Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joj, tento sviniarjožo mi teda dokáže zdvihnúť náladu!...milujem tie jeho pesničky...hlavne, ak ma prirovnáva k červenému ferrari....jooooj....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a túto dám špeciálne pre obucha...keď mu budú pichať, tak s konečnýmn výsledkom ""ZDRAVÝ"...

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a túto dám pre softíka,Fera11, alabuta,srsku,marjana ,Michala, mojich synov, môjho psa a všetkých, čo mi pomáhajú dobiť duracelky...lebo duracelky treba občas dobiť...a to robia ľudia a všetci okolo nás...díky vám..

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a túto dám pre teba...no tak!..

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak trošku som si zašantila s jožom a dopila pri ňom kafu..spoločnosť na úrovni!...a ak som vám trochu zlepšila náladu, tak choďte už niečo robiť!!...

3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ne dost ze chladno,este musime mat aj tu pocitovu teplotu
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ide mu to chalaniskovi,keby tak mu to vyslo aj na olympiade http://www.topnovinky.com/2012/05/sa...historiuv.html
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jeden z trendov súčasnosti - čoraz viac mladých ľudí vstupuje do vzťahu s tým, že nechcú mať deti. Najvypuklejšie v EÚ podľa výskumu Talianov je ich krajina (60 až 70%). Myslím, že Poľsko najmenej. Rovnako aj Francúzi.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

arizona Pozri príspevok
Suhlasim,ale vysvetlim to "potesujuce"
Predstav si, ze byvas v peknom, upravenom a myslim ze aj bezpecnom meste. Ale kazdy cudzi, kto do mesta pride,ako prve hned vedla hlavnej cesty /neda sa to obist/ zbada hrozostrasne vyzerajucu osadu a vo velkosti futbaloveho ihriska asi metrovu kopu odpadkov a na nej hrajuce sa hufy deti,vrieskajucich dospelych,psov,potakany a pod.
V okoli su aj ine domy a vela firiem, takze stovky ludi musi denne prejst okolo,neraz po tme, aby sa dostalo do prace.
Takze potesujuce je to, ze vela ludi bude bez strachu chodit cez tu cestu do prace,ale aj to, ze obyvatelia dufaju, ze ich prestahuju niekam, kde nebudu svojim sposobom zivota vystaneni vsetkym "na obdiv" hned po vstupe do mesta...
Chápem, veľmi dobre viem o čo ide. http://www.romovia.vlada.gov.sk/3632/dejiny-romov.php
Pamätám si ešte časy, ako kočovali v šiatroch na námestiach v obciach, boli bezkonflkitní (olašskí).
Ľudia z nich nepociťovali strach, žili si svojím životom, pokočovali tri dni a dosť, pohli sa ďalej. Zanechali po sebe čisto, ako prišli, tak odišli. Povedala by som, v súlade s prírodou, ako Indiáni.
Ale to boli olašskí rómovia.
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...no, decko sa šťastlivo ozvalo z medzipristátia v Aténach (služobne), teraz ešte na Korfu a potom na akýsi bohom zabudnutý ostrovček - zo 4 dní 3 precestuje a 1/2dňa strávi na letisku, ešte že si aspoň eurá nemusela meniť na drachmy, o 1 starosť menej... (...aj tak - labutia pieseň pre Grécko i pre moje decko - od 01.06.ide znova na úrad práce , ktovie, či to Grécko vydrží dlhšie...) ...ale najšťastnejšia budem, keď v nedeľu večer dorazí hoci unavená, ale v poriadku domkov...!
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

DNEŠNÝ HOKEJ
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nikto neporadí?
http://www.porada.sk/t139668-p3-rest...ml#post2061981
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

willma Pozri príspevok
DNEŠNÝ HOKEJ
náš dnešný výsledok
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...akáva nebude?..v tom pohokejovom ošiali akosik zabúdame na dobrý zvyk!..tak dolče s gustom, lavazzu, meltu či moccagrande?..friško, varí sa voda!...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lebo som sa vyrehotala v jednej téme- vraj kurín pre 250 sliepok...však to je už pioniersky tábor pre sliepky!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...akáva nebude?..v tom pohokejovom ošiali akosik zabúdame na dobrý zvyk!..tak dolče s gustom, lavazzu, meltu či moccagrande?..friško, varí sa voda!...
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

už som asi prepracovaná - vystavila som výdavkový pokladničný poklad
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
už som asi prepracovaná - vystavila som výdavkový pokladničný poklad
ja na tom nevidím nič zlé
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať