Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...príjemný večer vám prajem...dávam večernú kafu , len takú redšiu, aby sa nám dobre spalo...
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ivana Š Pozri príspevok
už som asi prepracovaná - vystavila som výdavkový pokladničný poklad
tak aspoň vidíš,ako si na tom finančne,keď si môžeš dovoliť poklady rozdávať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

arizona
V okoli su aj ine domy a vela firiem, takze stovky ludi musi denne prejst okolo,neraz po tme, aby sa dostalo do prace.
Takze potesujuce je to, ze vela ludi bude bez strachu chodit cez tu cestu do prace,ale aj to, ze obyvatelia dufaju, ze ich prestahuju niekam, kde nebudu svojim sposobom zivota vystaneni vsetkym "na obdiv" hned po vstupe do mesta...
Ale predstav si tú zlosť cigošov, keď nebudú môcť pozerať na ľudí, ktorí sa valia do roboty, aby im zarobili na dávky a vysmievať sa gádžom, ako im je len dobre - šak gádžo zarobí aj na cigána, ta načo by on robil.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft Pozri príspevok
Ale predstav si tú zlosť cigošov, keď nebudú môcť pozerať na ľudí, ktorí sa valia do roboty, aby im zarobili na dávky a vysmievať sa gádžom, ako im je len dobre - šak gádžo zarobí aj na cigána, ta načo by on robil.
Tento pocit som naposledy zažila pred pár dňami, keď som sa ponáhľala cez obedňajšiu prestávku nakúpiť mojím deťom niečo na desiatu a pred naším TESCOM stál cigáň, okolo neho zo 5-6 detvákov rôznej vekovej kategórie, on mal v ruke "pudilár" a rad-radom im rozdával bankovky, ktoré ihneď rozchytali a rozutekali sa k najbližšej balkánskej zmrzline... Normálne som Vám priam fyzicky cítila, že sú to moje peniaze... Teda tie, ktoré mne každý mesiac strháva štát na daniach a im vypláca na sociálnych dávkach...

Inak dnes ma veľmi potešilo, že môj synko tento týždeň úspešne spravil prijímačky a bol prijatý na 8-ročné gymnázium... Medzi záujemcami o štúdium som si všimla aj jedného očividne rómskeho chlapca, ktorý tam bol so svojím otcom. Podľa výsledkov na nete jeden žiak prijímačky neurobil. Ktovie, možno to bol práve on... a možno nie... Ale každopádne, snaha sa cení a jedine tadiaľto vedie cesta, ako ich /a vlastne aj nás / dostať z marazmu rómskeho problému - cez vzdelanie...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nemá ma poraziť?...štyri a pol roka som mala antivirák Avast, a nič, žiadny vír mi v počítači nikdy nelietal, za celý čas!!!...a teraz mi dal servisák 30 dňový NOD32 na skúšku a už som mala 5 nákaz, čo sa muselo dať liečiť!...asi dám naspátky free avast, lebo toto ma nebaví..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://www.dobreprogramy.sk/avast-free-antivirus
stiahni, nainštaluj, zaregistruj (nič neplatíš - len ho to aktivizuje na 1 rok - po roku znova sa "registruje"). Databáza aktualizovaná (u verzie 6 a 7 okamžite - keď sa nájde ochrana, je dodaná ihneď na pozadí). Okrem toho, ak Avast 7 overuje niečo nové, tak aj vo FREE to najskôr pustí v Sand-e (pre istotu).
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... a ešte ma potešilo, že sme v semifinále... aj keď si komentátor neodpustil poznámku, že "zázrakom"...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...nemá ma poraziť?...štyri a pol roka som mala antivirák Avast, a nič, žiadny vír mi v počítači nikdy nelietal, za celý čas!!!...a teraz mi dal servisák 30 dňový NOD32 na skúšku a už som mala 5 nákaz, čo sa muselo dať liečiť!...asi dám naspátky free avast, lebo toto ma nebaví..
Možno ten avast "študoval" za kľúčiky od chaty/auta a ten NOD je "lekár par exellence"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hybridní cloud technologie

Neustálá aktualizace virové databáze

Místo tradičních denních aktualizací teď dostanete každou novou definici viru od našich serverů hned, jak ji zpracuje AVAST Virus Lab. Vaše virová databáze tak bude průběžně aktualizovaná a váš počítač chráněný před nejnovějšími viry

U mňa to funguje.

Systém reputace souborů FileRep

FileRep vám dá vědět, jestli je soubor v pořádku ještě před tím, než ho otevřete. Analýza souboru probíhá na základě různých kritérií, např. kolik lidí konkrétní soubor stáhlo a jak je soubor starý.

Aj toto u mňa funguje.

Nové ochranné nástroje

AutoSandbox

Kdykoliv váš avast! narazí na podezřelý program, uloží ho automaticky do nástroje avast! Sandbox. Po ukončení programu vypracuje zprávu, ve které vám doporučí, jak se k programu chovat v budoucnu.

Funguje, ak chcem ísť priamo, sám povoľujem odchod zo Sandboxu.

Izolovaný prohlížeč (Sandbox)

Jediným kliknutím můžete úplně odizolovat prohlížeč od zbytku systému, takže i kdyby došlo k jeho zneužití, počítače se to nedotkne.

Výhoda! Pokiaľ je nejaké svinstvo, nezasiahne celý počítač. Zrušením Sandboxu sa v ňom všetko zruší.

WebRep

Nástroj WebRep zlepší vaši ochranu před podvodnými weby (phishingem). Díky heuristické analýze nových podvodných stránek a novým technologiím dokážeme odhalit nebezpečné stránky a falešné SSL certifikáty, takže můžeme zabránit útokům prostředníků přes https protokol. Nyní navíc i s podporou prohlížeče Apple™ Safari™.
SafeZone™

Dostupné pouze ve verzi Pro Antivirus a Internet Security. Vytvoří na vašem počítači zcela prázdné soukromé okno, ve kterém můžete bezpečně nakupovat nebo používat on-line bankovnictví. Nově navíc s automatickou výzvou, která vás do SafeZone™ přesměruje z vašeho prohlížeče.
Více možností

avast! účet

AVAST účet slouží jako úložiště všech dat spojených s programem avast! Umožní vám sledovat všechny vaše počítače s programem avast! s kompletními informacemi o nezávadnosti dat, stavu programu a dalšími užitečnými statistikami.
Vzdálená podpora

Získejte podporu od technicky založeného člověka ze svého okolí. Díky tomuto novému nástroji můžete poprosit o pomoc někoho z rodiny nebo přátel a dát mu vzdálený přístup do svého počítače. Povolit přístup můžete jen vy a můžete ho také kdykoliv zrušit. Vzdálenou podporu zabezpečují firewally a servery AVAST.
Jednoduché uživatelské rozhraní

Přizpůsobili jsme uživatelské rozhraní programu avast!, aby bylo ještě více intuitivní. Zjistíte, že používat ho je opravdu jednoduché. Experti si navíc můžou přizpůsobit každý prvek softwaru přesně podle svých potřeb.
Přizpůsobte si program

Program avast! si můžete nainstalovat jako druhou vrstvu ochrany k jinému antiviru (zvolte režim kompatibility) nebo si při běžné instalaci vybrat jen ty nástroje, které potřebujete.
Ještě rychlejší a ještě méně náročný na zdroje.

Nezávislé testy ukázaly, že avast! 6 byl jedním s nejrychlejších a nejméně náročných antivirů z dostupných produktů. I tak jsme ho ještě vylepšili: verze 7 je náš zatím nejvýkonnější produkt.
Kompatibilní s Windows 8 Beta

avast! 7 funguje skvěle i na systému Windows 8 a navíc má nějaké zajímavé funkce specifické pro Windows 8 – například Early-Load Antimalware Driver (ELAM), který se zapojí do procesu Windows 8 Secure Boot a zajistí vám ochranu proti rootkitům a bootkitům na úrovni systému.

A to mám FREE! A aj tak Sandbox ide.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...nemá ma poraziť?...štyri a pol roka som mala antivirák Avast, a nič, žiadny vír mi v počítači nikdy nelietal, za celý čas!!!...a teraz mi dal servisák 30 dňový NOD32 na skúšku a už som mala 5 nákaz, čo sa muselo dať liečiť!...asi dám naspátky free avast, lebo toto ma nebaví..
daj si microsoft security essentials (2 roky bez problémov)
Naposledy upravil srska : 17.05.12 at 20:07 Dôvod: pridané url
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi pre teba a aj pre ostatné ktoré majú radi film "druhá alebo prvá"
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Xz-UvQYAmbg
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Možno ten avast "študoval" za kľúčiky od chaty/auta a ten NOD je "lekár par exellence"
..

..no, klúčiky som mu neslúbila..dávala som semotamo kontroly očistnými programami,a nikdy nič nenašlo...a už som ho dala podla softíkovej rady spátky...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Ja len tak na okraj: dávnejšie som spomínal, že dcéra chytila cez FB nejakú pliagu a to mala (lebo synátor poradil) Aviru. Potom aj po "vyčistení" sa nechcel tam žiadny "usadiť" (dokonca ani Avast 4.8). No keď som jej tam hodil Avast 5 (usadil sa), okamžite našlo potvory, vyčistilo, potom sa to samo aktualizovalo na ver.6.
Ja som na starom PC na verzii 4.8, no na novom som dával ver.6, ktorá po nainštalovaní sa aktualizovala na ver. 7. A som s Avastom spokojný.
Nie je to reklama - sú to skúsenosti.
4 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mám Avast dlho, som s ním spokojná, ale už asi 3. deň mi na MRP mzdy hlási, že sa otvára podozrivý program .
Za uplynulé dni ma nepotešilo, nahnevalo a vyľakalo : Wendy mala tráviace ťažkosti, výsledok je veľké pranie, paplón pripravený na vyhodenie...
Dnes som sa naštvala na seba, lebo som si poplietla obidve naše firmy tak, že obroooooovský zúčtovák som napísala na papier druhej firmy, zaúčtovala, začudovala sa, prečo to mám v tej firme, vymazala, a zistila, že stačilo spraviť tuning na zúčtovák a bolo by to celé dobre.
Hokej sme začali hrať až potom, tak ani výhovorku nemám.
Naštvali ma mole, rozhodli sa prísť na návštevu, a sú nielen v byte, ale aj v celom vchode.
No a potešil ma hokej.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aj ja mám Avast 7, sám sa aktualizuje, stiahol mi ho syn a nikdy som nemala vírus. Mňa môj počítač nepustí ani na tie slávne spoplatnené stránky, nedávno dal niekto link a mňa to tam nepustilo.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dav Pozri príspevok
Mám Avast dlho, som s ním spokojná, ale už asi 3. deň mi na MRP mzdy hlási, že sa otvára podozrivý program .
Za uplynulé dni ma nepotešilo, nahnevalo a vyľakalo : Wendy mala tráviace ťažkosti, výsledok je veľké pranie, paplón pripravený na vyhodenie...
Dnes som sa naštvala na seba, lebo som si poplietla obidve naše firmy tak, že obroooooovský zúčtovák som napísala na papier druhej firmy, zaúčtovala, začudovala sa, prečo to mám v tej firme, vymazala, a zistila, že stačilo spraviť tuning na zúčtovák a bolo by to celé dobre.
Hokej sme začali hrať až potom, tak ani výhovorku nemám.
Naštvali ma mole, rozhodli sa prísť na návštevu, a sú nielen v byte, ale aj v celom vchode.
No a potešil ma hokej.
.....že príspevok k patričnej téme ?????

K O N E Č N E .......som sa potešil a nenaonačil .......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Mám Avast dlho, som s ním spokojná, ale už asi 3. deň mi na MRP mzdy hlási, že sa otvára podozrivý program .
Za uplynulé dni ma nepotešilo, nahnevalo a vyľakalo : Wendy mala tráviace ťažkosti, výsledok je veľké pranie, paplón pripravený na vyhodenie...
Dnes som sa naštvala na seba, lebo som si poplietla obidve naše firmy tak, že obroooooovský zúčtovák som napísala na papier druhej firmy, zaúčtovala, začudovala sa, prečo to mám v tej firme, vymazala, a zistila, že stačilo spraviť tuning na zúčtovák a bolo by to celé dobre.
Hokej sme začali hrať až potom, tak ani výhovorku nemám.
Naštvali ma mole, rozhodli sa prísť na návštevu, a sú nielen v byte, ale aj v celom vchode.
No a potešil ma hokej.
..

..len k tým moliam..my sme to mali vlani..svinemalé , držali sa len v určitých priestoroch...ale Terezka kupovala u syna v obchode také tabličky, čo sme rozvešali po byte a oni sa pluhyhnusné na to chytali..neviem, ako sa to volá, ale ona to bude vedieť, spýtam sa....a teraz zatial klopen na drevo, nevidno ich...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Aj ja mám Avast 7, sám sa aktualizuje, stiahol mi ho syn a nikdy som nemala vírus. Mňa môj počítač nepustí ani na tie slávne spoplatnené stránky, nedávno dal niekto link a mňa to tam nepustilo.
..

..ja som ho mala dlho, dobre bolo, makal ako fčielka...a zase bude, teda už maká...a tiež hlási, že hentamo neslobodno!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dnes môj lúčny kolega, majiteľ šarkanovej kamošky fenečky spomínal na svoje dávne roky, keď pôsobil ako podplukovník v Mikuláši a vraj mal veľmi dobrých kolegov tuším z Trebišova (alebo odtade-voľakade) a že ak by som tu nejakých našla,mám odovzdať pozdrav...takže odovzdávam...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...malý šťavnatý steak......
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať