Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nikdy v živote som nemyslela, že budem uvažovať nad zabíjaním, ale dnes mám sto chutí

nie som vegetariánka, mäsko môžem, ale zásadne kúpené,alebo iným človekom zabité, nemôžem sa ani pozerať na zabíjačku čohokoľvek
od sviniek cez kurence až po ryby
keby odomňa záviselo, tak ten vianočný kapor ešte veselo pláva v mojej vani a sliepky by zdochli na starobu

ale dnes - neviem neviem mám sto chutí ísť vykrútiť krk tomu otravnému susedovmu kohútovi

kikiríka mi pod oknami od štvrtej ráno do pol jedenástej večer
ešte keď bola zima, tak som si to až tak neuvedomovala, ale teraz je konečne teplo a ja chcem mať otvorené okná
aj som naňho kričala, nech zmĺkne ale tu asi ústny dohovor nepomôže
možno by sa poučil, keby videl, ako dopadol jeho kolega - (ja som nezabíjala, to švagor) u sestry - výborná polievka z neho bola a mäsko ešte išlo do smotanovej omáčky - idem mu asi fotky ukázať
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
nikdy v živote som nemyslela, že budem uvažovať nad zabíjaním, ale dnes mám sto chutí

nie som vegetariánka, mäsko môžem, ale zásadne kúpené,alebo iným človekom zabité, nemôžem sa ani pozerať na zabíjačku čohokoľvek
od sviniek cez kurence až po ryby
keby odomňa záviselo, tak ten vianočný kapor ešte veselo pláva v mojej vani a sliepky by zdochli na starobu

ale dnes - neviem neviem mám sto chutí ísť vykrútiť krk tomu otravnému susedovmu kohútovi

kikiríka mi pod oknami od štvrtej ráno do pol jedenástej večer
ešte keď bola zima, tak som si to až tak neuvedomovala, ale teraz je konečne teplo a ja chcem mať otvorené okná
aj som naňho kričala, nech zmĺkne ale tu asi ústny dohovor nepomôže
možno by sa poučil, keby videl, ako dopadol jeho kolega - (ja som nezabíjala, to švagor) u sestry - výborná polievka z neho bola a mäsko ešte išlo do smotanovej omáčky - idem mu asi fotky ukázať
..

..ja byť tebou, idem dohovoriť sliepkam!...lebo tomu kohútovi ušnoslyšne (namiesto očividne) chýba spoločnosť!...a ty hneď vraždiť!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
nikdy v živote som nemyslela, že budem uvažovať nad zabíjaním, ale dnes mám sto chutí

nie som vegetariánka, mäsko môžem, ale zásadne kúpené,alebo iným človekom zabité, nemôžem sa ani pozerať na zabíjačku čohokoľvek
od sviniek cez kurence až po ryby
keby odomňa záviselo, tak ten vianočný kapor ešte veselo pláva v mojej vani a sliepky by zdochli na starobu

ale dnes - neviem neviem mám sto chutí ísť vykrútiť krk tomu otravnému susedovmu kohútovi

kikiríka mi pod oknami od štvrtej ráno do pol jedenástej večer
ešte keď bola zima, tak som si to až tak neuvedomovala, ale teraz je konečne teplo a ja chcem mať otvorené okná
aj som naňho kričala, nech zmĺkne ale tu asi ústny dohovor nepomôže
možno by sa poučil, keby videl, ako dopadol jeho kolega - (ja som nezabíjala, to švagor) u sestry - výborná polievka z neho bola a mäsko ešte išlo do smotanovej omáčky - idem mu asi fotky ukázať
nemá sliepky? ani ruky?
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.atlas.sk/cirkev-ma-v...ko/spolocnost/

..holt, štátne príspevky nesmrdia, to zoberú, ale sviatky sa musia svätiť...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

to je neuveritelne,niekto klame,zavadza,blufuje a ked na to clovek poukaze,tak potom sa este rozhorcuje ze ake nehorazne daco,takto mu vypisovat emaily./poistovacka klamala ze posielali 21 peniaze,pricom vsade na poukazke aj sprievodke bolo ze podane 29/
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ruky nemá - bola som kuknúť, a sliepky sa tvárili spokojne že im nič nechýba

je to neskutočne otravné, vy sa smejete, ale to treba zažiť
v takýchto podmienkach sa sústrediť na prácu, idem radšej variť v kuchyni ho tak nepočuť
inak sused, cez plot sme sa chvíľu bavili, povedal, že pôjde do hrnca - kohút, nie sused - ale až v júli na hody
zatiaľ ma trepne
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
ruky nemá - bola som kuknúť, a sliepky sa tvárili spokojne že im nič nechýba

je to neskutočne otravné, vy sa smejete, ale to treba zažiť
v takýchto podmienkach sa sústrediť na prácu, idem radšej variť v kuchyni ho tak nepočuť
inak sused, cez plot sme sa chvíľu bavili, povedal, že pôjde do hrnca - kohút, nie sused - ale až v júli na hody
zatiaľ ma trepne
šupni potajme k nemu druhého kohúta - za hodinu bude ticho
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
predpokladám, že po páde dekla bol ticho. lebo je aj možnosť, že by kvake povedal: no čo, nevyšlo
No nebol ticho, bol to veľký rachot, po ktorom pospomínal všetkých svätých, aj pobehlicu nezabudol. Potom, ako sa slovne vyventiloval, ja len tichúčko, že čo tam po skrini, buď rád, že sa tebe nič nestalo, (on čakal, že poviem iné), takže samozrejme doložil, že som moc naklonila skriňu.
Ledva udržím ruky, čo sa mi od únavy chvejú, tak som ho vyhnala kúpiť nejaký obed, bo dnes nevarím.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

korela Pozri príspevok
Tebe tiež blahoželám. Dobrý výber. Ak máš rada právo a ešte ho aj využiješ v praxi. Hej, je prekvapujúce, že nie je záujem o neho, ako píšeš. A dáš sa ešte na niečo niekedy?
Ďakujem, právo ma vždy bavilo, len bol problém sa naň dostať. Teraz ho už nevyužijem, ale za tie roky som niečo využila. Predbežne neplánujem pokračovať v žiadnom štúdiu, skôr v záujmových kurzoch(keď našetrím tie veľké pálky čo za to pýtajú) Zatiaľ sa venujem záhradke
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...avast mi ponúkol "EasyPast"..vraj, za heslom sa skrýva moja identita,tak si to vraj mám stiahnuť vo free...dopijem tú studenú kafu a idem si dať pohov...a ak máte chuť na pizza rožky, no tak si ju nechajte zájsť,lebo nefunguje pošta...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nezabudnuteľná dáma nášho herectva, Viera Strnisková...práve som dopozerala inscenáciu,neviem, ako sa volala, ale bola o tom, ako presadia starého človeka zo svojho do domova, ako nájde trochu lásky, ale kvoli priateľstvu si nedovolí ju opätovať a od žiaľu zomiera s pocitom, že aj ten druhý zomrel sám, bez lásky...joj, aj som si poplakala...so Zitou Furkovou vytvorili tieto dve skutočné celebrity nášho divadelníctva takú krásu, že -jaj...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
No nebol ticho, bol to veľký rachot, po ktorom pospomínal všetkých svätých, aj pobehlicu nezabudol. Potom, ako sa slovne vyventiloval, ja len tichúčko, že čo tam po skrini, buď rád, že sa tebe nič nestalo, (on čakal, že poviem iné), takže samozrejme doložil, že som moc naklonila skriňu.
Ledva udržím ruky, čo sa mi od únavy chvejú, tak som ho vyhnala kúpiť nejaký obed, bo dnes nevarím.
daj si len druhý chod, lebo papať polievku by bol problém
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

teším sa - idem do Nórska už mám letenku
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
teším sa - idem do Nórska už mám letenku
Na rybačku?
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..predvečerná kafica sa podáva..aj dolče s gustom, kto by mal chuť...bez obrázka
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a z Nórska do Švédka na výlet loďou teším sa jak malé decko idem ja a moja sesternica
sb a puberťáci zostávajú doma - oddych bude od nich (aj pre nich )
len to Fínsko ešte.... pepsi ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=Ivana Š;2074218]a z Nórska do Švédka na výlet loďou teším sa jak malé decko idem ja a moja sesternica
sb a puberťáci zostávajú doma - oddych bude od nich (aj pre nich )
len to Fínsko ešte.... pepsi ?[/QUOTE

..jáááj, Fínsko...skôr nyje ako na jeseň,aj to len možno...ale rada by som...ale som rada, že ideš, to bude úplne úžasné..a kedy fičíš?..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

až v júli, ale nevadí, aspoň sa mám na čo tešiť
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Bavia sa dve duše v raji:
"Aká bola posledná veta, ktorú si počul na zemi?"
"Bol to hlas mojej ženy."
"A čo vravela?"
"Keď ma na chvíľu pustíš za volant, budeš úplný anjel."


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Sedím si celkom sám na záchode a robím, čo sa tam robiť má. Zrazu počujem od vedľa: -"Ahoj, ... ako sa ti darí?" Celkom určite nie som človek, ktorý by si začínal rozhovory na pánskom WC a ani neviem ako ma napadlo odpovedať, tak som odpovedal: -"Darí sa mi celkom perfektne." Ten vedľa sa ma opýtal: -"A čo robíš?" Čo toto je za bláznivú otázku! Určite je to trochu zvláštne, ale odpovedám mu : -"No...myslím, že to isté čo ty ....!" Tak sa skúsim s tým poponáhľať, keď odrazu počujem ďalšiu otázku : -"Smiem prísť k tebe?" Dobre, táto otázka bola naozaj zvláštna. Myslel som, ale len na to, ako hovor priateľsky ukončil. Preto som len odvetil: -"Nieee, teraz som naozaj moc zaneprázdnený." A potom počujem, ako ten vedľa hovorí: -"Ty ... počúvaj ma, zavolám ti neskôr ešte raz. Vedľa sedí nejaký idiot a stále mi odpovedá na moje otázky."

2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať