom takže aj v tých najväčších mrazoch som včetne varenia a teplej vody nešiel nad 10m3 /deň. je fičím so spotrebou najviac v najväčších horúčavách od júla tak 50-100m3 za deň. až tak dobre to nie je zaplatené
prepáč srska čítal som po americky miesto "zateplené" "zaplatené"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
u mna vratka 120 evri ... zavolala som spravcovi cislo uctu kam poslat preplatok a na druhy den pipli na ucte
a tiez ma potesilo, ze sme splatili uver na plynovu kotolnu v panelaku - tak na buduci rok ocakavam vacsiu vratku ... alebo znizia zalohy
bohužial, až teraz zistíte že sa tá plynová kotolnička neoplatí- to je len velká bublina, aby niekto zobral bakšiš do vrecka- ale plynárne pojdu teraz po vás, pre tieto malé kotolne sa radikálne zasa zvýši cena plynu- neoplatí sa to...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Petržka tiež ešte nič neposlala- mohli by zabudnúť...,ale toho sa nebojím-to je pár šupov-skor sa bojím ročného vyúčtovania za byt- to ešte len býva masaker...
aj u nás, vždy raz mínus 13 000.-sk , minulý rok som očakávala nenormálny, "pán bytný" si robil pravidelne plaváreň, ale ušetrila som na kúrení fajnový + bol cez 500e ked som to na pošte s tlakom 200/300 otvárala tak so si niekoľko krát prečítala pre-pla-tok tento rok neviem všetko čo bude do plusu poteší
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pozvala ma jedna pani profesorka z teheránskej univerzity na dovolenku k ním do Iránu, asi rok komunikujem spolu cez FB- ubytko, stravu všetko by hradila ona- ja by som len cestu platil- len troška by som tam bál ísť-ja by som si určite vypil a potom na ulici vykrikoval heslá proti prorokovi mohamedovi a asi by ma museli obesiť...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
bohužial, až teraz zistíte že sa tá plynová kotolnička neoplatí- to je len velká bublina, aby niekto zobral bakšiš do vrecka- ale plynárne pojdu teraz po vás, pre tieto malé kotolne sa radikálne zasa zvýši cena plynu- neoplatí sa to...
oplati sa uz len koli tomu, ze kurime kedy chceme, neplatime straty na trase a uradnickeho molocha teplarne ... barak mame zatepleny aj pivnice a aj okna vymenene ...
odkedy mame kotolnu, tak su len preplatky (v minulom roku mi vratili cca 280 evry). koli uveru sme nezvysovali zalohy - ostali sme na povodnych platbach, ktore sme predtym platili teplarnam - vtedy byvali nedoplatky
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
aj u nás, vždy raz mínus 13 000.-sk , minulý rok som očakávala nenormálny, "pán bytný" si robil pravidelne plaváreň, ale ušetrila som na kúrení fajnový + bol cez 500e ked som to na pošte s tlakom 200/300 otvárala tak so si niekoľko krát prečítala pre-pla-tok tento rok neviem všetko čo bude do plusu poteší
..

..tak všetci už budú mať preplatky minuté, len u nás sa ešte len začne pošuškávať niečo o vyúčtovaní....ale nejaké chaláre by sa veru aj mne zišli,šetrila som...

...sewa luí, dáme zmrzku?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
oplati sa uz len koli tomu, ze kurime kedy chceme, neplatime straty na trase a uradnickeho molocha teplarne ... barak mame zatepleny aj pivnice a aj okna vymenene ...
odkedy mame kotolnu, tak su len preplatky (v minulom roku mi vratili cca 280 evry). koli uveru sme nezvysovali zalohy - ostali sme na povodnych platbach, ktore sme predtym platili teplarnam - vtedy byvali nedoplatky
u nás tiež boli za toto lobovať, ale ked sme si všetko prepočítali a zistili,že sa to neoplatí,tak sme ich vyhnali z baráku...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
u nás tiež boli za toto lobovať, ale ked sme si všetko prepočítali a zistili,že sa to neoplatí,tak sme ich vyhnali z baráku...
u nas sa to prepocitalo a uz mame splateny uver ... mame super susedov, ktori sa o to staraju ... aj byty sme odkupili az po zatepleni
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak všetci už budú mať preplatky minuté, len u nás sa ešte len začne pošuškávať niečo o vyúčtovaní....ale nejaké chaláre by sa veru aj mne zišli,šetrila som...

...sewa luí, dáme zmrzku?..
...jasnačka..... už naberám kuglice.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
u nas sa to prepocitalo a uz mame splateny uver ... mame super susedov, ktori sa o to staraju ... aj byty sme odkupili az po zatepleni
ste šikovní- tunel jak Brno..., ale inak vaša šikovnosť...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ste šikovní- tunel jak Brno..., ale inak vaša šikovnosť...
preco tunel? normalne sa pred odkupenim poziadalo o zateplenie... a cenu zateplenia (vtedy 9 mil. Sk) zaratali do ceny bytu - cena bola vyratana podla zakona
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...je streda a tak treba robiť len užitočné roboty..alebo nerobiť nič!...vonku je super, teplo, to by mohlo aj vydržať celý deň...a káva je na stole, aj čajík pre Vieroč,ale tá iste už lieta po záhrade s motyčkou a okopáva a vykopáva zelinu a kadečo...nevadí...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať