Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Akože ja už tomuto nerozumiem- oči v poriadku,mozog čistý jak lalia- EEG v poriadku, epilesia vylúčená, -tourettov syndrom vylúčený- tak už neviem kieho boha to može byť...-ale potešilo, že to je OK...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Aj Omara?

Ja nemám rada jednu časť mojej rodiny, aj dnes ma už stihli nasrdiť,
pre mňa škoda, že mi za humnom bývajú a škoda reči načo o tom písať
holt, rodinu si nevyberieš
...hm..........šak aj ja ........ale nasrať ma už nedokáže ...som imúnny...

http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...UTF-8&q=svokra
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože ja už tomuto nerozumiem- oči v poriadku,mozog čistý jak lalia- EEG v poriadku, epilesia vylúčená, -tourettov syndrom vylúčený- tak už neviem kieho boha to može byť...-ale potešilo, že to je OK...
no vidím, že nemám sama behačky, len u nás eeg nie je úplne ok, mňa dávajú už mesiac doporiadku, ešte bude veselo. Tak sa drž(te)...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vidim ze nie iba u nas mali limity-na rengene je monitor,len vysiel ujo co robi rtg a cital cisla,lebo ten monitor pod ktorym stal prestal spravne fungovat
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
no vidím, že nemám sama behačky, len u nás eeg nie je úplne ok, mňa dávajú už mesiac doporiadku, ešte bude veselo. Tak sa drž(te)...

Aj ty ( vy ) sa držte..., bude dobre-neboj sa...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lenkak Pozri príspevok
no vidím, že nemám sama behačky, len u nás eeg nie je úplne ok, mňa dávajú už mesiac doporiadku, ešte bude veselo. Tak sa drž(te)...
Leni neblázni, také mladé žieňa a nie je v poriadku, to je čo? Rýchlo sa daj dokopy, to sa nepatrí, aby taký mladý človek nebol zdravý. Držím prsty, aby to bolo čím skôr.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Leni neblázni, také mladé žieňa a nie je v poriadku, to je čo? Rýchlo sa daj dokopy, to sa nepatrí, aby taký mladý človek nebol zdravý. Držím prsty, aby to bolo čím skôr.
bohužial, dnes je svet taký, že rovnica mladý- zdravý už vobec nemusí platiť- dneska si už choroba podla veku nevyberá...
Je to hrozne divné- no je to tak...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
bohužial, dnes je svet taký, že rovnica mladý- zdravý už vobec nemusí platiť- dneska si už choroba podla veku nevyberá...
Je to hrozne divné- no je to tak...
Mladý organizmus nemôže byť predsa taký zodratý jak starý, či? Ak sa dajú opraviť, poliečiť, alebo vymeniť súčiastky, je to relatívne ešte OK. Stanko, aj Tebe už čo to hapruje? Neblázni tiež.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Mladý organizmus nemôže byť predsa taký zodratý jak starý, či? Ak sa dajú opraviť, poliečiť, alebo vymeniť súčiastky, je to relatívne ešte OK. Stanko, aj Tebe už čo to hapruje? Neblázni tiež.
ale nehapruje mi nič...teda aspoň to hlavné nie...-ale tu nejde či je organizmus zodratý a starý alebo nie- napríklad aj nové auto sa može pokaziť a staré 25 ročné može šlapať ako hodinky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kde je hranica medzi mladosťou a starobou?..aká je méta u zdravia a choroby?..moja švagriná, mladá žena, no,59 rokov nie je ešte staroba,človek by si myslel, že užije dôchodku,oddychu, radosti...ale do rozumčeka jej to nevojde, nevie precítiť radosť,ani lásku najbližších,ani nič...alzheimer je sviňahnusná..keď už matka nepozná vlastné deti,len vo svetlejších chvíľkach..smutno mi je...ale mám ju aspoň "poruke",pozná ma podľa "smradu" z cigariet...aspoň na niečo sú dobré...bola dnes u mňa aj so synovcom, je u nás v penzione,blízučko...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nehapruje mi nič...teda aspoň to hlavné nie...-ale tu nejde či je organizmus zodratý a starý alebo nie- napríklad aj nové auto sa može pokaziť a staré 25 ročné može šlapať ako hodinky...
stenly, langsam, langsam, ... kam sa naponáhľaš
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..kde je hranica medzi mladosťou a starobou?..aká je méta u zdravia a choroby?..moja švagriná, mladá žena, no,59 rokov nie je ešte staroba,človek by si myslel, že užije dôchodku,oddychu, radosti...ale do rozumčeka jej to nevojde, nevie precítiť radosť,ani lásku najbližších,ani nič...alzheimer je sviňahnusná..keď už matka nepozná vlastné deti,len vo svetlejších chvíľkach..smutno mi je...ale mám ju aspoň "poruke",pozná ma podľa "smradu" z cigariet...aspoň na niečo sú dobré...bola dnes u mňa aj so synovcom, je u nás v penzione,blízučko...
no to je fakt hnusné, mne ked otec zmrel, tak tiež bola taká situácia, v pondelok som bol v špitáli a všetko OK( v rámci možností) a na druhý deň som došiel a pozeral na mňa ,že kto vlastne som...a čo tam chcem...( nebol to síce alzheimer, iné niečo ale efekt rovnaký) a to mal 51 rokov
,tak som odišiel,že další deň sa to zlepší ale v tú noc zomrel- troška blbé,že sme sa ani nerozlúčili, ani nič- ale čo už...,ešte nevieme ako my dopadneme...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, langsam, langsam, ... kam sa naponáhľaš
srsina, čo to je lanqsam?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
srsina, čo to je lanqsam?
pomaly alebo ešte - spěchej pomalu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

fraška v priamom prenose
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a motýlkár za rathom tvrdo drieme
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tweety Pozri príspevok
Leni neblázni, také mladé žieňa a nie je v poriadku, to je čo? Rýchlo sa daj dokopy, to sa nepatrí, aby taký mladý človek nebol zdravý. Držím prsty, aby to bolo čím skôr.
patrí - nepatrí - takéto ja neriešim.
Len raz ma zarazilo, keď som si išla s mojim krásnym pomocníkom barličkou po námestí zo školy a nahlas som počula staršiu pani ako vraví druhej pani: Taká mladá a už s barlou? A musí ju mať? Druhej pani odpoveď som už nepočula. Toto sa nepatrí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
a motýlkár za rathom tvrdo drieme
Knieža Schwarzenberg, či ako sa volá nemá chybu...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tweety Pozri príspevok
Mladý organizmus nemôže byť predsa taký zodratý jak starý, či? Ak sa dajú opraviť, poliečiť, alebo vymeniť súčiastky, je to relatívne ešte OK. Stanko, aj Tebe už čo to hapruje? Neblázni tiež.
ale môže, hlavne keď sa s určitými problémami narodíš. Časom ich neriešiš, a si šťastný/á , že ako tak funguješ. Pokiaľ nie je nutná výmena (v mojom prípade operácia nohy) dokážeš žiť plnohodnotne, uvedomuješ si všetky svoje možnosti a každá prekážka sa stáva výzvou. Po výmene môže byť lepšie,
ale vždy nemusí prospieť. Záleží od okolností.
Naposledy upravil lenkak : 05.06.12 at 15:05
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj ty ( vy ) sa držte..., bude dobre-neboj sa...
ja som v pohodičke, veľmi užívam si deti i manžela, ostatné porieši čas.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať