Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jeden na dnes...aby sa vám lepšie makalo...

Přijde chlap k lékaři, že má problém s milostným životem. Lékař mu
předepíše
# Viagru s tím, že si má vzít jen jednu polovinu. Doma si chlap vezme
prkýnko a
# nůž, rozpůlí viagru na půl, ale ta druhá polovina mu odletí až ke
kanárkovi do
# klece, který ji okamžitě sezobne. Vyděšený muž ihned volá zvěrolékaři a
vypoví
# mu, co se stalo.
# Zvěrolékař mu sdělí, že má kanárka dát na nějaké chladné a temné místo,
# jinak že ho to může i zabít. Chlap vezme kanárka a zavře ho do mrazáku.
# Vzpomene si na něj až za hodinu
# a půl, ihned letí do mrazáku, otevře dveře a tam kanárek celý zpocený,
# otře si čelo a říká: "Ty vole hodinu, HODINU mi trvalo, než jsem tomu
kuřeti
# roztáh nohy!!!"
#
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pepsikova Pozri príspevok
..

..moje milé čajíčkové dámy, posielam vám voňavý čajík, s pamajoránom..ten si robím len tak, pre vôňu v dome...a"" pomaly ďalej urobíš"", takže pohodu pri robote vám prajem...
Nie darmo česi premenovali pamajorán na dobromysl. Veronika, ale tuším sa pije aj na dobrý spánok, ideš si zdriemnuť? Podarilo sa mi utrhnúť ho aj s korienkom, tak som ho strčila do záhrady a krásne sa ujal, už ho mám veľké koleso. A máš pravdu, krásne vonia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Marcelka,

tento má 2 roky, koľko stál nebudem hovoriť a to mám celú súpravu....sú ku to mu ešte 2 menšie....takže suchý vaniš....a idem...
..

..zásada:...keď jem, nerobím nič....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
Nie darmo česi premenovali pamajorán na dobromysl. Veronika, ale tuším sa pije aj na dobrý spánok, ideš si zdriemnuť? Podarilo sa mi utrhnúť ho aj s korienkom, tak som ho strčila do záhrady a krásne sa ujal, už ho mám veľké koleso.
..

..nie, nejdem, idem vyrobiť pizzarožky...kysnuté cesto, pri tom sa nedá spať..a pamajorán mám sušený aj v skriniach..lepšie, ako protimolovač...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a ešte jeden...

:pane doktore, mám špatné propojení medzi uchem a okem..
..a jak ste na to přišel?..
..no, porád slyším o blahobytu a ho*no vidím...
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

..zásada:...keď jem, nerobím nič....
Veď hej, ja som ešte nejedla, len som si to niesla hore a chcela som si to položiť na parapet, bo mi napadlo, že som ešte nenakrmila orchidei, a nebudem jesť predsa ako prvá, to je neslušné....no miska odrazila od parapetu a hups, boli nakrmene orchidei aj ja......a to ma napadlo, že som nenakrmila muškaty a nezaspievala im ako Jiřinka Jirásková v Slunce , seno....pá..pápápá..pápápá....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a do tretice..
..sedí u stolu cikán, rus, vietnamec a čech..
rus vypije vodku, vyhodí stakan do luftu, rozstřelí jej kalachem a poví "máme tolik skla, že nemusíme pít z jednoho dvakrát...
..vietnamec vypije pivo, prostřelí pohár a poví "na naších tržnicích je sklo tak laciné, že nemusíme pít z jednoho dvakrát..
..čech vytáhne pistoli, zastřelí cikána i vietnamce a klidne dopije své pivo..rus jen kouká a čech v klidu poví: "u nás je tolik cikánú a vietnamcú, že nemusím pít s těma samýmy dvakrát...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

taky som nastvany ze az-setrime jak sprosty ci vodu ci na vykurovani a mame nedoplatok,kym vsetci ostatny v celom bloku /288 z 290 /maju vysoke preplatky-ktovie ake podvody robia pri vyuctovani ked este aj zalohove platby mame najvyssie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...toto, prosím, doma neskúšať...(poslala mi moja milá kamka)

http://www.youtube.com/watch_popup?v...WwQBw&vq=large
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak dnes od rána klikám na psíkov a večer idem na Alexandrovovcov, tak už od rána sa teším.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...toto, prosím, doma neskúšať...(poslala mi moja milá kamka)

http://www.youtube.com/watch_popup?v...WwQBw&vq=large
ce magnifique
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
taky som nastvany ze az-setrime jak sprosty ci vodu ci na vykurovani a mame nedoplatok,kym vsetci ostatny v celom bloku /288 z 290 /maju vysoke preplatky-ktovie ake podvody robia pri vyuctovani ked este aj zalohove platby mame najvyssie
..

..a čo ukazujú tvoje merače?..ty si nezapisuješ odpočet, keď chodia odpisovať?..to sa dá porovnať...no ale ak máš susedov, ako ja, že roky nekúria, lebo ich ohrejú, tak jasné že máš dosť!...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..a čo ukazujú tvoje merače?..ty si nezapisuješ odpočet, keď chodia odpisovať?..to sa dá porovnať...no ale ak máš susedov, ako ja, že roky nekúria, lebo ich ohrejú, tak jasné že máš dosť!...
samo ze zapisujem-na meracoch boli cca o 15% nizsie hodnoty ako minuly rok,vody 8%
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...toto, prosím, doma neskúšať...(poslala mi moja milá kamka)

http://www.youtube.com/watch_popup?v...WwQBw&vq=large
u nás by bolo nemožné to skúšať... môj chlap sa takto neprehne
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
samo ze zapisujem-na meracoch boli cca o 15% nizsie hodnoty ako minuly rok,vody 8%
..

..no, máš možnosť to reklamovať u správcu...hodnoty musia sedieť s meračmi, na radiatoroch je ešte plus koeficient..neviem, ako to máte vy,ale u nás vždy sedí na ""milimeter""..porovnaj ešte zálohové platby,+-, s rozpisom a uvidíš, či ti niečo nezvýšili, prípadne neznížili..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.atlas.sk/starobne-do...mika/financie/


...toto sa mi mimoriadne "páči"...dôchodky stoja poisťovňu-fujkurňa, kde sú peniaze, ktoré sme platili na daniach?..donedávna, a keby to neboli doj*ondili, platili všetci a povinne, aby dostali dôchodok..kto za to môže, že narobili podnikateľov a dovolili, aby si každý platil minimálne odvody?..a teraz to poisťovňu stojí?..sa čudujem, že ešte nikto neprišiel s návrhom, však dáme do roka 12x marec a bude poberaj sa starec..a hneď sa tu bude lepšie dýchať
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

trisestri Pozri príspevok
taky som nastvany ze az-setrime jak sprosty ci vodu ci na vykurovani a mame nedoplatok,kym vsetci ostatny v celom bloku /288 z 290 /maju vysoke preplatky-ktovie ake podvody robia pri vyuctovani ked este aj zalohove platby mame najvyssie
Daj správcovi reklamáciu, ak si mysliš, že je tam chybný výpočet. Podrobne preštuduj a skontroluj vyúčtovanie.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Uf, skoro mi muža prizabilo, už hodinu montujeme naspäť skrine na novú gumovú podlahu. Medzi skriňami je tzv. periňák, tak muž namontoval vrchnú spojovaciu dosku (strechu), ale keďže skrine neboli rovno, museli sme ich pomocou vodováhy nastavovať. Vravím mu, daj dolu ten dekel, aby nepadol, najprv, nastavíme skrine. No nie, on to poistil tak, že prišróboval jednu stranu dekla na skriňu a potom mi kázal mierna nadvihnúť skriňu, aby dole našteloval nožičky. No nezrútil sa ten dekel dole??? Skoro to treslo na neho, ale našťastie sa dekel vzpriečil medzi skriňami a iba kvalitne poškodil boky skrine. Ešteže sa nič nestalo.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

to kde si kedy videla, aby muž poslúchol ženine rady čo sa technických vecí týka?
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
to kde si kedy videla, aby muž poslúchol ženine rady čo sa technických vecí týka?
predpokladám, že po páde dekla bol ticho. lebo je aj možnosť, že by kvake povedal: no čo, nevyšlo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať