Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Dom, o ktorom som hovorila ja, má hodnotu niekoľko miliónov starej meny. Lenže... ľahšie sa čerpajú peniažteky štátu, ako by sa siahlo na vlastné imanie. Tak toto je jedna z vecí, na ktorej sa viem pozastaviť....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ide ma klepnúť pepka a nenávidím všetko záhradné vtáctvo, čo sa vyskytuje v okolí 1000m od mojej záhrady!!!!

Zasadila som 16 plantičiek kalerábu a do rána z nich zostali iba stonky!
Všetky tie "príslušníčky najstaršieho remesla" obžrali!!!

Čo tam mám nastražiť? Zatiaľ je tam kôl s mikroténovými igelitkami, ale nemyslím si, že to pomôže...
vrrrrrrr
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
ide ma klepnúť pepka a nenávidím všetko záhradné vtáctvo, čo sa vyskytuje v okolí 1000m od mojej záhrady!!!!

Zasadila som 16 plantičiek kalerábu a do rána z nich zostali iba stonky!
Všetky tie "príslušníčky najstaršieho remesla" obžrali!!!

Čo tam mám nastražiť? Zatiaľ je tam kôl s mikroténovými igelitkami, ale nemyslím si, že to pomôže...
vrrrrrrr
..

..moja babka mala kolíčky a na nich šnúrku a na šnúrke pouväzované tenké pásiky handričiek,záclon a kadečoho, aby sa to hýbalo, oni tie kuňvy tam potom neletia, boja sa!..
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..moja babka mala kolíčky a na nich šnúrku a na šnúrke pouväzované tenké pásiky handričiek,záclon a kadečoho, aby sa to hýbalo, oni tie kuňvy tam potom neletia, boja sa!..
Suseda mi hovorila, že pred ňou pochodovali po chodníku... vôbec ich netankovalo, že tam na ne čapká a šicuje...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...može čapkať a šicovať, kolko chce, oni reagujú len na pohyb,ako lastovice,k susedom nalietavajú v pravidelných intervaloch, lebo budujú háremy a ja mám hneď vedla balkon a na ňom visí klavír pre vietor-paličky na hrubých nitiach priviazané na drevenej tyčke,ktoré sa stále hýbu a tak ku mne neprilietnu...ráno to odfotím a priložím a fakt mám osvedčené, vsí to tam už 12 rokov...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
kukučka Pozri príspevok
ojój, ak budeš mať v záhrade prebytky, pošleš? Rada zavarím, na výmenu pošlem grule a med
grule mi zlatko nespomínaj, teraz len riešim, čo všetko sa z nich ešte dá uvariť, lebo ani králiky ich už nechcú, no za medík by som menila....urobíme barter

...aj fľaštičky pribalím, lebo ako sa poznám, kým mám prázdne, tak zaváram
Naposledy upravil hnedoočka : 23.05.12 at 20:20 Dôvod: doplnenie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak, téma o Maxíkovi je zavretá, asi sa trocha recesie niekomu videlo dosť moc,aj štátom platené kuňvy sú už zamknuté,neny tu do čoho pichnúť a tak kliknem na vypínač a padám het...ešte zostal rado s gorilou,ale aj ten možno rána nedožije...

..treba nám zúžiť obzor...žiadne zbytočné radosti, žiadne debaty, žiadne recesie,nič...Dav, zruš aj kaviareň, načo nám je káva?..a potom môžeš aj narodky, hudbu, však načo nám to je?..môžeme ísť na fejsbuk,čo tu už?..idem het..
Naposledy upravil pepsikova : 23.05.12 at 21:08
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..tak, téma o Maxíkovi je zavretá, asi sa trocha recesie niekomu videlo dosť moc,aj štátom platené kuňvy sú už zamknuté,neny tu do čoho pichnúť a tak kliknem na vypínač a padám het...ešte zostal rado s gorilou,ale aj ten možno rána nedožije...

..treba nám zúžiť obzor...žiadne zbytočné radosti, žiadne debaty, žiadne recesie,nič...Dav, zruš aj kaviareň, načo nám je káva?..a potom môžeš aj narodky, hudbu, však načo nám to je?..môžeme ísť na fejsbuk,čo tu už?..idem het..
podotýkam, ja by som zrušila i srandičky, veď v dnešnej dobe je to skoro vlastizrada, ak sa niekto zabáva....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ivuliatko Pozri príspevok
ešte som si spomenula na Esterkinho brata prváka, takže súrodenecký tandem Estera Griflíková a Gregor Griflík a máme šiestaka, čo sa volá Samuel Adamčík ako ten pán herec... a štvrtáčku Izabelu Pažitkovú... pred pár rokmi som mala triedu, do ktorej chodili Šimek a Sobota, aj sedeli spolu v prvej lavici
Izabelu Pažítkovú som mal rád-to bola veľka pani...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

no nič zhasínam- zasa som kukal modré z neba a potom som moc depresívny..., idem radšej spať...,pa
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

10 sekundove vysetrenie z urcenim diagnozy-no nebol by to rekord do guinesovej knihy?/ignore pacienta lame vela rekordov ale to je akysi vseobecny princip u nas cim vyssi plat tym horsi pristup k svojmu povolaniu,taka cudna umera/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
my sme mali chlapca, ktorý sa volal Mário Vojna.... viete si predstaviť,akú intonáciu sme používali
Viem, že mi nebudete veriť ale mal som kamošku , češku a tam je normálne prvé meno Lada..., takže sa volala Lada a vydala sa za Patrika Škodu..., boh mi je svedkom že neklamem- Lada Škodová...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...
Stanko, to sme viacerí....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

slubili istoty a stopli este aj muku a cestoviny pre tych najchudobnejsich.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Panebože- R.I.P.



http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/kri...aja-ludia.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...
..

..lebo sa zistilo, že metla neny na vozenie a lietanie, ale na upratovanie..a tak sa upratuje...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Práve som sa od kamaráta poľovníka dozvedela, že kaleráb mi obžierajú zajace...
Tak zahajujem boj proti zajacom... Ale ako???? :O
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Práve som sa od kamaráta poľovníka dozvedela, že kaleráb mi obžierajú zajace...
Tak zahajujem boj proti zajacom... Ale ako???? :O
Nechaj zajace na pokoji- aj oni sú božie tvory a potrebujú obživu a vitamíny...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...
hnedoočka Pozri príspevok
Stanko, to sme viacerí....
....ja teda nie ......henten recesizmus vydržal oveľa dlhšie , ako som vôbec čakal....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať