Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný deň všetkým,

Pepsi vďaka za čajík, dnes na burinu kašlem a nie ešte, aby som s ňou diskutovala, na dnes mám iné plány: poobede idem kaderníčke a večer idem na NABUCCO čo bude na zimáku - 150 členný súbor.....teším sa....potom napíšem či to za tie prachy stálo, alebo nie....a aby Ste nepovedali, že som opica tak posielam kávu i ja....

3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Potešila ma faktura zo SOZA na 73 evri.Ja Vám stále vravím,že sme podnikatelia a Vy len zdravotníctvo a Hipokrates.Aspon že SOZA v tom má jasno.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

BXLmiami Pozri príspevok
Potešila ma faktura zo SOZA na 73 evri.Ja Vám stále vravím,že sme podnikatelia a Vy len zdravotníctvo a Hipokrates.Aspon že SOZA v tom má jasno.
To prosím Ťa začo si dostala Ty fakturu zo SOZA ?????????
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a krásny deň dnes..slniečko od rána maká ako žeravé, takže dažďu koniec,lúka vyschne a bude sa dať lietať...lebo šarkan dnes ráno na kraji zastal, rozhliadol sa ako lénny pán, pošomral čosik smerom ku mne,čo asi malo znamenať "mal by to tu niekto pokosiť", potom vošiel do tej najvyššej trávy a keď zistil, že je to mokré a studené, zvrtol sa na jednej labke a poďho domenko!..(.no tak, neny treba to zase s aktivitami preháňať,treba si šanovať, aby bolo aj na zajtra...)
..a tak dávam kávu na stôl, majster maliar ani spať nemohol, už lieta so štetcom,tak hodím praženicu smerom k nemu...možno sa rozprskne a ujde sa aj vám
...čajík medovkový vonia úžasne, a tak letí v dušičkových hrnčekoch určeným smerom pre Vieroč a Marcelku...lebo Vieroč iste už diskutuje s burinou na plantáži.....káva je tu...


(horalka na šírku- záleží na smere hryzenia,decko kedysi povedalo,"dám horalku na šírku, bude jej viac".....(blbosť-ale sranda musí byť)

Pepsi, ďakujem za čajík, padol na urodnú pôdu........Asi včera som sa "prejedla" tak dnes musí byť hladovka, ale čajík áno.
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Marcelka,

a čo si mala dobrého, že si sa prepapkala.....?
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

VieraPopluharova Pozri príspevok
Marcelka,

a čo si mala dobrého, že si sa prepapkala.....?
Vieš Vierka, keď oči všetko "dobré" vidia a bruško všetko spapa aj keď nemusí,....tak potom je.........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
To prosím Ťa začo si dostala Ty fakturu zo SOZA ?????????
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Dnes idem so synom vybavovať prvý občiansky preukaz, bóžinku, ako ten čas letí..
Nám to vybavovali hromadne, v škole si pamatám...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

VieraPopluharova Pozri príspevok
To prosím Ťa začo si dostala Ty fakturu zo SOZA ?????????
Tak my tieto blbiny platíme,ako každá krčma.Nejaké to radio sa všade najde.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami Pozri príspevok
Tak my tieto blbiny platíme,ako každá krčma.Nejaké to radio sa všade najde.
Nielen rádio, televízory v čakárňach ambulancii sú bežné ...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Stanislav 1975 Pozri príspevok
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......
Vierka, to platí každý kto púšťa reprodukovanú hudbu a chodia tam nejakí ľudia- teoreticky by to mali platiť aj účtovníci, ktorí majú v kancli rádio a občas im tam príde klient doniesť papiere..- to, že to rádio nik nepočúva je irelevantné...
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
BXLmiami Pozri príspevok
Potešila ma faktura zo SOZA na 73 evri.Ja Vám stále vravím,že sme podnikatelia a Vy len zdravotníctvo a Hipokrates.Aspon že SOZA v tom má jasno.
Určite si si spievala koledy alebo recitovala básničky
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...
32,40 evri v 2011 (verejne reprodukovaná muzika z rádia v mop)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......
Inak ,ja si pamatám ked som bol malý chlapec tak už vtedy tatko v kuchyni hrešil na SOZU, stále tam niečo reklamoval- vždy ho opinkávali o peniaze- nevyplácali mu na čo mal nárok - každý mesiac tam chodil sa hádať- buď tam, alebo do Opus-u ešte...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......
..

..nesmieš púšťať klientov ďalej, ako po bránu, lebo ak ti vojdú do domu, je jedno, či rádio máš, alebo nyje, SOZA to zistí...
...toto je už aké veľké vydridušstvo...!!!
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vierka, to platí každý kto púšťa reprodukovanú hudbu a chodia tam nejakí ľudia- teoreticky by to mali platiť aj účtovníci, ktorí majú v kancli rádio a občas im tam príde klient doniesť papiere..- to, že to rádio nik nepočúva je irelevantné...
Už som sa hodila na ich stránku a čo to prebehla,verejné podujatia kde sa púšťa hudba z nosičov a pod. beriem, aj ostatné verejné , kde sa púšťa z rádia...ale, už aj v súkromnej ambulancii, kde ju vlastne počúvam ja a sestrička.....pacient niekedy len uryvok piesne, alebo ak mám celý deň pustenú spravodajskú stanicu.....nie je to trocha choré...., ale asi už blbnem a tento štát je normálny.....mala by som isť k psych. .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..najbližšie niekto vymyslí, že treba platiť aj za teplý vzduch...ale, čo už!..všetko, čo akotak robí ľuďom radosť, sa tí iní snažia speňažiť...alebo zlikvidovať...a any sa netreba čudovať, fšak sme na Slovensku...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mám otázku, hlavne pre Juraja a Dušana :
Poznáte celý tento text?:
... sparty nejsou k dostání
a z toho kouká povstání
a válka světová....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ako súhlasím, že by sa nemali napaľovať CD, a ak sú verejné priestranstvá kde sa premelie xx ľudí, nemám nič proti tomu, viem, že autori by mali mať ochranu, ale v takých zariadeniach ako je súkromná ambulancia,či teda už i my kde doma makáme a klient nám niekedy medzi bránou hodí doklady ....tak nehnevajte sa toto už považujem za choré....veď potom by podľa tohoto mali platiť i domácnosti, veď tam počúva viac ľudí ako v jednej kancelárii, kde som sama zamestnaná.....či.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať