Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.atlas.sk/bratislavu-...ensko/pocasie/


...lejak z vločiek!!!..tak to môžu mať len v Blave...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a klinec!..pluh na dialnici a neviem, načo?..

http://aktualne.atlas.sk/sledujeme-p...ensko/pocasie/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Ja ju nepoužívam, vyrábam v nej radioaktívny materiál. Mám ju iba na to, aby som mohla povedať že mám mikrovlnku
My máme taký istý typ odšťavovača nechceš? "predám za odvoz"
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Čo tak dať si večernú kávičku? A k nej aj trošku mňamky.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
http://aktualne.atlas.sk/bratislavu-...ensko/pocasie/


...lejak z vločiek!!!..tak to môžu mať len v Blave...
Tak to bol zážitok, akurát som vyšla von so psami, horor, na krok som nevidela.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak to bol zážitok, akurát som vyšla von so psami, horor, na krok som nevidela.
Vidieť nemusíš, veď máš psov - tí trafia aj po čuchu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Čo tak dať si večernú kávičku? A k nej aj trošku mňamky.
..

..a taká orechová, alebo maková štrudlička by nebola?..zajtra by sme mohli niečo upatlať, čo ty na to?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
prečo koňa? opicu
počúvaj nie si ty náhodou dedinská gorila? Od usporiadateľa zoberieš lístok tak aby náhodou videl číslo a keď sa ťahá tombola no aké číslo vytiahne? No predsa pani poslankyne Aly. Teda mladá pani ja ti neviem ako to robíš? Asi prídeme spraviť miestny protest proti korupcii miestnych poslancov. Už by to tu mal niekto začať organizovať praktické skúsenosti už sú. Stačí zájsť do miestnej krčmy. ešte šťastie, že snehu naváľalo takže demonštráciu presunieme. Začni mobilizovať všetkých dvoch obecných policajtov.
Pali, Pali... si mi dal..
Opica néééé a už vôbec nie modrá brrrrr

Protest kľudne, máme tu fajn pár barov a krčmu, takže by aj bolo kde

To stačí mať na to kúpených dosť lístkov - naposledy cca 120 ks a ono to už ide aj samé Peniažky išli na dobrú vec, tj do školy, takže nám nebolo ľúto ...
2 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Na vlastne naklady by som odprevadil cloveka na SIBIR, ktory nechal maleho psika na ulici, ktoreho som dnes takmer zrazil (nastastie, ze CESTARI SI FAJCIA TRAVU a neodrhnuli cesty) i ked aj to je relativne, lebo by som nebol v tom case na tom mieste, ale uz davno doma, ale to bolo fakt na centimetre, esteze odskocol (mam to dokonca aj na videu, tolkosom to hladal, ale tak dufam ze ho nikto nezrazil, alebo ze som ho nezachytil ja..)
Malo taky stenaci vyraz
Tak brutalne neznasam "ludi" co vyhadzuju psov, grrr.. Tak by som ich prefackal grrr... Tak brutalne ....
6 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

misoft Pozri príspevok
Vidieť nemusíš, veď máš psov - tí trafia aj po čuchu
Trafia, ale kde?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Vidieť nemusíš, veď máš psov - tí trafia aj po čuchu
A čo ja? Bielu babičku som v chumelici vôbec nevidela, ona nič nepočula, takže sá pásla a čierny sa po hrome-blesku zdekovak ku vchodu. No ešteže to rýchlo prešlo.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Pali, Pali... si mi dal..
Opica néééé a už vôbec nie modrá brrrrr

Protest kľudne, máme tu fajn pár barov a krčmu, takže by aj bolo kde

To stačí mať na to kúpených dosť lístkov - naposledy cca 120 ks a ono to už ide aj samé Peniažky išli na dobrú vec, tj do školy, takže nám nebolo ľúto ...
lenže vysvetľuj niektorým že tých lístkov si mala toľko že pravdepodobnosť že vytiahnu tvoj sa blížila limitne ku 100. No ja som nemyslel tú politickú opicu ale poplesovú
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
My máme taký istý typ odšťavovača nechceš? "predám za odvoz"
Ďakujem, odšťavovač mám aj ja - nový, raz použitý a založený v krabici. Neodšťavujem, ja zjem fšecko
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ďakujem, odšťavovač mám aj ja - nový, raz použitý a založený v krabici. Neodšťavujem, ja zjem fšecko
..

...aj ja...hádam nebudeme vyhadzovať vitamíny!!...a zúbky zatiaľ tiež fungujú...akotak... odšťavovač mám s mixerom, ale nepoužívam...a ani mikrovlnku by som nemusela, nikdy mi nechýbala, ale moja mama , keď u mňa chvíľu bola, povedala, že som nemoderná, keď nemám takú základnú vec...šlak ma trafil a kúpila som ju...a len mi zavadzia!...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..počuj, keby si videla, ako u nás odhŕňali!!!...ešte aj ten sneh sa hanbil!!!...keby chudák vedel, že ho taký bulo bude zhŕňať ľuďom rovno pod nohy, tak radšej any nenapadne!!!...na parkovisko sa nedostaneš, lebo je tam metrová bariera, z cesty na chodník vôbec nie, lebo je tam zase kopec snehu,a ja zajtra ráno volám starostovi!...
Ty si myslíš, že Ti to starosta príde odhrnúť?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ty si myslíš, že Ti to starosta príde odhrnúť?
..

..nie, kdeže!!!...ale určite pôjde skontrolovať, ako odhrabujú...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

viete koľko je hodín? čo tu ešte STRAŠÍME? mali by sme ísť do hajan
ja už idem
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

SamuelSK Pozri príspevok
Na vlastne naklady by som odprevadil cloveka na SIBIR, ktory nechal maleho psika na ulici, ktoreho som dnes takmer zrazil (nastastie, ze CESTARI SI FAJCIA TRAVU a neodrhnuli cesty) i ked aj to je relativne, lebo by som nebol v tom case na tom mieste, ale uz davno doma, ale to bolo fakt na centimetre, esteze odskocol (mam to dokonca aj na videu, tolkosom to hladal, ale tak dufam ze ho nikto nezrazil, alebo ze som ho nezachytil ja..)
Malo taky stenaci vyraz
Tak brutalne neznasam "ludi" co vyhadzuju psov, grrr.. Tak by som ich prefackal grrr... Tak brutalne ....
a nechal si ho tam......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

SamuelSK Pozri príspevok
Na vlastne naklady by som odprevadil cloveka na SIBIR, ktory nechal maleho psika na ulici, ktoreho som dnes takmer zrazil (nastastie, ze CESTARI SI FAJCIA TRAVU a neodrhnuli cesty) i ked aj to je relativne, lebo by som nebol v tom case na tom mieste, ale uz davno doma, ale to bolo fakt na centimetre, esteze odskocol (mam to dokonca aj na videu, tolkosom to hladal, ale tak dufam ze ho nikto nezrazil, alebo ze som ho nezachytil ja..)
Malo taky stenaci vyraz
Tak brutalne neznasam "ludi" co vyhadzuju psov, grrr.. Tak by som ich prefackal grrr... Tak brutalne ....
A možno robíš predčasné závery. Ako vieš že vyhodili? A čo keď zdrhol? Skús takého chytiť...
Prečítaj si, čo taký milý havko dokáže - výborná knižka od Frýbovej Robin.
1 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kukučka Pozri príspevok
A možno robíš predčasné závery. Ako vieš že vyhodili? A čo keď zdrhol? Skús takého chytiť...
Prečítaj si, čo taký milý havko dokáže - výborná knižka od Frýbovej Robin.
Tak tá knižka je fakt dobrá :-) na vianoce som ju daroval synovi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať