Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nevie mi niekto povedať ako sa na dedinách pohybuje cena domácich vajec?Vzala som si že kúpim a ani za svet mi nechcú povedať cenu a nechcú peniaze,lenže ja by som bola rada pravideľný odberateľ,tak aby som nedala menej ako treba.Dik.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ahojte kočeny všetky aj kocúri...
U nás v nedeľu robíme veeelikú oslavu MDD, taká ešte nebola!
Budú súťaže, maľovanie na betón, maľovanie na ksichtíky, vystúpia policajti s autami, hasiči na hasičských autách, kynológovia so psíkmi, motokrosový klub ma motorkách, tancovačka bude, nafukovacie hrady, sladkostí kopa pre každé dítkoa na záver prekvapko také, že decká sa z toho pofŕkajú (ak sa teda podarí a prekvapko vyjde)

Takže držte palčoke, aby v nedeľu na 100% dážď našu dedinu obišiel!!!
5 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mňa potešil opravár automatickej pračky, že mi 5 mesiacov pred skončením záruky opravil pračku - vybité ložiská.
Síce to trvalo 2 týždne - musel objednať náhradné diely, ale opravil. Uznal to ako oprávnenú reklamáciu v rámci záruky, čo som veľmi ani neverila.
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
BXLmiami Pozri príspevok
Nevie mi niekto povedať ako sa na dedinách pohybuje cena domácich vajec?Vzala som si že kúpim a ani za svet mi nechcú povedať cenu a nechcú peniaze,lenže ja by som bola rada pravideľný odberateľ,tak aby som nedala menej ako treba.Dik.
My predávame po 0,10 Eur. Keď boli drahšie v obchodoch, tak nám ľudkovia dávali sami od seba 0,15 Eur.
Aj susedky majú po 10 centov...
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

My sme domáce vajíčka kúpili po 15 centov. Toľko si zapýtali.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.porada.sk/member.php?u=272709

...robot...dnešný prírastok...

...ďalší dnes: http://www.porada.sk/member.php?u=272755
Naposledy upravil pepsikova : 31.05.12 at 12:23
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Bré ránko všetkým,

Pepsi vďaka, čaj vypitý a odchádzam na prvú zaťažkavajúcu skúšku.....začínam sa na NOU stretávať s pacientami s podobným ochor. ako ja , takže držte palce nech to zvládnem a hlavne nech aspoň niekomu pomôžem.....ozaj ešte nám ma kto pripomenúť, že je zajtra deň detí, však my čo máme tých hadov doma aj zabudneme občas, že sú to stále ešte deti....do frasa to, aby som cestou z BA niečo kúpila.....
..

..Vieroč, určite pomôžeš nielen niekomu, je dôležité, aby sme o našej chorobe hovorili, má rôzne štádiá a už len samo slovo je strašné...treba veľa sily na zvládnutie a ty tú silu máš...stískam ťa silno za to, že máš na rozdávanie...a držím palčoky...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Nevie mi niekto povedať ako sa na dedinách pohybuje cena domácich vajec?Vzala som si že kúpim a ani za svet mi nechcú povedať cenu a nechcú peniaze,lenže ja by som bola rada pravideľný odberateľ,tak aby som nedala menej ako treba.Dik.
..

..no, tebe by som dala aj zadara...a ak nechceli peniaze, asi vedeli prečo...len im vysvetli, že chceš vajíčka pravidelne, tak nech si povedia, lebo že pôjdeš inde-a neboj, povedia...stratiť teba je horšie ako stratiť pudelár...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dakujem.Ale skúsila som,bude to boj.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-Akože som šoknutý, ďalšia banka vykradnutá dneska- ja nechápem tých ludí, čo kvoli pár eurám riskujú 8-12 rokov v base- akože fakt to neviem pochopiť- viem pochopiť nejakého Varehu alebo podobných špekulantov napr. s DPH, že teda ked to výjde tak aspoň sú nabalený, ale dať sa zavrieť kvoli pár eurám?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
My sme domáce vajíčka kúpili po 15 centov. Toľko si zapýtali.
ja kupujem tiež po 15 centov- ale také obrovské, dvojité- aj dva žltky majú- nezmestia sa ani do tých dierok na vajíčka... ale to je po veľmi veľmi velkej známosti...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 31.05.12 at 09:58
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neviem ci drahe ale boli fajne sladucke jahody po 2 eur za kilo z domacej plantaže
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Nevie mi niekto povedať ako sa na dedinách pohybuje cena domácich vajec?Vzala som si že kúpim a ani za svet mi nechcú povedať cenu a nechcú peniaze,lenže ja by som bola rada pravideľný odberateľ,tak aby som nedala menej ako treba.Dik.
No veru, radšej to zaplať, aby sa nebralo ako poskytnutie inej, nepeňažnej výhody...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

trisestri Pozri príspevok
neviem ci drahe ale boli fajne sladucke jahody po 2 eur za kilo z domacej plantaže
Bože, ako by som si dala také naše, dobré, sladučké jahody, nie tie plastikové z hypermarketov U nás ešte nie sú zrelé, možno na trhu budú nejakí predajcovia z juhu, musím skočiť pozrieť
4 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

truch Pozri príspevok
Bože, ako by som si dala také naše, dobré, sladučké jahody, nie tie plastikové z hypermarketov U nás ešte nie sú zrelé, možno na trhu budú nejakí predajcovia z juhu, musím skočiť pozrieť

u nás minule predávali za 3,5e za kilo a dnes 3,5 e za košik 2kg
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám jeden ku obedňajšej káve:

Dcérka sa pozerá na mamu, ako si nanáša pleťovú masku a pýta sa jej:
- Prečo to robíš?
- Aby som bola krásna.
Neskôr, keď si ju dáva dole, sa jej dcérka pýta:
- Vzdávaš to?


3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
truch Pozri príspevok
Bože, ako by som si dala také naše, dobré, sladučké jahody, nie tie plastikové z hypermarketov U nás ešte nie sú zrelé, možno na trhu budú nejakí predajcovia z juhu, musím skočiť pozrieť
Mne teraz dozrievajú v kvetináčiku, ja jahody nemám rada, tak som dala do kvetináčika aspoň pre mamu. Včul je tam asi 5 kúskov, čo sú akurát dozreté
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Mne teraz dozrievajú v kvetináčiku, ja jahody nemám rada, tak som dala do kvetináčika aspoň pre mamu. Včul je tam asi 5 kúskov, čo sú akurát dozreté
sa narobíš,kým to všetko pooberáš...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

truch Pozri príspevok
Bože, ako by som si dala také naše, dobré, sladučké jahody, nie tie plastikové z hypermarketov U nás ešte nie sú zrelé, možno na trhu budú nejakí predajcovia z juhu, musím skočiť pozrieť
V utorok som videla na aut.stanici v Žiline - vyzerali fajnovo.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
sa narobíš,kým to všetko pooberáš...
Veď plánujem: spravím džem z dvoch dávok, potom sa niečo poje, niečo rozdám po rodine a susedám a zbytok... vyhodím, šak čo by som s tým robila
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať