Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
ja som si myslela , že mikrovlnku si dala ako zlepšovák....vojde biely a vyjde čierny....a máme sociálku...
......inak neter mojej kolegyne cigánskym deťom hovorí, že "karamelové"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
to už ani.....nehovorím, ale ešte ich napchajú každý deň...tento týždeň niekde spáchal cigoš znásilnenie a nejaká z jeho komunity "že to ona za to móže" no nerozdrapí človeka z toho a to kolega hovoril, že videl niekde oko sa pýtali malého cigoša, že čo bude robiť ked bude veľký "že na socialke bude"
ja tomu nerozumiem keby môj známy alebo známa šlohli nejaké prachy a ja by som povedal že ja za to môžem tak by zavreli oboch a u cigáňov je poľahčujúca okolnosť?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..luí, však keby sme ich tu nemali, tak tie tv noviny môžu kludne zrušiť...nebolo by o čom..politici kradnú potichu...
Keby politici kradli tak by ich zavreli aha v Čechách.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
......inak neter mojej kolegyne cigánskym deťom hovorí, že "karamelové"
keby toto bola pravda, tak už ich niet, lebo som ich skonzumovala....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Keby politici kradli tak by ich zavreli aha v Čechách.
..

..ale oni kradnú tak, aby sa na to buď neprišlo, alebo prišlo potom, keď už nebudú za nič zodpovední..a za to sa nezatvára, to sa skonštatuje a finito...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Môj bráško cigánske osady nazýval "Méchiko city" lebo sú stále také preplnené a obyvateľov (osadníkov) "chrobač" lebo len škodia.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bol by som zvedavy v akych skatuliach to preberaju ty nasi
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

trisestri Pozri príspevok
bol by som zvedavy v akych skatuliach to preberaju ty nasi
Načo našim škatule, keď môžu mať hneď hoc aj dom, alebo auto..... Čo budú trocháriť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bol by som zvedavy v akych skatuliach to preberaju ty nasi
Načo našim škatule, keď môžu mať hneď hoc aj dom, alebo auto..... Čo budú trocháriť.
Tak,tak - rovno lodné kontajnery
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

na rozdiel od autora clanku mam obavy ze Slovensko nikdy nebude mat svojho Ratha http://lebis.blog.sme.sk/c/298752/Hl...-Zn-Surne.html -ostaneme panensky cistou krajinou co sa tyka trestania velkej korupcie,tunelovania a rozkradania verejnych zdrojov
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale oni kradnú tak, aby sa na to buď neprišlo, alebo prišlo potom, keď už nebudú za nič zodpovední..a za to sa nezatvára, to sa skonštatuje a finito...
alebo po usmernení nasleduje záver - skutok sa nestal
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
v každých TV novinách a každý deň musia byť cigoši
Aj mne to ide na nervy,ako stale len bedakaju a vypytuju...
Ale dnesna sprava ma nahodou potesila.
Topolcianske ciganske geto lahlo popolom. Vraj cigosi vypalovali vypalovali kable a vietor plamene rozniesol dalej.
Konecne to zrovnaju so zemou! A budu musiet aj vybagrovat aspon 5 metrov do zeme,aby sa aj hlodavcov zbavili

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No primátor si môže vlasy trhať - o chvíľu mu nabehne na úrad počerná banda (ale nie od sadzí ) a budú pýtať - reku, Starosta, šak sa postaraj, nebudeme na ulici bývať, daj dajaký byt.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misoft Pozri príspevok
No primátor si môže vlasy trhať - o chvíľu mu nabehne na úrad počerná banda (ale nie od sadzí ) a budú pýtať - reku, Starosta, šak sa postaraj, nebudeme na ulici bývať, daj dajaký byt.
Ludia uz robia zbierky! Cim viac sa penazi sa vyzbiera,tym drahsie listky na cestovanie sa im mozu kupit
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Ludia uz robia zbierky! Cim viac sa penazi sa vyzbiera,tym drahsie listky na cestovanie sa im mozu kupit
ale iba jednosmerné .....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ale iba jednosmerné .....
a jedine lístky na palubu u-boot (ruskej)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
No primátor si môže vlasy trhať - o chvíľu mu nabehne na úrad počerná banda (ale nie od sadzí ) a budú pýtať - reku, Starosta, šak sa postaraj, nebudeme na ulici bývať, daj dajaký byt.
..


...áno..dostali by...ale len vtedy, ak by mali robotu..ak by si našli prácu, dala by som im bývanie..inak nie...ale oni len natrčia ruku a všetci sa idú posrať, aby im dali !...nech si ich zoberú na úrad vlády a tam im dajú noclah!..lebo vláda na tento stav kašle...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..teda my sme si ich uzili nejakych 15 rokov tu na sidlisku a uz asi tri roky mame pokoj, mesto ich vystahovalo kdesi na vyhnalov na nejaky majer, tie byty cele zrekonstruovali, nik by ani nepovedal, ze tam byvali cigosi..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu rušno!..v stredu v noci sa nejedia klobásky ani zmrzlina...ale všetci pekne spia v teplých ponožkách, prikrytí duchnami..alebo inými prikrývkami...tak zhasnem?..alebo dám orieškovú so šlahačkou, čo donieslo moje decko ako odmenu za pomoc pri malovke...
....no tak dobre, budem potichu a bez zmrzky...dobrú noc, zhasínam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať