Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pepsi, šak še ňehanbi - ľem rovno povidz, že ši še od šmichu skoro pos***la

wagner
fúha... a čo tá moja kúpená v roku 1990 a funguje tá je aká ked tvoja 8r ročná je stará
No hej - tvoja je už babička, moja 8 rokov (ale u mňa), ale koľko ju mal môj fotrík (lebo si tiež kupoval novú pred ôsmimi rokmi) - tak to ani KBN.
Naposledy upravil misoft : 15.02.12 at 18:19 Dôvod: Doplnenie reakcie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šak od šmichu še nemože posr.c, prinajhorším len počúrac.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No hej - tvoja je už babička, moja 8 rokov (ale u mňa), ale koľko ju mal môj fotrík (lebo si tiež kupoval novú pred ôsmimi rokmi) - tak to ani KBN.[/QUOTE]

V poriadku, až na to, že toto som ja Misoft nepísala, zmenil si autora príspevku. (hoci tá moja má o desať rokov menej)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Nie je sneh - frfleme. Napadne sheh - frfleme.
Kto by nám ulahodil
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..po piatich rokoch treba mikrovlnku vyhodiť a kúpiť novú...lebo to je už rádioaktívna skriňa...som niekde čítala...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..po piatich rokoch treba mikrovlnku vyhodiť a kúpiť novú...lebo to je už rádioaktívna skriňa...som niekde čítala...
Ja ju nepoužívam, vyrábam v nej radioaktívny materiál. Mám ju iba na to, aby som mohla povedať že mám mikrovlnku
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Juuuj, nestras, ja ju mam este za federacie a nikdy by som ju nemenil. Korejska vyroba. :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nepochopím niektorých ľudí... Z družstva boli s traktormi poodhŕňať ulice v dedine a vzápätí si niektorí šikovníci vyniesli sneh z dvorov a kam ho asi dali?? Rovno vyhádzali na čerstvo odhrnutú cestu.... Rozum.......jááááj
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..po piatich rokoch treba mikrovlnku vyhodiť a kúpiť novú...lebo to je už rádioaktívna skriňa...som niekde čítala...
Ešteže som si jednu vyhrala na plese, môžem tú našu relikviu vypoklonkovať z kuchyne
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Nepochopím niektorých ľudí... Z družstva boli s traktormi poodhŕňať ulice v dedine a vzápätí si niektorí šikovníci vyniesli sneh z dvorov a kam ho asi dali?? Rovno vyhádzali na čerstvo odhrnutú cestu.... Rozum.......jááááj
A dze mali dac, ked všadzi bul šnih?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Ešteže som si jednu vyhrala na plese, môžem tú našu relikviu vypoklonkovať z kuchyne
Takže sa ples vydaril, či?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
A dze mali dac, ked všadzii bul šnih?
Pred domami máme každý ešte predzáhradky a plus cca 2,5 metra placu k ceste.... miesta a miesta, ale takto to bolo pohodlnejšie. No a nie jeden mi zajtra odkáže, že neviem dať ani odhrabať cestu... poslancujem totiž....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Takže sa ples vydaril, či?
Nejak sa nám v tombolách darí už druhý ples a nádielka slušná, cca 7-8 cien bolo zakaždým. Teraz v piatok ideme zasa, tak snáď aj koňa domov dotrepem...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Pred domami máme každý ešte predzáhradky a plus cca 2,5 metra placu k ceste.... miesta a miesta, ale takto to bolo pohodlnejšie. No a nie jeden mi zajtra odkáže, že neviem dať ani odhrabať cestu... poslancujem totiž....
No, veď si zástupkyňa, tak komu to majú odkázať?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Nepochopím niektorých ľudí... Z družstva boli s traktormi poodhŕňať ulice v dedine a vzápätí si niektorí šikovníci vyniesli sneh z dvorov a kam ho asi dali?? Rovno vyhádzali na čerstvo odhrnutú cestu.... Rozum.......jááááj
nebývaš ty v mojej dedine?
a rozum má dovolenku, lebo to čo sa mi dnes do rúk dostalo -a to čo dotyčná osoba požaduje odporuje logike
(dopĺňam najlepšie - chce to friško - lebo už včera bolo neskoro a lacno - asi vatikánska mena)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Juuuj, nestras, ja ju mam este za federacie a nikdy by som ju nemenil. Korejska vyroba. :-)
..

..tak to už je časovaná bomba!!!...kórejská
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
No, veď si zástupkyňa, tak komu to majú odkázať?
Veď hej, ale nepochopia, že ten traktor tam nebude lietať hore dole celý deň alebo čakať, kým si každý z dvora sneh vykydá... to kde sme... jaj
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
nebývaš ty v mojej dedine?
a rozum má dovolenku, lebo to čo sa mi dnes do rúk dostalo -a to čo dotyčná osoba požaduje odporuje logike
(dopĺňam najlepšie - chce to friško - lebo už včera bolo neskoro a lacno - asi vatikánska mena)
Nebývam, ale ľudí nám asi klonovali
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Pred domami máme každý ešte predzáhradky a plus cca 2,5 metra placu k ceste.... miesta a miesta, ale takto to bolo pohodlnejšie. No a nie jeden mi zajtra odkáže, že neviem dať ani odhrabať cestu... poslancujem totiž....
..

..počuj, keby si videla, ako u nás odhŕňali!!!...ešte aj ten sneh sa hanbil!!!...keby chudák vedel, že ho taký bulo bude zhŕňať ľuďom rovno pod nohy, tak radšej any nenapadne!!!...na parkovisko sa nedostaneš, lebo je tam metrová bariera, z cesty na chodník vôbec nie, lebo je tam zase kopec snehu,a ja zajtra ráno volám starostovi!...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Nejak sa nám v tombolách darí už druhý ples a nádielka slušná, cca 7-8 cien bolo zakaždým. Teraz v piatok ideme zasa, tak snáď aj koňa domov dotrepem...
prečo koňa? opicu
počúvaj nie si ty náhodou dedinská gorila? Od usporiadateľa zoberieš lístok tak aby náhodou videl číslo a keď sa ťahá tombola no aké číslo vytiahne? No predsa pani poslankyne Aly. Teda mladá pani ja ti neviem ako to robíš? Asi prídeme spraviť miestny protest proti korupcii miestnych poslancov. Už by to tu mal niekto začať organizovať praktické skúsenosti už sú. Stačí zájsť do miestnej krčmy. ešte šťastie, že snehu naváľalo takže demonštráciu presunieme. Začni mobilizovať všetkých dvoch obecných policajtov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať