Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešili ma susedky, dostala som kvietočky a aj som ich stihla včera posadiť, aj priesady postriekať a tak dnes môžem oddychovať, veď je sviatok.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ak vám môžem poradiť, tak diéta, očista organizmu - vysaďte z jedálneho lístka mlieko a všetko z neho a to isté platí o lepku, najmä biela pšeničná múka. Odkyselenie organizmu vrátane kúpeľa s pridaním sódy bicarbóny.
Nie je chyba v slniečku.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

janaGT Pozri príspevok
mne sa dnes podarilo nastriekať si so sprchou vodu do ucha ... teraz som na jedno ucho takmer hluchá
... ale čistááááááá!!!!!!
2 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
dnes mi prišlo....viem, že do tejto témy to nepatrí...ale predsa dám...

Čítaj až do konca:

Kanibali chytia Američana, Rusa a Slováka.

Náčelník hovorí: "Máte týždeň na to, aby ste mi povedali také číslo, aké som ešte v živote nepočul. Inak vás zožerieme."

Po týždni predstúpi Američan a vraví: " 500 miliónov kvardiliriárd biliónov."

Náčelník: "Uff, to bolo dobré, ale už som to počul, preto ťa zožerieme."

Rus: "Nekonečno tri."

Náčelník: "No, to bolo lepšie, ale aj to som už počul, preto aj teba zožerieme."

Slovák: "Po*****."

Náčelník: "Po*****? A to je koľko?"

Slovák: "To je odtiaľto až hentam do piče."

Vedecky pohlad na vec:


" PO*****" Slovo po***** , napriek prvému dojmu nie je žiadna nadávka. Slovo "po*****" je jedným zo slov, ktorým sa vďaka bohatému fondu slovenského jazyka dá vyjadriť matematická hodnota, ktorá nie je ani číslo, ba ani prvočíslo. Slovo po***** znamená niečo medzi veeeľa až nekonečnom. Je to zároveň slovo, ktoré nám, Slovákom, môžu iné kultúry iba závidieť a môže sa označiť ako skvostný slovenský slovný endemit. Na západnom slovensku, najmä v Bratislave sa ako miernejšia forma používa slovo "mrťe" (dôraz na mäkke Ť ). Inak slovom po***** sa dá napríklad vyjadriť aj výška napadnutého snehu, prípadne hĺbka vody... Už pred 60-timi rokmi mali prostí ľudia po***** problémov a životných priekov, s ktorými sa museli deň čo deň zaoberať .
Slovo " po*****" sa tak časom rozšírilo po celom Slovensku. Najnovšia správa zo sveta hovorí, že populárna slovenská fyzikálna jednotka " po***** " bude v krátkej dobe zaradená do medzinárodnej SI sústavy základných fyzikálnych jednotiek. Zistilo sa totiž, že sa bez nej nezaobíde Európa ba ani Amerika.
Europský parlament má napríklad " po***** " poslancov a berú " po***** "
peňazí, americký prezident má pred voľbami " po***** " sľubov a o uplatnení v Číne ani nehovorím, je ich proste ...... po***** ......
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kazde rano horko v ustach jak das
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
kazde rano horko v ustach jak das
čo piješ - horec?
skús gin s tonikom - ako kráľovná matka... a ako dlho si požila...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
kazde rano horko v ustach jak das
???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
kazde rano horko v ustach jak das
..

..nezačínaš hrdzavieť?...z minerálky by to aj mohlo byť...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

Pepsi vďaka za čajík, bodol, bo včera som bola na tej opere čo som tu už spomínala: NABUCCO od Verdiho na zimnom štadióne , bol to neopísateľný zážitok, to sa s predstavením v divadle nedá porovnať , prišla som domov o 00,30 a vstávala ráno o 5,00 a do teraz som bola v BA. Pravdepodobne zruším dnes všetky tel. a kašlem na to, veď je sviatok. Len sa mi zdá , že Vás je tu dnes málo, čo všetci sviatkujete? ...či.....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

Pepsi vďaka za čajík, bodol, bo včera som bola na tej opere čo som tu už spomínala: NABUCCO od Verdiho na zimnom štadióne , bol to neopísateľný zážitok, to sa s predstavením v divadle nedá porovnať , prišla som domov o 00,30 a vstávala ráno o 5,00 a do teraz som bola v BA. Pravdepodobne zruším dnes všetky tel. a kašlem na to, veď je sviatok. Len sa mi zdá , že Vás je tu dnes málo, čo všetci sviatkujete? ...či.....
..

..Vieroč, Nabucco je zážitok, to je pravda, ja si aj do sluchátiek púšťam,alebo keď som sama doma, cedečko z LA SCALY...nádhera...
..dávam predvečernú kafu na stôl, aj čajík môžem medofkový,aj zmrzku, aj horalku na šírku, aj čojaviemčo s ničím...ak by teda niekto...pohodu vám prajem...a dnes všetci oslavujú, fšak robo má meniny...tak nalieva pred parlamentom..no...či?..
Naposledy upravil pepsikova : 07.06.12 at 20:37
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

..Vieroč, Nabucco je zážitok, to je pravda, ja si aj do sluchátiek púšťam,alebo keď som sama doma, cedečko z LA SCALY...nádhera...
..dávam predvečernú kafu na stôl, aj čajík môžem medofkový,aj zmrzku, aj horalku na šírku, aj čojaviemčo s ničím...ak by teda niekto...pohodu vám prajem...a dnes všetci oslavujú, fšak robo má meniny...tak nalieva pred parlamentim..no...či?..
Juj, do.....to je prešlap. ja zabudla na jeho meniny.....fú ha, dúfam, že mi to odpustí....inak večer Ti to pošlem, aby si s tým mohla zajtra fujazdiť.....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

No ste ma dostali. Čumím do kalendára, aký sviatok je dnes, že či tým babám nešije. Aj som prečítala, že Róbert, ale furt ništ. Až toť Vierka ma uviedla do obrazu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm...tak ona tá Híremhatum predsa zlomí storočné tradície a stane sa sultánkou...šikovná je , potvora jedna......a jej bezpečnosť dostal na starosť jej najväčší nepriateľ...ak sa jej skriví jej nádherný vlások, paša Ibrahim bude zodpovedný...krásna rozprávka...ale ten Malkočolu Bali bej sa mi páááčiii..chrumkavý je veru...
...ak tu niekto nie je, tak horalku zjem sama...a dopijem dolče od piatej...studené.. pre krásu...
..fajn večer vám...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Hlásim sa, že som ešte tu, živá a zdravá a mám dobrú správu. Od stredy nastupujem do novej práce, dovtedy ešte doštudujem potrebné zákony zo mzdovej oblasti, aby som mala aktuálne info
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

calawen Pozri príspevok
Hlásim sa, že som ešte tu, živá a zdravá a mám dobrú správu. Od stredy nastupujem do novej práce, dovtedy ešte doštudujem potrebné zákony zo mzdovej oblasti, aby som mala aktuálne info
gratulujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zobral si ju ten Sulejman...any nevie, čo spôsobil svojej ríši...necháme sa prekvapiť...

...luííí, také fajnové dávaš!!...ako sa má čoklíško?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
Hlásim sa, že som ešte tu, živá a zdravá a mám dobrú správu. Od stredy nastupujem do novej práce, dovtedy ešte doštudujem potrebné zákony zo mzdovej oblasti, aby som mala aktuálne info
..

..tak to chce aj šampus, mojík, nyje iba hlásenie!!..nech sa ti darí v novej práci a nech si spokojná...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..dnes som sa s kamoskou bola pozriet v klube JD a maju tam fajnove zariadenia na cvicenie, aj pinpong sa da zahrat a vselico..len neviem, kedy zacneme, musim ju nahanat, lebo pribrala, bolia ju kolena a nie a nie zacat s cvicenim..no, ale hlavne je, ze sme zaregistrovane....nasledovalo behanie po bankach a marketoch a po nervakoch so zaparkovanim sme zakotvili vo vinarni a dali sme si fajnovu huspeninu a zapili kofolou....celkom vydareny den dnes..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

calawen
Hlásim sa, že som ešte tu, živá a zdravá a mám dobrú správu. Od stredy nastupujem do novej práce, dovtedy ešte doštudujem potrebné zákony zo mzdovej oblasti, aby som mala aktuálne info
Ha! Takže ideš "zarezávať" . Tak nech sa ti darí - kočka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať