Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
A to aj keď sama si spievam -si kočka, si kočka,perfektne výrobená- mám platiť?
Tu vidím iný problém- či sa náhodou nejedná v tomto prípade o klamlivú reklamu...
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT


pepsikova

1 Minute Ago #12657 ...a dajú nám platiť aj spätne, lebo ja si takto spievam každé ráno už pekných pár rokov,čo, desatročí...


---------------------------------------------

Ak dajú spätne platiť, tak to sa do smrti nedoplatím a potom budú platiť ešte aj dedičia.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

MarcelkaT Pozri príspevok
A to aj keď sama si spievam -si kočka, si kočka,perfektne výrobená- mám platiť?
no moje starecké oko aj chalanove mladé oko, čo ma vybavoval pred pol hodinou v tatra banke na kazanskej, potešila perfektne vyrobená babenka (cca 25-30) pri vedľajšom pracovisku (šaty xs na palec) a noháče dlhéééé
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
no moje starecké oko aj chalanove mladé oko, čo ma vybavoval pred pol hodinou v tatra banke na kazanskej, potešila perfektne vyrobená babenka (cca 25-30) pri vedľajšom pracovisku (šaty xs na palec) a noháče dlhéééé
inak som si všimol že Tatrabanka je týmto známa- tam len také mladé, nohaté...s tangáčami čiernymi v bielej sukničke...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak som si všimol že Tatrabanka je týmto známa- tam len také mladé, nohaté...s tangáčami čiernymi v bielej sukničke...
to bola klientka ale fakt kus
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
to bola klientka ale fakt kus
A vybavil si? Alebo si od úžasu zabudol, na čo si do tej banky prišiel... Dúfam, že ten chalan niečo nedomotal - akože preúčtoval Tvoje peniaze na cudzie konto...
A podelíš sa o tento vnemový zážitok aj so srskovou, alebo len s nami...?
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

To budú platiť aj spevaví opilci, alebo babky v kostole, aj keď doma spievam pri varení, žehlení, na svadbe, pri narodení dieťaťa,.......?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

keď vopred nahlásiš, nie

http://spravy.pravda.sk/ludia-spieva..._sk_domace_p23

to aby naše kostolné speváčky vopred nahlásili repertoár
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=Ivana Š;2078873]keď vopred nahlásiš, nie

http://spravy.pravda.sk/ludia-spieva..._sk_domace_p23


To napíšem že : pondelok 16-20,oo žehlenie
utorok 18-24,oo oslávy
streda 10-12,oo varenie obeda,
štvrtok 18-20,oo pranie
piatok 18-21,oo žehlenie
sobota 11-13,oo príprava obeda a pohostenia pre hpstí
nedeľa nespievam, obed aj večera z predchadzajúceho dňa
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

môj synáčik - to je taky číslo - hlavne v slovenčine - upratujem mu brloh a našla som test č. 3

C1: napíš čím sa táto povesť odlišuje od rozprávky
jeho odpoveď reálny historický zázrak
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
také jahôdky mám v záhradke...nie je ich tak veľa ako minulý rok ,ale sú krajšie

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  02062012077.jpg
Zobrazení: 24
Veľkosť:  41.9 KB
Naposledy upravil hnedoočka : 06.06.12 at 18:23
7 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

MarcelkaT Pozri príspevok

---------------------------------------------

Ak dajú spätne platiť, tak to sa do smrti nedoplatím a potom budú platiť ešte aj dedičia.
Mne to našťastie nehrozí. Ja s mojimi hlasivkami nespievam už pekných pár desaťročí. Som rada že občas môžem aspoň rozprávať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...citujem:...no mojík .......
...že Ty na všetko máš adekvátne ... samozrejme , že správne , vhodné , primerané , neodškriepiteľné riešenie ....
...neskutočná si ....
...no teda tak , no nyjé ??


...ale pán lekárnik predsa nepovedal, že liek sa musí začať miešať ráno a trvá to dlho..on povedal, podľa toho, čo napísala wagner, že už má všetko umyté...a pokiaľ ja som si vedomá, lebo vtej lekárni si tiež vyberám lieky, majú otvorené do tretej...a ak by som bývala pod kopcom, tak neny problém prísť na druhý deň ráno..ale pokiaľ bývam 15 km ďaleko, tak to už sú peniaze!!..či?..
..pozri, mne tiež kedysi moje lieky nechceli inde dávať, len tam,ale nie vždy sa dalo, nie vždy mali..a ja bývam 25 km...čo som rockefeller?..no a teraz mi ich objednajú aj u nás..a to som bola mierna a dalo sa!...

...a nemám riešenie, ale používam rozum a šetrím si peniaze...na vyhadzovanie nemám a ani wagner nemá...


...povedala som niekde v mojom príspevku, že mám adekvátne riešenie?..zase nečítaš!...
Ujo lekárnik povedal že mám prísť na druhý deň poobede. Vidíš, ešte si aj rozkázal kedy bude robiť a kedy riady umývať. Problém nie je v objednaní lieku, problém je v tom, že lieky sa u nich vyrábajú a inde v lekárňach neobjednávajú také suroviny na výrobu lieku. Tak to tam zneužívajú. Ja som pre ne nešla, poslala som tam susedu - pracuje v nemocnici.Pepsi a tá nemocničná lekáreň patrí nemocnici? Alebo je to súkromná? Aby som sa vedela sťažovať. Lebo takto môžem iba na lampárni
Naposledy upravil wagner : 06.06.12 at 14:04
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..oproti je riaditeľstvo..možno by ti vedeli povedať...alebo ten, kto je napísaný na dverách ako majiteľ lekárne...alebo by som zavolala doktorovi a povedala mu, nech mi dá také, ktoré sa dajú robiť aj neskôr, ako o jedenástej...
Na dverách majiteľ lekárne nie je napísaný. Tieto lieky sa robia ručne, vraj je to papravá robota, tak sa mu do toho nechce. V PD na uniklinike mi podobné tbl. spravili do pol hodiny. U nás to tiež trvalo od piatku až do pondelka poobedia. Keď som prišla pre tbl. tak ich akurát dokončovali. Neviem prečo, nevyznám sa v tom. Ale určite si požiadam o vysvetlenie, prečo môžu robiť iba jedny tbl. denne. Si zober že ich napíše päťdesiatim pacientom a robí ich iba jedna lekáreň v okrese ( možno v Handlovej robia tiež), ale to je mimo môjho dosahu. Keď mi dnes donesie suseda tbl.tak určite večer budem písať žiadosť o informáciu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.
5 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ivana Š Pozri príspevok
keď vopred nahlásiš, nie

http://spravy.pravda.sk/ludia-spieva..._sk_domace_p23

to aby naše kostolné speváčky vopred nahlásili repertoár
no neviem, ako bude dopredu nahlasovať môj sused lebo po príchode domov - v nočných hodinách (tak okolo jednej, druhej) zvykne vyspevovať, že "biéély kvet ..." a tiež "na kráľovej holi .." spieva síce celkom pekne - len neviem, či aj v takúto nočnú hodinu mu to povolia
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Katy a R Pozri príspevok
no neviem, ako bude dopredu nahlasovať môj sused lebo po príchode domov - v nočných hodinách (tak okolo jednej, druhej) zvykne vyspevovať, že "biéély kvet ..." a tiež "na kráľovej holi .." spieva síce celkom pekne - len neviem, či aj v takúto nočnú hodinu mu to povolia
Zo záhrady nášho suseda sa zvyklo periodicky /po návrate z týždňovky/ ozývať "V dolináááááách..." Ale predčasom s tým prestal. Len netuším, z akých dôvodov : či zo zdravotných, alebo dostal rozum, alebo faktúru od Repčíka... Ty kokso, keď som ho videla včera v telke, to ako hlboko spadol, že účtuje deťom Mikuláša ako hudobný koncert? Kedysi riaditeľ Markízy /aj keď len taký dosadený / a dnes mu je dobré aj 63 eurové výpalné od chudáka starostu z Pohorelej... Ten teda pohorel!
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ujo lekárnik povedal že mám prísť na druhý deň poobede. Vidíš, ešte si aj rozkázal kedy bude robiť a kedy riady umývať. Problém nie je v objednaní lieku, problém je v tom, že lieky sa u nich vyrábajú a inde v lekárňach neobjednávajú také suroviny na výrobu lieku. Tak to tam zneužívajú. Ja som pre ne nešla, poslala som tam susedu - pracuje v nemocnici.Pepsi a tá nemocničná lekáreň patrí nemocnici? Alebo je to súkromná? Aby som sa vedela sťažovať. Lebo takto môžem iba na lampárni
..

..je súkromná, majiteľ je tuším taký starší pán..daj "lekareň pri nemocnici", vyhodí ti všetko...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

BXLmiami Pozri príspevok
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.
Bohužiaľ, máš pravdu, ja mávam silné migrény a zaberajú len čípky, predáva ich jediná lekáreň v Bratislave a už nespočetne krát sa mi stalo, že nemajú zarobené, treba prísť zajtra, alebo, že chýba nejaká prísada a treba prísť o týždeň, no som rada, že ich vôbec niekde robia, inak by som bola totálne nefunkčná.Takže jedna cesta do BA a späť na predpis, druhá cesta do BA a späť pre čípky......na ktoré je nulový doplatok, ale mňa stoja 3,20€.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.
..

..keď som bola pred tromi rokmi v Hirschwangu, bolo treba zarobené lieky pre dieťa, tak som šla do lekárne s receptom..povedali, aby som šla domov, že oni lieky privezú zadarmo, lebo práve nemali zarobené...lenže to sa u nás nestane, lebo sme tristo rokov pred opicami a aj to nič, čo je tu ešte dobré,sa pomaly ničí..
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať