Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duški.....Dudko....nevieš prečo mi nejde jojHD a miesto jojPLUS HD mám NovaSport HD? díkes
HA! Máš UPC. Takže - niečo pridali, niečo pomenili - teda "nesedia" stanice (aj EPG je zblbnuté) - riešenie - spustiť na telke (alebo STB) nové ladenie (ako keby od začiatku) - ak je funkcia automaticky, tak to daj. Načíta všetky stanice, bude zobrazovať správne názvy staníc, EPG bude správne ukazovať - akurát si budeš musieť si ich "poukladať"
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
HA! Máš UPC. Takže - niečo pridali, niečo pomenili - teda "nesedia" stanice (aj EPG je zblbnuté) - riešenie - spustiť na telke (alebo STB) nové ladenie (ako keby od začiatku) - ak je funkcia automaticky, tak to daj. Načíta všetky stanice, bude zobrazovať správne názvy staníc, EPG bude správne ukazovať - akurát si budeš musieť si ich "poukladať"
Duški...už sa to udialo....aktualizácia potvrdená, len jojHD sa nedá kukať nenormálne kockuje niečo musím ešte prehodiť len ja vždy zabudnem ako sa robí presun...napchal sa mi novaSport dopredu ako keby som ho najviac potrebovala pojdem kuknúť čo za capiny zase prihodili díkes....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


to sú oči....
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok

to sú oči....
To je ten krásny psík, ktorému chutia tak kábliky.....??????
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Pikoška Pozri príspevok
Ja tu budem zberačom hodených rukavíc.
Hodil si mi ju týmto príspevkom tiež. Ďakujem týmto aj Janíčkovi marjankaj zároveň za upozornenie na tú reláciu, ja veľa bolesti neunesiem a tak Modré z neba pozerám málokedy. Vydanie o ktorom píšeš bolo na mňa priveľmi smutné a emotívne, zvládnuté na hranici slzenia. Takže ma mrzí, že si si povšimol toto jediné a ako jediné okomentoval. Ty si už videl väzňovi ráno na stole liter mlieka? Ty si nepostrehol, že tam aj pracujú a peniaze odovzdávajú štátu za svoj pobyt za štátne? A Ty si nepostrehol, že tí za mrežami si riadne odpykávajú svoj trest, kým tí, čo ich už mali dávno vystriedať tu vykradli už takmer všetko, majú kontá, čo praskajú vo švíkoch, vozia sa na bavorákoch, smejú sa nám do očí? teda tí najviac bezúhonní? Nepostrehol si ani to, že aj spoza mreží vedia tí odsúdenci prejaviť empatiu k chorému dieťaťu? Prejavili to, čo často nevie prejaviť ani ktokoľvek z nás. Najesť a vyspať zadarmo? Myslíš, že im chutí a spia do zbláznenia? Závisť ako závisť. Ale ja by som chcela ešte pre niečo iné vyzdvihnúť Vila, že zaradil túto reportáž z väzenia. Aj na Porade naberá často polemika o rómoch takmer diskriminačný rozmer. Ja týmto oceňujem rómsku mamu, ktorá vychováva tri deti, choré dievčatko, ktoré si vyžaduje jej veľkú starostlivosť. Ja oceňujem túto mamu za to, že naučila deti hovoriť krásnou slovenčinou. Ja oceňujem túto mamu za všetko. Dovolím si povedať, že by mohla byť vzorom pre mnohé mamy-nerómky. A teda som čosi naznačila aj o pretriasanej téme Modré z neba. Ak pomôže Vilo čo i len jednej rodine, tak jeho relácia má význam. Akurát neviem, či sa ten Jožo fakt polepší. Ďakujem Ti, že som tento názor mohla vyjadriť.
keby si bola mala menej krvave oci,tak by si postrehla ze to neboj moj koment,takze smola a kedze si zijes vo svojich iluziach a stereotypoch tak si nepostrehla ze podmienky na intrakoch a v nemocniciach su casto horsie ako v base a ze niekto z nich chudak aj maka no jeminenky ake skody napachali,ja do riti zavidim,aj ked to nie je moj koment,tak mne co kto da?-byt mam nedoplatok lebo sproste zakony to nasrtavili tak ze kto ma byt na 1 poschodi ma smolu,kym susedia sa smeju a tesia ze platia polocvicu toho co ja a kym oni z toho mala co platia maju 800 eur poplatky,tak ja mam nedoplatky,zadarmo my nikto ani chleba neda,za to ja som neraz prispel a chapem akY je tazky zivot-preco basmani ktory nie su ziadne neviniatka mali mat nieco zadarmo,neboj nerobia na stat o nic viacako ten zivnostnik alebo zamestnanec a keby si nemala vymyty mozog od medialnej manipulacie a zratala si dve a dve,tak by si postrehla ze tie naklady na väzna su take ze nemaju sancu na nich zarobit a to este nepocitam skody ktore napachali,tam nesedia ziadne neviniatka a az ti nejaky osadnik rozbije hlavu,alebo opluje tvoje deti minimalne tak potom budes inak zmyslat-oni nie su ziadne neviniartka,ale lahko sa kvaka tomu kto ich videl z lietadla-ak ich milujes tak sa nastahuj do blizkosti osad,volnych a lacnych domov je v ponuke ako maku -preco by som mal lutovat ciganku z troma detmi,ja lutujem skor matku rodiny od ktorej odisiel manzel a ona zo 6detmi ma vyzit z 80 eur a takych co nikomu nikdy neublizili a maju smolu je habadej a nikoho neterorizuju ani neobtazuju,ani nemaju znamosti v mediach na to aby manipulovali a klamali verejnost a z vlkov a vrahov,nasilnikov robili neviniatka a barankov a vrat sa ako jar88 a brechaj na mna este z dalsich 20 nikov ale pravdu kazdy kto ju chce poznat tak ju pozna a dakto by sa mal liecit z iluzii,medialnych manipulacii,rozpravok a schizofrenie./oponovat si z viacerych nikov to je na diagnozu/
4 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..a nevyliečiteľné...
aj preto ze su hlupaci co im na to skocia-ak nelupim,nevrazdim,nekradnem,nekopem niekoho do hlavy som zavistliva svina,na rozdiel od chudakov basmanov neviniatok ktory maju radi deticky mozno preto ze maju medzi sebou aj pedofilov,nuz co uz ked my sme taky necitlivy a nesocialy lebo sa nam nepaci aby paraziti boli trochu uzemneny a sme svine lebo nedame dobrovolne ciganom svoj majetok aj svoje byty a dovolujeme si otvorit papulu ked nas terorizuju,len neviem com ta pikoska nerozda im cely svoj majetok a aj vsetko co ma,ved sa stale chvali svojim bohatstvom nielen z jedneho niku,vsak nech ide prikladom
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vila Rozborila uznávam, ale to z vaznice nemal natáčať- neviem, podla mňa urobil chybu...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukám,že tu skapal pes- tak zhasínam ako na vojne- dobrú noc myši...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
alečoby skapal ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pes zaspal a neviem ci niekto bude aj flamovatale tu uz vsetko skonzumovane
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vila Rozborila uznávam, ale to z vaznice nemal natáčať- neviem, podla mňa urobil chybu...
Stanko sledovanosť je najdôležitejšia.... a potom hlavne veľa,veľa sĺz..... kameramani vedia toho veľa rozprávať
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

trisestri Pozri príspevok
keby si bola mala menej krvave oci,tak by si postrehla ze to neboj moj koment,takze smola a kedze si zijes vo svojich iluziach a stereotypoch tak si nepostrehla ze podmienky na intrakoch a v nemocniciach su casto horsie ako v base a ze niekto z nich chudak aj maka no jeminenky ake skody napachali,ja do riti zavidim,aj ked to nie je moj koment,tak mne co kto da?-byt mam nedoplatok lebo sproste zakony to nasrtavili tak ze kto ma byt na 1 poschodi ma smolu,kym susedia sa smeju a tesia ze platia polocvicu toho co ja a kym oni z toho mala co platia maju 800 eur poplatky,tak ja mam nedoplatky,zadarmo my nikto ani chleba neda,za to ja som neraz prispel a chapem akY je tazky zivot-preco basmani ktory nie su ziadne neviniatka mali mat nieco zadarmo,neboj nerobia na stat o nic viacako ten zivnostnik alebo zamestnanec a keby si nemala vymyty mozog od medialnej manipulacie a zratala si dve a dve,tak by si postrehla ze tie naklady na väzna su take ze nemaju sancu na nich zarobit a to este nepocitam skody ktore napachali,tam nesedia ziadne neviniatka a az ti nejaky osadnik rozbije hlavu,alebo opluje tvoje deti minimalne tak potom budes inak zmyslat-oni nie su ziadne neviniartka,ale lahko sa kvaka tomu kto ich videl z lietadla-ak ich milujes tak sa nastahuj do blizkosti osad,volnych a lacnych domov je v ponuke ako maku -preco by som mal lutovat ciganku z troma detmi,ja lutujem skor matku rodiny od ktorej odisiel manzel a ona zo 6detmi ma vyzit z 80 eur a takych co nikomu nikdy neublizili a maju smolu je habadej a nikoho neterorizuju ani neobtazuju,ani nemaju znamosti v mediach na to aby manipulovali a klamali verejnost a z vlkov a vrahov,nasilnikov robili neviniatka a barankov a vrat sa ako jar88 a brechaj na mna este z dalsich 20 nikov ale pravdu kazdy kto ju chce poznat tak ju pozna a dakto by sa mal liecit z iluzii,medialnych manipulacii,rozpravok a schizofrenie./oponovat si z viacerych nikov to je na diagnozu/
Si plný nenávisti a zloby. Povedala som názor na rómsku matku a jej deti. Povedala som názor na reláciu Modré z neba. Môj mozog nie je vymytý. A nie som manipulovateľná. Váž slová, ja som Ťa ničím neurazila. Ty poznáš väznicu zvnútra? Ak áno, prečo tliachaš dve-na tri? My neplatíme len náklady na väzňa, ale aj na väzenskú a justičnú stráž, ministra spravodlivosti, sudcov, prokurátorov. Ak by sme nemali basmanov, tak by sme ich možno mali na úradoch práce. Prašť, ako uhoď. Ale to už zrejme budú široké súvislosti pre Teba na pochopenie. Dlho si nosil škrabošku, lebo ja som si Tvoje príspevky vážila. A za môj názor si sa odviazal z reťaze.
P.S. 1. Ak máš nedoplatok na byt, choď na brigádu ako ja, trebars okopávať repu. Vyvetráš si hlavu a zaplatíš si byt. Ani mne nepadajú pečené holuby do úst zadarmo.
P.S. 2 Nepochybne sa Ti nedá uprieť galantnosť. Presadzuješ tu názor o tom, ako by sme mali rešpektovať iný názor a za môj mi ideš vyklať oči, opľuť, dourážať horšie, ako by to možno urobil ten Tebou opľutý basman, či róm. Vodu kážeš a víno piješ. Ak si si tým pohladkal Tvoje ego, tak sa teš. Mňa hulváti Tvojho kalibru skutočne uraziť nemôžu.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dobré ránko,hned zrána ma potešilo,že som ešte nikdy nevidela Modré z neba.Príjemný deň všetkým.
1 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

BXLmiami Pozri príspevok
Dobré ránko,hned zrána ma potešilo,že som ešte nikdy nevidela Modré z neba.Príjemný deň všetkým.
Ani ja. A už pol roka nemám televízor /starý sa pokazil, nový kúpiť mám zákaz/ a som úplne v pohode a prešťastná ani abstinenčné príznaky neboli, neviem dokedy, ale zatiaľ to zvládam.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny a oddychový víkend prajem..káva je už na stole, vonku slnko, takže už len pohľadať dobrú náladu a nejakú robotu na sobotu vymyslieť, ale vysávať budem určite, šarkan doniesol zvonku šišku,a nasekal ju na piliny po celom dome...no čo už!...
..takže káva je tu a čajík sa varí,pozdrav letí a ja tiež...krásny deň vám.... ...asi takto...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hneď ráno návštevník!...http://www.porada.sk/member.php?u=272918





....PASKOV, TEBE SA TOTO VIDí VTIPNé?..mne teda vôbec nie..znamená to, že sa môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať komu písať tie tvoje pochvaly...
Naposledy upravil pepsikova : 02.06.12 at 07:23
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
...hneď ráno návštevník!...http://www.porada.sk/member.php?u=272918





....PASKOV, TEBE SA TOTO VIDí VTIPNé?..mne teda vôbec nie..znamená to, že sa môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať komu písať tie tvoje pochvaly...
Milá pepsi, táto téma už dávno nie je obsahovo témou zakladateľa. Táto téma je súca na premenovanie: Kaviareň u pepsinky. Uzurpovala si si v nej právo hodnotiť všetkých. A všetkým radiť, čo je správne a čo nie. Ty sa rovnako môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať kde a koho chváliť. Lebo vlastne ani nebude koho, ani prečo. A mám pocit, že táto stránka má admina. A povedala by som, admina vcelku šikovného. Nepodceňuj jeho a moderátorov. Oni sú dostatočne vycibrení a ak uznajú za vhodné, zakročia. Ale veď nakoniec, táto téma je zahlcovaná aj inými zmysluplnosťami. A neviem, či sa mám podpísať titulom od troch sestier : Krava schyzofrenická, v jeho profile. Od Teba si však vyslúžil, že je COOL. Nuž, riaď si teda ďalej svoju kaviareň, a daj pozor, aby si onedlho nemala prázdno.

P.S. Na moje gusto je to tu občas poriadne prehulené. Staré dobré časy sú z tejto témy už veľmi dávno ta, het.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Pikoška, aj tebe dobré ráno...rada ťa vidím...a s tvojím príspevkom ťa iste radi vidia aj zástancovia tvojho názoru..naozaj je múdry a chvályhodný, dokonca úctyhodný...nuž, ale, nemusíš čítať mňa,ani si so mnou dať kávu, dokonca ani pozdraviť ma nemusíš,to asi ani nevieš, ale priestor máš taký veľký, ako ja...toto je dosť veľký piesok na to, aby sme sa zmestili obidve a ešte aj kopa tvojich a mojich...ak by si mala predsa nejaký problém s tým, čo píšem, smola, no...ale stávajú sa aj horšie veci...a ak by si ešte predsa niečo, tak sa pozri, čo a ako píšeš ty..a potom hodnoť..ja mám aspoň len jeden nick a zatiaľ som s ním spokojná a nikto ma ešte nevyhodil...nemienim ťa urážať, ak som dala trisestri súhlas, je to môj názor,teba po tom akosi nič nie je...alebo by si mi chcela vysvetliť,že na Slovensku nemáme chudobné matere, ktoré nemajú na mlieko, máme iba cigánky, ktoré sú chudery, lebo chlapov majú v base?..to by bolo ale lepšie "z očky do očky"...alebo-...alebo-...
...staré dobré časy sú dávno het...ale dobre, že si sa zobudila...lebo tie časy sú dávno het všade...a nefajči toľko...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Milá pepsi, táto téma už dávno nie je obsahovo témou zakladateľa. Táto téma je súca na premenovanie: Kaviareň u pepsinky. Uzurpovala si si v nej právo hodnotiť všetkých. A všetkým radiť, čo je správne a čo nie. Ty sa rovnako môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať kde a koho chváliť. Lebo vlastne ani nebude koho, ani prečo. A mám pocit, že táto stránka má admina. A povedala by som, admina vcelku šikovného. Nepodceňuj jeho a moderátorov. Oni sú dostatočne vycibrení a ak uznajú za vhodné, zakročia. Ale veď nakoniec, táto téma je zahlcovaná aj inými zmysluplnosťami. A neviem, či sa mám podpísať titulom od troch sestier : Krava schyzofrenická, v jeho profile. Od Teba si však vyslúžil, že je COOL. Nuž, riaď si teda ďalej svoju kaviareň, a daj pozor, aby si onedlho nemala prázdno.

P.S. Na moje gusto je to tu občas poriadne prehulené. Staré dobré časy sú z tejto témy už veľmi dávno ta, het.
pepsikova Pozri príspevok
...Pikoška, aj tebe dobré ráno...rada ťa vidím...a s tvojím príspevkom ťa iste radi vidia aj zástancovia tvojho názoru..naozaj je múdry a chvályhodný, dokonca úctyhodný...nuž, ale, nemusíš čítať mňa,ani si so mnou dať kávu, dokonca ani pozdraviť ma nemusíš,to asi ani nevieš, ale priestor máš taký veľký, ako ja...toto je dosť veľký piesok na to, aby sme sa zmestili obidve a ešte aj kopa tvojich a mojich...ak by si mala predsa nejaký problém s tým, čo píšem, smola, no...ale stávajú sa aj horšie veci...a ak by si ešte predsa niečo, tak sa pozri, čo a ako píšeš ty..a potom hodnoť..ja mám aspoň len jeden nick a zatiaľ som s ním spokojná a nikto ma ešte nevyhodil...nemienim ťa urážať, ak som dala trisestri súhlas, je to môj názor,teba po tom akosi nič nie je...alebo by si mi chcela vysvetliť,že na Slovensku nemáme chudobné matere, ktoré nemajú na mlieko, máme iba cigánky, ktoré sú chudery, lebo chlapov majú v base?..to by bolo ale lepšie "z očky do očky"...alebo-...alebo-...
...staré dobré časy sú dávno het...ale dobre, že si sa zobudila...lebo tie časy sú dávno het všade...a nefajči toľko...
.........júúúúúúúj , že jaká krásna dišputa ..........olej do ohňa nemienim prilievať , keď už , tak to radšej rovno benzín .....

...že normálne som pracovný elán , druhý dych chytil k tej mojej momentálnej realizácii ...že klby ma prestali bolieť , žily sa napravili...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Pri káve som si prečítala ako SOZA poslala faktúru nemenovanému obecnému úradu 65 €za to, že deti na bezplatnej akcii zaspievali na námestí nejakú ľudovú pesničku.............. hehe!

A ja som si pri raňajšom sprchovaní tiež spievala "Dnes je sobota carija juchachááá......."
Myslíte že špión SOZY stál za dverami a príde mi faktúra za tamtiémy pre Ďura z Hornej Dolnej čo ju v roku 1587 vymyslel????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať