Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

neviem, kde je chyba /S poľutovaním sme nútení oznámiť vám, že ste nepostúpili do druhého kola výberového konania na pozíciu/, už ma to naozaj nebaví sedieť doma (a pre tých, ktorí by chceli riešiť nech robím na živnosť len toľko-potrebujem k tomu auto a na to nemám tiež.)
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem všetkým pekný deň,

dnes mám ráno ja až teraz, bo som mala 4 dňový maratón v slimačom prevedení, to neva, môjmu hadovi som dala už dala darček k MDD - "skákala po plafón od radosti", poplopes dostal kostičku - ten bol vďačnejší, keďže potencionálny zať je s nami je to tiež môj had ako hovorí Pepsi, ten dostal tiež -vraj ďakujem a mám po MDD, som o 20,-éčiek lahšia , som zvedavá či aj ja dnes niečo dostanem, veď i ja som dieťa svojich rodičov, dúfam, že mamka po ceste z práce na mňa nezabudne.....
Pepsi, vďaka za čajík, dnes ho potrebujem hektolitre ..... a Tebe posielam k MDD.....
to ešte keby si niečo prerábala a chýbalo by Ti náradie, tak toto je 2 v 1 pravá belgická.....

a pre chalanov tu mám tiež niečo, aby ma nepoohovárali ......
5 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
....krásne upršané dobré ráno vám...taký fajnový jemný prš je vonku a vonia to tam takou čistotou, aj tráfa je zelenšia, a hádam bude prš celý deň...čo mi teda dnes vôbec nepasuje, lebo musím do mesta, ale nevadí, ..on to síce už nebude májový dáždik,ale aj naše detičky potrebujú skrásnieť, tak aspoň na ich sviatok nech sa umyjú...
..a tak dávam kávu na stôl, aj medovkový čajík pre Vieroč a Marcelku, čerstvý a z práve odtrhnutej medovky,vonia úžasne..a prajem vám , nech vás nič nenajeduje...
..
..a raňajky- len také skromnejšie...
Pepsi, to nie sú skromné raňájky ale výnikajúce. Vďaka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najviac ma se*ú takíto de*ili arogantní - parkovisko vynovené, prístup zabezpečený, miesta plno, no tento de*il si to capne rovno na trávnik. Po tomto suchom období ten trávnik nevyzerá najlepšie a on ho ešte viac devastuje. Ale bude mať, čo chcel - drbol som ho do natankuj.sk a bonzol "kompetentným".
100_1583.jpg  
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Vierka dovolím si ťa citovať

veď i ja som dieťa svojich rodičov, dúfam, že mamka po ceste z práce na mňa nezabudne.....

moja nezabudla, a ani moja zlatá svokra, doniesla mi čokoládu - že však si aj ty moja
Naposledy upravil Ivana Š : 01.06.12 at 09:21
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dušan ,aj sem môžeš

http://parkujemakodebil.blogspot.sk/
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Výborne, ešte týždeň budeme doma, v nose má zlatého stafylokoka, výsledky z výteru z hrdla ešte nie sú...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

calawen Pozri príspevok
Výborne, ešte týždeň budeme doma, v nose má zlatého stafylokoka, výsledky z výteru z hrdla ešte nie sú...
nezávidím, hnusný bacil

aj ja som mala, a dokonca som si ho doniesla z nemocnice
a sestra ma takto poľutovala - že-zlatý v nose? tak zbieraj šušníky potom vyryžujeme
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a dostala ma dnes 11 r. ako by som to pomenovala ... príslušníčka rodiny
je to sesternicina dcéra, rodina z druhého kolena

doniesla nejaké papiere, že maminka prosí, či by som jej neprefotila
sme sa rozprávali medzitým, čo, ako, dnes leje čo? si zmokla? ,a čo škola, známky aké budú ...

a odpoveď na otázku - a ktorý predmet ťa najviac baví?

matematika - skoro som onemela
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

hej, mám prísť pre predpis na pamicon kvapky (tak nejak sa píše myslím) a odporúčané dávkovanie staphylococcinum...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ivana Š Pozri príspevok
nezávidím, hnusný bacil

aj ja som mala, a dokonca som si ho doniesla z nemocnice
a sestra ma takto poľutovala - že-zlatý v nose? tak zbieraj šušníky potom vyryžujeme
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
dnes som myšlienkami pri mojom 7ročnom Matejkovi..išli do blavy na výlet do dinoparku...ňák som nervózna či je všetko o.ka, toľko havárii človek furt počúva...ale nechcem otravovať učiteľku, má toho aj tak asi dosť ustrážiť ich...keby nie som v práci autom, aj by som si pohárik hrkla nejakej slivovičky..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pri hľadaní slivovičky som našla toto, možno sa niekomu zíde

http://www.docstoc.com/docs/10786284...ater%EF%BF%BD#
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tu je slivečka
index.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
elpka Pozri príspevok
dnes som myšlienkami pri mojom 7ročnom Matejkovi..išli do blavy na výlet do dinoparku...ňák som nervózna či je všetko o.ka, toľko havárii človek furt počúva...ale nechcem otravovať učiteľku, má toho aj tak asi dosť ustrážiť ich...keby nie som v práci autom, aj by som si pohárik hrkla nejakej slivovičky..
..

..ty nestresuj!!..a neprivolávaj!..neboj, malý sa vráti zdravý a šťastný, že si od teba chvíľu oddýchol..no..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Modré z neba
Viete, ktorá veta vo mne zostala zo zajtrajšieho príbehu z väzenia (muž je zatvorený, žena sa stará doma o 3 deti, jedno takmer nevidiace)? Pýtam sa jej či sa hnevá na neho. Ona mi odpovedala: "Ja sa hnevám na to, že on má v base každé ráno liter mlieka zadarmo od štátu a ja veľakrát nemám doma deťom na mlieko a musím si ísť požičať peniaze od susedy alebo od mamy". Je hrozné, že basa je pre iks ľudí vlastne miestom, kde sa chodia najesť a vyspať zadarmo a slušní bezúhonní ľudia trú biedu. Fakt to v niektorých prípadoch tak vyzerá, že na Slovensku trest je zostať na slobode. Slovenská realita. Choré.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som ubehaná ako kalmanova kobyla, teda v PD niečo vybaviť,riskujem zdravie !..ale tetulky na úradoch,na to, že je piatok, boli milé, úslužné a usmievavé, a to dokonca všade!!!..hovorím všade, to jest na živnostenskom, sociálnej poisťovni a zdravotkedôvere...a obehať tieto tri inštancie v PD je čistá samovražda-pešo!...a v lejaku!..ale tešila som sa, že aspoň prší, lebo keby plešťalo, otočím to hneď doma na zastávke!...
..no a tak dopijem kávu, čo mi tu stojí od šiestej, skonštatujem, že som akotak po nej pekná a šikovná a šup na pohodu...a aj vám prajem krásne popoludnie a -a tak..a navarím si druhú kávu..komu ešte?..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
Modré z neba
Viete, ktorá veta vo mne zostala zo zajtrajšieho príbehu z väzenia (muž je zatvorený, žena sa stará doma o 3 deti, jedno takmer nevidiace)? Pýtam sa jej či sa hnevá na neho. Ona mi odpovedala: "Ja sa hnevám na to, že on má v base každé ráno liter mlieka zadarmo od štátu a ja veľakrát nemám doma deťom na mlieko a musím si ísť požičať peniaze od susedy alebo od mamy". Je hrozné, že basa je pre iks ľudí vlastne miestom, kde sa chodia najesť a vyspať zadarmo a slušní bezúhonní ľudia trú biedu. Fakt to v niektorých prípadoch tak vyzerá, že na Slovensku trest je zostať na slobode. Slovenská realita. Choré.
..

..a nevyliečiteľné...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Známa má čerstvý zážitok z kúpeľov v ČR. Jedna Češka, ktorá tam bola tiež na liečení, každé ráno zbierala pri raňajkách chlebík, čerstvý, koľko len bolo na stole, toľko vzala, však pre iných pacientov doložili podľa potreby ďalší. Zbierala aj tam, kde ostalo na inom stole. Sama zjedla ráno ovocie a ostatné, len ten chlieb odkladala. Náhodou ju stretli na stanici, ako dáva balík chleba mužovi do vlaku, ten mal vlak zadarmo a denne po ten čerstvý chlieb cestoval.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať