Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kurník, kam mi to skočilo, patrilo to k tomu tancujúcemu kmeňu .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ide dedo po ceste s kravou a stopuje. Zastaví mu BMW a chlapík sa ho pýta:
- Dedo čo sa stalo???
- Áááľe do dzedziny daľeko a pešo še mi nechce isc...
- No dobre, ale čo s kravou?
- Uviažeme za guľu a ona pujdze za nami.
Dedo sadne do auta a idú. Chlapík zaradí jednotku a pozerá do späťáka - krava ide rýchlym krokom. Dá dvojku - krava kluše 60km/hod, trojku - krava cvála 80km/hod, štvorku - krava beží 100km/hod, päťku - krava šprintuje 120km/hod a žmurká ľavým okom. Chlapík sa pýta:
- Dedo čo tá krava stále žmurká ľavým okom?
- BUDZE OBEHOVAC!!!


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Navarila som valentínsku kávičku, nech Vám všetkým chutí. A k nej aj turecký med.
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..obávam sa, že očkovanie proti besnote malo na môjho psa opačný účinok...
..ideme na lúku, šarkan vie, že ho tam pustím a polieta si, koľko mu chutí, hádžem mu loptu na gume a potom ho privolám na piškotku, priviažem a ide sa domov...ale dnes-ani za svet!!..nedal sa chytiť, odskakoval-akoby som ho išla pohryznúť, nepočúval,behal si kade-tade,jednoducho odtrhnutý z reťaze..mala som nervy, ale pekne som ho volala,ale nič!..až nakoniec vyšla suseda s Benjamínkou a tie sa vpratali do nášho vchodu a Robo za nimi...šťastie jedno, lebo inak -neviem!...a nemôžem ho nechať lietať samého, je veľký a šteká na každého človeka,obskakuje, ryčí a vyzerá nebezpečne!...nepotrestala som ho, len sme prišli domov a schovala som všetky hračky, nepustila som ho za mnou na balkon...a rozmýšlam teraz, že ani ho nemôžem vláčiť stále na remienku,potrebuje sa vyjašiť a odtrhol by mi ruky!...naposledy, asi dva mesiace dozadu, po takomto úlete bol na remienku tri dni ale tie vychádzky nestáli za nič, no asi sa poučil...ale teraz-neviem, ruky potrebujem...
..pepsi, nas havino dnes presne toto iste robil, lenze nebol odviazany, bol na voditku..tahal ako zdivoceny, ale sak som ho aj chapala, dlhsie nebol na sidlisku, takze mal co robit..ponuchat vsetky oznackovane miesta, okolie svojej frajerky..no a to sa mi najviac ratalo, ze ona Dzina bola vnutri a on okolo jej okien fnukal a plakal....nebolo pred obedom ani jedneho psika vonku, iba jedna maltezacka cez sklo dveri sa s nim pocmukala..takze mala som co robit, aby som vladala za nim a este aj davala pozor, aby som sa neskydla niekde a nedolamala si tu moju bolavu chrbticu..ale mozno mi to aj prospelo..
..no a bobo odisiel a zapala som pekarnicku..chlebik sa pecie..vdaka hnedoocke za radu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Navarila som valentínsku kávičku, nech Vám všetkým chutí. A k nej aj turecký med.
..

..no, turák môže vždycky!..aj dva!...díky, mojík..aj keď tento vyzerá skôr ako zmrzlinka...ale aj tú môžem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a potešilo ma dnes, že môj malý miláčik už vie hrešiť že:..."terentetetrenky!...a rrrrr mu tam krásne vrndží...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina svojho sarkana mazna, drzi ho v zlatej bude s kobercami, ja musim svojho sarkana, ked pride z prace, nakrmit a drzat ho pekne v posteli, mam niekedy dojem, ze by sa jej tiez zisla ijekcia proti besnote. O chvilu zasteka pred dverami, alabutovi uvari kavicku, poskrabe za usami, ja zhasnem svetlo, hodim na hlavu vrece, vtedy je najkrajsia. :-)
Naposledy upravil alabut : 14.02.12 at 15:48
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Nepotešila ma moja polovička, prišiel nadávajúc na všetko...aj na mňa ... Valentín uhundraný...za to, že som tu po pár dnoch a posielam blboviny...IÁAA jeden povedzte mi ako si nezabiť muža
Ale potešila ma táto stránka od dcéry...tak prikladám a idem za frfľancom.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mňa dnes nepotešilo to, že pani účtovníčka pri vystavení potvrdenia o príjmoch fyzickej .... atď. asi nevie zrátať čísla
keď jej vyšlo že 1372,57 + 565,83 = 1970,39
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Jaaaaj, dievca, ak je hladny, smadny, netesi sa oko jeho. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trošku varenej čokiny dáme.... pekný podvečer želám..
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..tesim sa z prveho upeceneho slnecnicoveho chlebika.....je perfektny direckovy a s masielkom mnamkovyyy..
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Pozri príspevok
Nepotešila ma moja polovička, prišiel nadávajúc na všetko...aj na mňa ... Valentín uhundraný...za to, že som tu po pár dnoch a posielam blboviny...IÁAA jeden povedzte mi ako si nezabiť muža
Ale potešila ma táto stránka od dcéry...tak prikladám a idem za frfľancom.
..

..moja, chlapi sú dôležití..s nimi je zemeguľa rovnomerne vyvážená a neprekotí sa s nami do austrálie...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Aby ste nepribrali, posielam Vám také čerstvé, umyté čerešničky / jáj, už aby to bola skutočnosť/.
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

terezamaria Pozri príspevok
Aby ste nepribrali, posielam Vám také čerstvé, umyté čerešničky / jáj, už aby to bola skutočnosť/.
..ked vidim ceresne, tak napadlo ma, ze sa pochvalim..v sobotu som na ziadost dcery, ze mohla by si poslat nejaky kolacik do roboty..tak narychlo som spravila bublaninu a pohadzala som tam rozmrazene visne a ceresne a potrela s kyslou smotanou po upeceni..no a dnes som dostala za kolacik velku pochvalu od mojho zata..no ako je len dobre mat v mrazaku v sackoch toto ovocicko a pekne s kostkami..tak spravim aj tento rok, neoplati sa stikat..
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
adi11 Pozri príspevok
..ked vidim ceresne, tak napadlo ma, ze sa pochvalim..v sobotu som na ziadost dcery, ze mohla by si poslat nejaky kolacik do roboty..tak narychlo som spravila bublaninu a pohadzala som tam rozmrazene visne a ceresne a potrela s kyslou smotanou po upeceni..no a dnes som dostala za kolacik velku pochvalu od mojho zata..no ako je len dobre mat v mrazaku v sackoch toto ovocicko a pekne s kostkami..tak spravim aj tento rok, neoplati sa stikat..
dala si ich do koláča i s kôstkami?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

hnedoočka Pozri príspevok
dala si ich do koláča i s kôstkami?
..ano aj s kostkami pekne..ziadna stava z nich nevytiekla
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
hnedoočka Pozri príspevok
dala si ich do koláča i s kôstkami?
Ja dávam s kôstkami bežne, keĎ sa ja môžem trápiť s pečením, nech sa druhý trápi s jedením. Aspoň dlhšie zostane...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam, neny náhodou pred výplatou?..alebo pred dôchdkom?..lebo dáko poskromno tu...len čerešničky...síce žravé, mňamíkové, ale žiadne šnicle, šunky, klbásky...čudné...ale dobre, netreba nám, to ma len tak napadlo...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať