Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
....ja teda nie ......henten recesizmus vydržal oveľa dlhšie , ako som vôbec čakal....
Ale teraz si ma nahneval- akože to bol iba recezismus? a načo som jak blbý klikal 3 dni v kuse jak blázen , to akože zbytočne?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
10 sekundove vysetrenie z urcenim diagnozy-no nebol by to rekord do guinesovej knihy?/ignore pacienta lame vela rekordov ale to je akysi vseobecny princip u nas cim vyssi plat tym horsi pristup k svojmu povolaniu,taka cudna umera/
...a čo národ? Umiera...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale teraz si ma nahneval- akože to bol iba recezismus? a načo som jak blbý klikal 3 dni v kuse jak blázen , to akože zbytočne?
...zase až tak strašne si toho nenaklikal, alebo žeby niekto tie tvoje hlasy odrátal, veď má len dvanásť hlasov, inak pekný psík ten Maxík...asi preto má také smutné očka...
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nechaj zajace na pokoji- aj oni sú božie tvory a potrebujú obživu a vitamíny...
Boží tvor? Ja do kostola nechodím, suseda áno, tak čo nejdú k nej???
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Viem, že mi nebudete veriť ale mal som kamošku , češku a tam je normálne prvé meno Lada..., takže sa volala Lada a vydala sa za Patrika Škodu..., boh mi je svedkom že neklamem- Lada Škodová...
A prečo by sme Ti neverili... Keď ja môžem mať kolegu, ktorý sa volá Audy... Veď aj tá princezná v tej rozprávke s Werichom sa volala Lada. Mňa by len zaujímalo, aké bolo ich prvé auto...

Inak, za mojich študentských čias sa tradovala historka, ako si na Mlynoch dohodli dvaja rande a on sa predstavil: Buchta a ona zasa Maková...
Naposledy upravil Oliwa : 23.05.12 at 22:17
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
Práve som sa od kamaráta poľovníka dozvedela, že kaleráb mi obžierajú zajace...
Tak zahajujem boj proti zajacom... Ale ako???? :O
Umiestni do záhrady automat na 20-korunáčky... To ich snáď odplaší...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vierka ,prečo by som si mal zgustnúť?
-či sa to niekomu páči alebo nie, ale ja som najslusnejší, najmilší, najkrajší a najobľúbenejší poraďák za posledné 4 roky... a mimoriadne skromný- proste TOP... a ked niekto hovorí niečo iné tak klame...
Stando, Stando, aby si Ty raz nebodaj na tú samochválu nepošiel... A v úmrtnom liste bude napísané: príčina smrti - samochvála...
Len by to asi ministerstvo muselo najskôr schváliť ako diagnózu - lebo neviem, či vyplatia vdovský dôchodok, ak niekto odíde na niečo, čo oficiálne neexistuje...
Netrpíš Ty z detstva náhodou nejakým deficitom pochvaly? A takto si to tu z času na čas kompenzuješ... Však hovoríš, že plán plníš, riaditeľka je s Tebou spokojná, obedy Ti platí... a čo manželka, tiež?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Boží tvor? Ja do kostola nechodím, suseda áno, tak čo nejdú k nej???
..

..no, obžieranie je síce dáky hriech, ale hádam vidíš na zemi stopy po zajacoch...či visia zo vzduchu?..a ty nemáš svoju roľu oplotenú?..lebo ak nyje, nuž sa nesťažuj..čo nespadne z neba, príde po zemi a je po úrode...kaleráby nebudú...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kukučka Pozri príspevok
ojój, ak budeš mať v záhrade prebytky, pošleš? Rada zavarím, na výmenu pošlem grule a med
Som čítala že "granule" a med... Asi sa mi už oči krížia...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
Boží tvor? Ja do kostola nechodím, suseda áno, tak čo nejdú k nej???
Ala, buď trochu objektívna , odkiaľ to tie zajace majú vedieť...?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, obžieranie je síce dáky hriech, ale hádam vidíš na zemi stopy po zajacoch...či visia zo vzduchu?..a ty nemáš svoju roľu oplotenú?..lebo ak nyje, nuž sa nesťažuj..čo nespadne z neba, príde po zemi a je po úrode...kaleráby nebudú...
... Pepsi, obžerstvo je to ... A obžieranie nejakých kalerábových lístkov určite nemožno nazvať obžerstvom ... Takže tie Alenkine zajace nepáchajú nijaký hriech...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Na dobrú noc ...






4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Jéj sitko, to je od Teba milé... Ale AlaNR asi už spí a sníva sa jej o zajacoch , tak si to pozriem namiesto nej - na dobré ráno...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, obžieranie je síce dáky hriech, ale hádam vidíš na zemi stopy po zajacoch...či visia zo vzduchu?..a ty nemáš svoju roľu oplotenú?..lebo ak nyje, nuž sa nesťažuj..čo nespadne z neba, príde po zemi a je po úrode...kaleráby nebudú...
Oplotené je, na jar som plátala diery, čo narobil psisko od 10tych susedov, a teda zaplátané boli poriadne novým pletivom... Nechápem to...
Ono to tam bolo trošku rozhrnuté, ale aj naše mačky nám "pomáhajú" v záhrade, tak to mohlo byť od nich, alebo aj od zajaca... čert ho vie...? Deň predtým som to sadila, takže aj prekopané to bolo...
Och ja nešťastný zemepán...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Sitko díky, tak som sa vyrehlila, čo už, kaleráb asi nebude...

Tak dobrú noc, zhasínam, asi už tu nikto neni, tak nech nemíňame elektriku
Dobrú!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Sitko díky, tak som sa vyrehlila, čo už, kaleráb asi nebude...

Tak dobrú noc, zhasínam, asi už tu nikto neni, tak nech nemíňame elektriku
Dobrú!
...povedal kto ....????
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jáj muj zlatý, ta tu ňe vyhodňare diktuju a aňi teľo ňe chlopi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
jáj moj zlatý, ta tu ňe vyhodňare diktuju a už vobec ňe chlopi
.......jáj .......moja zlatá ...len jeden problém vidím v tom , že ja nie som východniar .....

JA som košičan .........a nám , čávom , nie hocikto zo západu môže diktovať ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak napíš nový Košický vládny program, nech majú ráno pri kávičke čo čítať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať