Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Luji,

nekazte si deň s píp...píp...píp...myslím, že to mohlo vzniknúť len v chorom mozgu....normálny človek by to nenapísal a čím viac by sme sa tým zaoberali, tým väčšiu radosť by mal....tešme sa z peknej nedeľe a športového adrenalínu, a tí čo neholdujú športu oddychu....nestojí za to.....
Vieročka ja som to okolo FB myslela všeobecne....toto s tým hokejom je len ďalšie pre mňa fuj pre FB
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
dnes som pozrel doobeda na stv 1 na reláciu a tam je vo výstavnej skrini kapitalizmu program dog tv výlučne pre psov aby sa necítili samí keď sú doma sami. Vraj to pomáha len škoda že je to lokálna stanica a naviac tam nedávajú reklamy čo tie psy majú žrať. To by bolo niečo koniec prehryzeným káblom a pod
náš má tiež zapnutú tv, táto by sa šikla možno by to pomohlo...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


tu sa spí? alebo čo.........ukrojte si.....ak máte chuť
káva ili čaj ?
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tu sa nespí - a toto odlož na večer, "poptávka" bude obrovská!
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
http://krimi.noviny.sk/lupeze/20-05-...nkurencia.html

toto ma neskutočne naštvalo, zarmútilo, rozčarovalo a neviem, čo všetko ešte...
Minulý rok mu niekto polial všetky stroje na výrobu zmrzliny nejakou kyselinou, neskôr bol priestor úmyselne zapálený, požiar zničil novú strechu, ktorá tam bola necelý rok... Teraz toto...
Všetci dobre vedia, kto je za tým, ale je to osoba, ktorá má toho za ušami veľmi veľa...
Zadržali ho v Čechách za falšovanie dokladov ale po pár týždňoch bol doma...
Vedie podnik, ktorý nie je veľmi úspešný, asi závidí, že niekomu sa darí...
Škoda, lebo u "nášho" starkého zmrzlinára bola fakt fantastická zmrzlina, chodilo na ňu kopu ľudí aj zo susedných dedín...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100370/131091...la-na-lavicke- + komentáre...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, ale ja za mojích mladých čias-som sa aspon schoval niekde do činžiaku na schodisko...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekné pondelkové ráno všetkým,

ako vidím, všetci ešte oslavujú našich hokejistov, keďže Pepsi sa dnes asi pokazila varná kanvica i dolcegusto, tak podávam miesto nej ranná káva + čajík......síce nie také dobré ako od nej, ale aspoň niečo....Pepsi kde sa táraš keď nie kafica....či....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásne ráno vám prajem a aj vydarený deň..oslavy po hokeji sa skončili, veľké vítačky budú dnes, keby som mohla, idem tam, on ten chlieb nezlacnie, ani goldenky,ale taká som voľáka vďačná v srdci tým našim chalaniskám..mám ich rada...a tie zábery, keď si podávali ruky, fotili sa, vysokí obri oproti červíkom..no!..
..a tak dávam prvú kafu na stôl, čajík pre Vieroč tiež už odletel pod altánok, vonku dusno od rána, pasovalo by popršať, tak jemno..nuž, nech sa vám darí hneď od pondelka.......
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekné pondelkové ráno všetkým,

ako vidím, všetci ešte oslavujú našich hokejistov, keďže Pepsi sa dnes asi pokazila varná kanvica i dolcegusto, tak podávam miesto nej ranná káva + čajík......síce nie také dobré ako od nej, ale aspoň niečo....Pepsi kde sa táraš keď nie kafica....či....
..

..Vieroč, čakám ťa pod altánkom aj s kaficou a čajíkom..najprv trebalo povinnosti porobiť, klikačky odklikať, šarkan čaká, naštelovaný na lietanie..no a tak!...
P.S...varnú konvicu si zobralo decko do roboty, lebo nemajú a tak varím vodu na plyne,to chvíľku trvá,chapeš,nyje?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/1000134/13109...slane-do-neba-

...zaujímavá diskusia!...nuž-sme rozvedení...a ako takí si jeden druhému dobre dáme!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..Vieroč, čakám ťa pod altánkom aj s kaficou a čajíkom..najprv trebalo povinnosti porobiť, klikačky odklikať, šarkan čaká, naštelovaný na lietanie..no a tak!...
P.S...varnú konvicu si zobralo decko do roboty, lebo nemajú a tak varím vodu na plyne,to chvíľku trvá,chapeš,nyje?..
v Prievidzi už poznáte aj čo je plyn?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
v Prievidzi už poznáte aj čo je plyn?
A ozval sa Blavácky horenos
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
A ozval sa Blavácky horenos
ale nie , ja nie som bratislavo-centrista- ja sa skor cítim ako Malačan, aj ked v Ba žijem 25 rokov...- ja som taký štvrtinový záhorák, taký bratislavsko-malacko-kromerížsko- sovietsky bastardík...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 21.05.12 at 08:58
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

My sme mali zaujímavý víkend- v piatok som skoro rozbil na prístavnom moste Octafku- iné flekovačky boli..., v sobotu som rodinku vyhnal na menšiu túrku, na Pajštún v Borinke a po túrke sme ešte išli natrhať bazu na sirup, tam som skoro na takej polnej ceste skoro utrhol olejovú vaňu, a v nedelu sme hokejovali- ale nevyhrali ani naši , ani Fíni...

Ale treba uznať, že tí rusi hrali jak diví, rýchli boli ako rakety, sú to draci- a ten Malkin aj so Siominom si tam robili čo chceli...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 21.05.12 at 08:56
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
v Prievidzi už poznáte aj čo je plyn?
..

..nyjeee..nepoznáme...ja si púšťam z priamo z plynovodu..chapeš, protekcia!..mám páky na to...ale dobrý nápad, dám pustiť aj pre ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nie , ja nie som bratislavo-centrista- ja sa skor cítim ako Malačan, aj ked v Ba žijem 25 rokov...- ja som taký štvrtinový záhorák, taký bratislavsko-malacko-kromerížsko- sovietsky bastardík...
..

..jáááj, tak ako taký by si mohol vedieť, že po protekcii máš aj vlastný plynovod..

...a inak- ja som čistokrvná Piešťanka so štipkou francúzskej nátury..takže mi je dopriate aj mať plyn!...
Naposledy upravil pepsikova : 21.05.12 at 09:10
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
My sme mali zaujímavý víkend- v piatok som skoro rozbil na prístavnom moste Octafku- iné flekovačky boli..., v sobotu som rodinku vyhnal na menšiu túrku, na Pajštún v Borinke a po túrke sme ešte išli natrhať bazu na sirup, tam som skoro na takej polnej ceste skoro utrhol olejovú vaňu, a v nedelu sme hokejovali- ale nevyhrali ani naši , ani Fíni.....



Ale treba uznať, že tí rusi hrali jak diví, rýchli boli ako rakety, sú to draci- a ten Malkin aj so Siominom si tam robili čo chceli...
..

..chudera octafka, užije si pri tebe!...a našim to už bolo u++či, mali striebro isté,to nemá bárskdo,tak čo sa budú šťaviť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
A ozval sa Blavácky horenos
Mám takú jednu menšiu traumu z detstva z malaciek, a ubehlo už nejakých 25 rokov, ale stále ked si na to pomyslím, tak som smutný- ako deti sme sa chodili hrávať pred barák, chytať kobylky a električky( taký červený chrobák) , alebo na ihrisko hned pri baráku čo bolo- a ked sme boli smadný, alebo len tak zo srandy sme chodili k takému milému pánovi, taký pomaly dedko to bol- vždy bolo tam kopu deciek z okolia
a raz sme došli ,to sme mali asi 12 rokov, že sa ideme k ujovi napiť a kopu policajtov tam a dedko chudák ležal zavraždený v izbe...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...neviete náhodou niekto, či nebude pršať?..lebo mi treba umyť ešte dve okná a nejako sa mi nechce...(ja len tak-otázka ku káve,viem, že na nete nájdem aj predpoveď počasia, ale šak opýtať sa možem, nyje?..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať