Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
Už som sa hodila na ich stránku a čo to prebehla,verejné podujatia kde sa púšťa hudba z nosičov a pod. beriem, aj ostatné verejné , kde sa púšťa z rádia...ale, už aj v súkromnej ambulancii, kde ju vlastne počúvam ja a sestrička.....pacient niekedy len uryvok piesne, alebo ak mám celý deň pustenú spravodajskú stanicu.....nie je to trocha choré...., ale asi už blbnem a tento štát je normálny.....mala by som isť k psych. .....
Vierka, ako som písal- to,že to nikto nepočúva je irelevantné a nikoho to nezaujíma- len neviem či vieš- okrem SOZY je ešte jeden konkurenčný autorský zvaz a tam by sa tiež malo platiť( názov si už nepamatám)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..najbližšie niekto vymyslí, že treba platiť aj za teplý vzduch...ale, čo už!..všetko, čo akotak robí ľuďom radosť, sa tí iní snažia speňažiť...alebo zlikvidovať...a any sa netreba čudovať, fšak sme na Slovensku...
pepsi, nič nieje nemožné- však za dažďovú vodu sa už platí-tak nieje vylúčené,že sa niekedy bude platiť aj za vzduch...
-vidím to celkom reálné...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vierka, ako som písal- to,že to nikto nepočúva je irelevantné a nikoho to nezaujíma- len neviem či vieš- okrem SOZY je ešte jeden konkurenčný autorský zvaz a tam by sa tiež malo platiť( názov si už nepamatám)
Stanko,

prosím Ťa vážne ma chceš dostať na psych. .....normálne rozmýšlam ...teda neviem či rozmyšlam...bo tak zmagoria človeka, ....už som pochopila, všetko to je na zmagorenie človeka, aby držal hubu a krok a platil, všetko čo mu pride....však ja mám, ale dlhé vedenie
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi, nič nieje nemožné- však za dažďovú vodu sa už platí-tak nieje vylúčené,že sa niekedy bude platiť aj za vzduch...
-vidím to celkom reálné...
stenly, šak za "teplý vzduch" - emisie sa už platí. možno nám fajčiarom časom pridr** aj tento poplatok do ceny za cigy
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vierka, ako som písal- to,že to nikto nepočúva je irelevantné a nikoho to nezaujíma- len neviem či vieš- okrem SOZY je ešte jeden konkurenčný autorský zvaz a tam by sa tiež malo platiť( názov si už nepamatám)
Ešte LITA, OZIS, SLOVGRAM
http://www.porada.sk/t190557-soza-vs...-slovgram.html
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tak tak Slovgram som myslel...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, šak za "teplý vzduch" - emisie sa už platí. možno nám fajčiarom časom pridr** aj tento poplatok do ceny za cigy
vladino, ja už som tolko prefajčil v živote...- dneska by som si mohol lúpiť už aj nového Porsche Cayenne
a prepil ani nehovorím- octavia k tomu...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
vladino, ja už som tolko prefajčil v živote...- dneska by som si mohol lúpiť už aj nového Porsche Cayenne
a prepil ani nehovorím- octavia k tomu...
ani nemluv.
s pľúcami by to malo byť jak so vzduchovým filtrom v aute - po pol roku vymeniť za nové
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Pred včerom som bol na krásnom koncerte a jediným rušivým momentom bolo obecenstvo, ktoré tlieskalo po každej skladbe a nejaký dobrák si poklepával nohou do rytmu

A potom že kultúra.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

rodinný príslušník - z tej lepšejšej strany - robí diskotéky
a mám podozrenie, že to robí len preto, že ho to baví, lebo zarobiť na tom nemôže - vidím, však ho účtujem
keď poplatí všetkým organizáciám, za prenájom sály, energie, originály CD žiadne napáleniny, na toto už mal aj kontrolu , všelijaké tie lasery a podobné hračky, mu zostane h...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ani nemluv.
s pľúcami by to malo byť jak so vzduchovým filtrom v aute - po pol roku vymeniť za nové
to ja som minule hovoril, že ked umrem niekedy,tak nič by som nemal proti tomu, keby niekomu niečo zo mňa dali, nejaký orgán na transplantáciu - ale silno pochybujem,že ešte niečo bude použitelné...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
rodinný príslušník - z tej lepšejšej strany - robí diskotéky
a mám podozrenie, že to robí len preto, že ho to baví, lebo zarobiť na tom nemôže - vidím, však ho účtujem
keď poplatí všetkým organizáciám, za prenájom sály, energie, originály CD žiadne napáleniny, na toto už mal aj kontrolu , všelijaké tie lasery a podobné hračky, mu zostane h...
inak,policajti robia razie a kontrolujú či sú originál CD a nie napáleniny- teraz dosť po tom poliši idú...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to ja som minule hovoril, že ked umrem niekedy,tak nič by som nemal proti tomu, keby niekomu niečo zo mňa dali, nejaký orgán na transplantáciu - ale silno pochybujem,že ešte niečo bude použitelné...
pointa je v inom - ak za života neprehlásiš, že nechceš byť verejne použiteľný po smrti - tak do hrobu ide len torzo toho čo zomrelo
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak,policajti robia razie a kontrolujú či sú originál CD a nie napáleniny- teraz dosť po tom poliši idú...
ak v autobusoch, tak ok. ale ak mám cd pre vlastnú potrebu v oa?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ak v autobusoch, tak ok. ale ak mám cd pre vlastnú potrebu v oa?
to by nemali prísť na teba, aj ked teoreticky možu ale venujú sa viacmenej diskotékam a pod- to je to isté ako s nelegálnym softom- ak ho máš doma v obývačke, tak by si nemal mat problémy, ak ta nejaký dobrák neudá- ale idú napr. po firmách...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Stanislav 1975 Pozri príspevok
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...
/SOZA je právnická osoba, neziskové občianske združenie autorov a vydavateľov/ Tak fajn- nájdem dierku v Zákone, založím si OZ a miesto príspevkov od členov začnem ryžovať od všetkých ostatných- veď je to taaaake jednoduché.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dav Pozri príspevok
Mám otázku, hlavne pre Juraja a Dušana :
Poznáte celý tento text?:
... sparty nejsou k dostání
a z toho kouká povstání
a válka světová....
My sme hoši z Ostravy
(lidová, 80. léta, zpívá se jako Lady in Black)

My sme hoši z Ostravy, vzali sme si do hlavy
že budem nosit dlouhý vlasy džíny vodraný
My sme starý mazáci, vyserem se na práci
makat za nás budou kamarádi Rusáci

Ahahaaahaahah, ahahaaahahaha !

Na přechodu pro chodce, tam drtí Tatra důchodce
střeva tečou do kanálu kanál přetejká
A ta ženská v žiguli ta fetuje jen čikuli
ta fetuje jen čikuli ta se teda má

Sparty nejsou k dostání, bude z toho povstání
bude z toho povstání, válka světová
A viděli jsme Ježíše, když sme jeli z Dobříše
táhnul pytel hašiše a chudejm rozdával...

Alebo

Na přechodu pro chodce,
tam tatra drtí důchodce.
Střeva tečou do kanálu
- kanál přetéká.

Ref.: Á-a-á-aa-á-aa-á
á-a-á-aa-á.

My jsme staří somráci,
my vypíípnem se na práci.
Vypííípnem se na práci
a pudem somrovat

Ref.:

Vysomrujem agremu,
a vysomrujem hašiše.
Až to všechno vyfetujem
poputujem za mříže.

Ref.:

Běží babka na kopeček,
zašívat si bundu.
Ruka se jí trochu smekla
- sešila si ***

Ref.:

Dědeček měl kolotoč,
sežral mu ho červotoč.
Dědeček byl nasraný
a červotoč byl nažraný.

Ref.:

Sparty nejsou k dostání,
bude z toho povstání.
Bude z toho povstání
a válka světová.

Ref.:

Spadla práce do kanálu,
já ji tahat nebudu.
Já sem práci nevymyslel,
já se na ni vyseru.

Ref.:

Ježíš kristus z hrobu vstal
a do rukou mi hašiš dal.
A do rukou mi hašiš dal
a řekl: ,,Užívej".



1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes aký zážitok - (robila som taxikárku)
dvom polohluchým babkám, jedna sedela vpredu, druhá vzadu a celou cestou sa rozprávali (či skôr prekrikovali)
najviac použitý výraz bol - "čo si povedala?"
ja viem, že môžem dopadnúť podobne, ale obe majú načúvací prístroj, a obe si ho zabudli, jedna dokonca aj zuby
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...načúvací prístroj!..moja mama ho mala tiež...ale počula len to, čo chcela...ale ak sme sa potichšie rozprávali s hadom o niečom, čo sa týkalo financií, všetko počula!!...aj bez strojčeka...raz tak kybicovala decku do niečoho a on potichučky šupol "baba jedna zvedavá"..tak to ste mali počuť,koľko neúcty,zlosti a neviemčoho na neho nasolila!...
...babky bývajú hluché, len keď sa im to hodí..teda, občas..
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vierka, to platí každý kto púšťa reprodukovanú hudbu a chodia tam nejakí ľudia- teoreticky by to mali platiť aj účtovníci, ktorí majú v kancli rádio a občas im tam príde klient doniesť papiere..- to, že to rádio nik nepočúva je irelevantné...
A to aj keď sama si spievam -si kočka, si kočka,perfektne výrobená- mám platiť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať