Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aj vdaka pepsi sa stahuju tankisti a pes-este dake ceske filmy v zalohe,tak sme pripraveny na uhorkovu sezonu v tv,alebo zeby prijemne prekvapili?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
aj vdaka pepsi sa stahuju tankisti a pes-este dake ceske filmy v zalohe,tak sme pripraveny na uhorkovu sezonu v tv,alebo zeby prijemne prekvapili?
mám pocit, že tá už je dlhodobo.....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
aj vdaka pepsi sa stahuju tankisti a pes-este dake ceske filmy v zalohe,tak sme pripraveny na uhorkovu sezonu v tv,alebo zeby prijemne prekvapili?..
.

...never tomu, žeby prekvapili!...však toť minule predvčerom šla upútavka na dáku novú trapošinu podobnú tomu, čo fičí na boľavej ....a mara veru nové ništ ,skončí farma, zobere sa úroda a zas bude dáky talent do jesene...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
mám pocit, že tá už je dlhodobo.....
..

....sewa, luííí, posielam ti horalku na šírku, odhryzni si....no ako dnes čoklíštek?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja dojdem tak okolo 15 júna naspať- naordinoval som si od Porady takú zdravotno- bezpečnostnú prestávku, takú diétu..., zatial naberem nových síl a dojdem ešte kvalitnejší, ešte lepší ešte životaschopnejší...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja dojdem tak okolo 15 júna naspať- naordinoval som si od Porady takú zdravotno- bezpečnostnú prestávku, takú diétu..., zatial naberem nových síl a dojdem ešte kvalitnejší, ešte lepší ešte životaschopnejší...
..

..dobre...nebudem ti písať absencie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja dojdem tak okolo 15 júna naspať- naordinoval som si od Porady takú zdravotno- bezpečnostnú prestávku, takú diétu..., zatial naberem nových síl a dojdem ešte kvalitnejší, ešte lepší ešte životaschopnejší...
len dúfam, že tá téma o betynke už bude dávno zlikvidovaná- tá betynka je strašný trapas teda, škandál...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
gréci si užívajú,
fico si zas nezvyká
dane pôjdu vzhúru
plebs stále šomre
merklová drísta

...srskovi je to jedno
pivo s vodkou zasa chlastá ...
Srska si to može dovoliť- to je velký pán...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
....



..toť moskvič, ten komu robí?http://www.porada.sk/member.php?u=272540

..tento je z moskvy..komu robí?.http://www.porada.sk/member.php?u=272540


...tento je z egypťa, komu robí?..http://www.porada.sk/member.php?u=272539..

...aha, amerika!!..http://www.porada.sk/member.php?u=272403..
Veď to všetko bude Milan Karas. Vy si myslíte, že odišiel a že sa nevráti? Vidíte, ako Vás doplietol. Potrebuje tých mien viacej, aby bolo z čoho vylučovať.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...núti ma spýtať sa, čo robí naše zdravotníctvo...v ktorej **** je, ak nie sú peniaze na hyberbarickú komoru pre mladú ženu, ktorá trpí...joj, až ma trasie!...
Žiadna zdravotná poisťovňa túto liečbu neprepláca, žiaľ. A mnohým ľuďom hyperbarická komora pomohla znovu aktívne žiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
... posielam čokoládku...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Srska si to može dovoliť- to je velký pán...
nastrelená desina - ale ktovie či buchy vie čo to je
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak som zasa na týždeň slamená sirôtka...
Mamu dnes zobrala sanitka do nemocnice Hnusoba krčná chrbtica!

Zajtra má ísť na nejaké vyšetrenie na kolotoči... neviete čo to má byť? Ešte som o takom nepočula...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Veď to všetko bude Milan Karas. Vy si myslíte, že odišiel a že sa nevráti? Vidíte, ako Vás doplietol. Potrebuje tých mien viacej, aby bolo z čoho vylučovať.
Milan Karas tu už dlho nebol- podla mňa on už popíja niekde na Copacabane vychladený shake...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Veď to všetko bude Milan Karas. Vy si myslíte, že odišiel a že sa nevráti? Vidíte, ako Vás doplietol. Potrebuje tých mien viacej, aby bolo z čoho vylučovať.
..

..vieš, rozmýšlam, ako sa sem dá prihlásiť..ktorsi spomínal, že cez esemesku..neviem, ale ak to je cez esemesku, robot to nemôže byť...chalani múdrejší by vedeli...a ak je to cez esemesku, trebalo by zistiť číslo telefonu...a mne to je fuk...
...a len tak, medzi nami, dnes sa s novými členmi vrece rozdrapilo...inokedy jeden tu visí aj celý deň a dnes ,len bajočko, asi 8 nových len poobede...
Naposledy upravil pepsikova : 29.05.12 at 21:43
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
nastrelená desina - ale ktovie či buchy vie čo to je
čo je nastrelená desina- to neviem- ale viem čo je Karlovačko veliko točeno...

Ožujsko je patok- niečo ako u nás Stein...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tak som zasa na týždeň slamená sirôtka...
Mamu dnes zobrala sanitka do nemocnice Hnusoba krčná chrbtica!

Zajtra má ísť na nejaké vyšetrenie na kolotoči... neviete čo to má byť? Ešte som o takom nepočula...
..

..no, hádam jej to pomože a zistia všetko, čo nerobí dobrotu...a ty neplač, čo by si s ňou doma robila, keby sa dačo stane?..špitál teda neny bohviejaké terno, ale možno jej pomôžu...držíme palčoky silno...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo je nastrelená desina- to neviem- ale viem čo je Karlovačko veliko točeno...

Ožujsko je patok- niečo ako u nás Stein...
nie sú zlé ale ja som tam počas skoro 1 roka stráveného v zagrebe pil rád veľmi dobrú vodu - lenu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

korela Pozri príspevok
Ešte inak. Táto forma štúdia pribudla VŠ pedagógom po 89 rovnako ako aj zvýšenie počtu študentov, neviem ako sa im to odzrkadlilo na platoch, ale denní študenti zažili situáciu na UK, ako prišla na prednášku vyučujúca prof. doc., že "práve idem z prednášky od gerontov, pozerať sa na tie tváre a počúvať tie mľaskance (narážka na protézy)"....škoda že to neviem celé dobre odcitovať už, decká v šoku, veď ona rovnako 60-tnička, tak asi tak. Hm. Úväzky. Asi takto im záleží na tejto forme z ich pohľadu.
Inak schvaľujem túto aktivitu aj vo vysokom veku. Dobré. Vhodné.
Nechcem sa tu nikoho dotknúť vzhľadom na vek. Veď i ja...
Ja som absolvovala právo na UK v BA pred cca desiatimi rokmi. Vtedy to bolo iba právo a v tej dobe sa dostať na právo bol niekedy zázrak. Do ročníka nás chodilo 50. Prednášky boli veľmi zaujímavé a každý prednášajúci zvykol hovoriť z hlavy, maximálne keď sa niekto spýtal na konkrétny § tak mu ho prečítal. Podľa vyjadrenia vedúcej UTV prednášajúci tieto prednášky robili ako sponzorský dar dôchodcom. Hoci ja som na dôchodku ešte nebola(ešte musím počkať na starobný dôchodok aj teraz), my pracujúci národ sme museli platiť poplatok vyšší ako dôchodci.Žasnem nad tým, že nie je teraz záujem o prednášky práva. Veľa záleží od prednášajúceho, ten kto vie aj z nudnej témy spraviť tému zaujímavú, toho zvyknú dôchodci preferovať. A také vyjadrenie o dôchodcoch svedčí o tom, že daný človek nemá úctu k starobe.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, hádam jej to pomože a zistia všetko, čo nerobí dobrotu...a ty neplač, čo by si s ňou doma robila, keby sa dačo stane?..špitál teda neny bohviejaké terno, ale možno jej pomôžu...držíme palčoky silno...
Ale kde, ja neplačem! Ja som rada! Doma by som s ňou musela každý deň chodiť k našej obvodnej na infúzie... A to by nembolo bohviečo...
Takto aspoň mám istotu, že ak jej bude zle, bude tam niekto, kto bude vedieť zasiahnuť.
Povozia ju na pár vyšetrení a možno jej dajú silnejšie lieky, limec na krk a ktoviečo.
Veď uvidíme...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať