Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak od včera je moj brat zase "slobodný" a od dnes aj kamoška....rozvodové konania ako na páse.... obaja na "prvý šup"
bráchovi švacli 350e výživné na dve deti....chcela 450e čo kolízna opatrovateľka sa vyjadrila, že sa jej to zdá premrštené, navrhla na jedno 180e a na druhé 150e, čo navrhovateľka nesúhlasila, tak brácho, že on sa nebude naťahovať za 20e.....deti prisúdené matke, styk upravený.....skončilo pojednávanie a navrhovateľka bráchovi "môžeš si zobrať budúci týždeň OČR malý má kiahne"
som rada, že to má "za sebou" a že som mu dohodila právničku .....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Na stv1 sú legendy popu, dnes Tublatanka.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....totok čo je? tu sa už spí?
trošku pudingu s ovocím..... ak má niekto chuť...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..luí, puding je fajn,dobrý si navarila, šikovná si ty kuchťoška..a doteraz som lietala s handrou a portvišom, aj kolenačky, ale už tá izba vyzerá ako u ľudí,vonia čisto,podlaha, koberec, válendy...stačí...lebo som mrtva žena dnes...tak zbaštím ten pudinčok a idem si zaplávať vaňu na šírku...lebo dĺžku by som nezvládla...
..pohodu vám prajem pri tublatanke...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásne sobotné ráno strašneskorovstávajúcim...káva je už na stole no a keďže dnes je deň "D", tak len veget a víťazstvo prosím naplánovať!...nech bože dá!...
..vonku je nádherne, teplo, slnko vydriapané na pol nebi už od rána nevie, čo so sebou a tak hreje odušu!..no a tak vám prajem príjemnú sobotu, pozdrav alabutovi,asi mu neletí naspäť k nám lietadlo, lebo už neviem, ako by som to napísala...Kaipaan aamu tervehdys...
..a čajík pre Vieroč sa práve varí,ale ona už iste pikíruje na plantáži, takže nesiem na terasu...asi tak ja dnes...
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

Pepsi, poslúchla som Ťa, som síce hore tak ako asi Ty, ale ešte si ležkám, prezerám poradu a idem si prečítať nového záhradkára a dnešný záväzok do hokeja, je skultúrniť predzáhradku.....vyzerá to tam, akoby tu bývali frankenštajnovci.......(a ja som Mortiša)
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

Pepsi, poslúchla som Ťa, som síce hore tak ako asi Ty, ale ešte si ležkám, prezerám poradu a idem si prečítať nového záhradkára a dnešný záväzok do hokeja, je skultúrniť predzáhradku.....vyzerá to tam, akoby tu bývali frankenštajnovci.......(a ja som Mortiša)
...očuj Mortisia.......čo si sa odčlenila ado Adam´s family ...???

...ale Gomezovi kávu môžeš urobiť ......či ....????

Keď len Ty takú dobrúúúú vieš ......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

Pepsi, poslúchla som Ťa, som síce hore tak ako asi Ty, ale ešte si ležkám, prezerám poradu a idem si prečítať nového záhradkára a dnešný záväzok do hokeja, je skultúrniť predzáhradku.....vyzerá to tam, akoby tu bývali frankenštajnovci.......(a ja som Mortiša)
..

..mojík, ale do záhrady si obleč the teplaky..lebo v šatočkách alá Mortiša by ti mohla aj ritienka vytrčnúť,keď sa prudšie zohneš a praskne švíčok!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tak od včera je moj brat zase "slobodný" a od dnes aj kamoška....rozvodové konania ako na páse.... obaja na "prvý šup"
bráchovi švacli 350e výživné na dve deti....chcela 450e čo kolízna opatrovateľka sa vyjadrila, že sa jej to zdá premrštené, navrhla na jedno 180e a na druhé 150e, čo navrhovateľka nesúhlasila, tak brácho, že on sa nebude naťahovať za 20e.....deti prisúdené matke, styk upravený.....skončilo pojednávanie a navrhovateľka bráchovi "môžeš si zobrať budúci týždeň OČR malý má kiahne"
som rada, že to má "za sebou" a že som mu dohodila právničku .....
..

..dáka je vychcaná mladá...má čo chcela, tak nech si zoberie OČR a popritom aj popremýšla...(nyje, žeby som tvojmu brachovi nedopriala deti,ale nejako divno začína...
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
...očuj Mortisia.......čo si sa odčlenila ado Adam´s family ...???

...ale Gomezovi kávu môžeš urobiť ......či ....????

Keď len Ty takú dobrúúúú vieš ......

Očuj Goméz,

v hrnčoku už mám pripravenú kávičku s cibetiek, len som Ti zabudla či zalieva studenou, alebo teplou vodou..... neporadíš.....
a neodtrhla som sa , len vieš kým by som docupkala v tých štekloch a úzkych šatičkách už by Ste boli dávno všetci doma....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, ale do záhrady si obleč the teplaky..lebo v šatočkách alá Mortiša by ti mohla aj ritienka vytrčnúť,keď sa prudšie zohneš a praskne švíčok!...
Pepsi,

neboj do záhrady ma the teplaky dĺžky 2 cm pod riťkou, takže to je prašť ako uhoď....ozaj keď sme pri tom, minulý rok som řádila v predzáhradke, ľudia chodili okolo a tak Ti ma pekne všetci zdravili, usmievali sa na mňa, ja vytešená, akí sú vychovaní......a ja mala tričko s výstrihom bez podprdy....aj tak sa vie náš národ baviť.....až zaťko prišiel a spýtal sa ma či mi nevadí zemská príťažlivosť........ no nezabila by si ho.....či....
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
navrhovateľka bráchovi "môžeš si zobrať budúci týždeň OČR malý má kiahne"
...a on mal kontrovať: "OK, 20€/hod., lebo sú v tvojej starostlivosti, já mám len povolený styk."
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

neboj do záhrady ma the teplaky dĺžky 2 cm pod riťkou, takže to je prašť ako uhoď....ozaj keď sme pri tom, minulý rok som řádila v predzáhradke, ľudia chodili okolo a tak Ti ma pekne všetci zdravili, usmievali sa na mňa, ja vytešená, akí sú vychovaní......a ja mala tričko s výstrihom bez podprdy....aj tak sa vie náš národ baviť.....až zaťko prišiel a spýtal sa ma či mi nevadí zemská príťažlivosť........ no nezabila by si ho.....či....
..

..nyje, nezabila!..ja len tak poviem,"nech sa vidláci kuknú na peknú ženu!"..



( z cibetiek!...KáVIčKU!..FAJNOVá PAPUľKA!...)
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

celkom vyztizne http://www.ako-zarobit-peniaze.eu/?g...ipperlecohanim
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

bola som sa prejsť po záhrade, skontrolovať nasadené a je mi nasrano - vyzerá, že napriek opatreniam sa zmrzlíci vyšantili na plantách
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..dáka je vychcaná mladá...má čo chcela, tak nech si zoberie OČR a popritom aj popremýšla...(nyje, žeby som tvojmu brachovi nedopriala deti,ale nejako divno začína...
ani nehovor....tak ju rozmaznal brat aj naši rodičia......som mame hovorila, že nech sa už preberú a ked treba byť s deťmi doma ked sú choré tak nech sa stará ona..... radila som mu že nech požiada o "striedavku" aj tak mal deti aj pol mesiaca u seba.... to už "zabila" ked pýtala 450e výživné a málilo sa jej 330e... bože kde som ja bola s tými mojimi , že 33,19e len neviem ako skúmala sudkyňa bratove výdavky, lebo že "na mizine"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem si pospať bola som upratovať..... 3týždne som tam nebola, tak ako takto to tam.....
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..taka mala predpriprava k hokeju..pitie a jedivo priravene..tak drzme palce nasim..
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kedy zmenili hlavné mesto Turecka?Ja som bola v tom,že je to Ankara,ale ked Markiza tvrdí že Istanbul,tak asi Istanbul,ved oni tvoria verejnú mienku v tejto krajine.Potom pozeráme kdejaké farmy,ked na nič iné nemajú vedomosti.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Markíza (teda redachtori u ňej) - už aňi pomali ňeznaju, že dze Slovensko - tak jak oňi možu znac hlavni vároš totich Turkov.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať