Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...zobral si ju ten Sulejman...any nevie, čo spôsobil svojej ríši...necháme sa prekvapiť...

...luííí, také fajnové dávaš!!...ako sa má čoklíško?..
vieš....posledné dni sa nám zdá, že je to lepšie.... bol doma aj "pán bytný" / na pár hodín/ ale tomuto krpcovi to stačilo, aby vedel kto je "vedúci zájazdu" je to milé, ale aj prekvapivé, že napriek tomu že tak málo...on to vie, je možné že z neho niečo cíti moj chlap je taká "psia duša" dala som dve foto, jedno spí na záchode medzi nohami "pána bytného"
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak dnes som mala dobrú robotu. Počistila som všetok cesnak, bolo ho veru neúrekom. Možno aj tri kilá, neviem presne, iba odhadujem. Potom som ho pomlela, dala do sedem decových pohárov, trochu posolila a zaliala olivovým olejom. A tých pohárov je sedem. Čo narobím, keby som to nebola spravila, tak by bol pomaly zoschol a nebolo by z neho nič, lebo to bol zimný cesnak. Ten vydrží maximálne do konca júna.A zoschne. V oleji vydrží dlho. Je veľmi chutný, stihla som okoštovať, už sa ma mole nechytia
8 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Snáď si sa Veronika na mňa nenahnevala, dovolila som si odhryznúť z tvojej Horalky
Naposledy upravil Ivana Š : 07.06.12 at 21:21
DSC00017.jpg  
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

Pepsi vďaka za čajík, bodol, bo včera som bola na tej opere čo som tu už spomínala: NABUCCO od Verdiho na zimnom štadióne , bol to neopísateľný zážitok, to sa s predstavením v divadle nedá porovnať , prišla som domov o 00,30 a vstávala ráno o 5,00 a do teraz som bola v BA. Pravdepodobne zruším dnes všetky tel. a kašlem na to, veď je sviatok. Len sa mi zdá , že Vás je tu dnes málo, čo všetci sviatkujete? ...či.....
Ja som Nabucca absolvovala ako 19ročná v opere v Banskej Bystrici. Nerozumela som ani prdlajs, až skoro za polovicou mi povedali, že hore ide preklad.... nuž, tak som si aspoň zbor židov vychutnala...
Minulý rok si od nás spevácka skupinka tetušiek v jednote dôchodcov naštudovala zbor židov, originál text, až sa mi chlpy stavali, keď som ich počula... škoda, že nemám video, stojí to za to...
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Alenka, tak si vychutnaj aspoň tu (v nezvyčajnom podaní)
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Korpusy na tortu pre svekrušu čakateľku sú hotové, spravila som žltú piškótu, oranžovú a kakaovú.
Teraz dumám, akú plnku do toho, asi dám klasika vanilkovu. Zajtra to zmajstrujem a v sobotu by som poťahovala. Hádam sa mi to podarí. Moja prvotina
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Snáď si sa Veronika na mňa nenahnevala, dovolila som si odhryznúť z tvojej Horalky
..

...alečoby!..fšak preto ju sem dávam na šírku, aby sa ľahšie z nej odhrýzalo, mojík...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

...alečoby!..fšak preto ju sem dávam na šírku, aby sa ľahšie z nej odhrýzalo, mojík...
kúsek si odhryznem z druhej strany, ale ňé moc, lebo som si robila na večeru krupičnú kaššu z pol litra mlieka, tak ju mám až za ušámi...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
kúsek si odhryznem z druhej strany, ale ňé moc, lebo som si robila na večeru krupičnú kaššu z pol litra mlieka, tak ju mám až za ušámi...

Alenka, krupičnú kašu môžem so škoricou

a horalku si odbaľ s obalom sa ťažko prežúva
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
Alenka, krupičnú kašu môžem so škoricou

a horalku si odbaľ s obalom sa ťažko prežúva
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
juuuuj, Lujzi, ani videť nechcem!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ivana Š Pozri príspevok
Snáď si sa Veronika na mňa nenahnevala, dovolila som si odhryznúť z tvojej Horalky
... čo si mala absťák , keď aj s celofánom ...?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Toto ja v živote nepochopím ako sa dá jesť horalka na šírku ....

čo si žralok kladivový ?,

Ale určite je v tom skryty nejaký dvojzmysel ...

a povedal by som ,že neslušný...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
Toto nesmie vidieť môj muž! Tomu by si sa týmto zavďačila! Čochvíľa 50-ka na krku, ale krupičnú kašu zbožňuje! Keď bol pred 2 rokmi operovaný, tak nechcel nič iné jesť, každý deň som mu ju varila a ešte sa nechal aj kŕmiť ako bábätko - si to vychutnával... Deti pozerali takto , lebo to ešte nikdy doma nevideli... Asi pociťuje nejaký deficit krupice z raného detstva, alebo čo... a ja to mám teraz dobiehať...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

stv2 "pod lampou"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Toto nesmie vidieť môj muž! Tomu by si sa týmto zavďačila! Čochvíľa 50-ka na krku, ale krupičnú kašu zbožňuje! Keď bol pred 2 rokmi operovaný, tak nechcel nič iné jesť, každý deň som mu ju varila a ešte sa nechal aj kŕmiť ako bábätko - si to vychutnával... Deti pozerali takto , lebo to ešte nikdy doma nevideli... Asi pociťuje nejaký deficit krupice z raného detstva, alebo čo... a ja to mám teraz dobiehať...
Oliw....ale ty sa čuduješ....ved to je niečo famózne, neskutočne dobré, keby že steak z hovädzej sviečkovice a krupičná kaša, tak ja tú kašu...aj ked steak z sviečkovice je prvá liga
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
stv2 "pod lampou"
som sa teraz rehnil: mihál - "čo nevyženiete chlapcov na miletičku .... " ako keby tam ležalo 1,5 miliardy eur z únikov na dph - nech sa zobudí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
som sa teraz rehnil: mihál - "čo nevyženiete chlapcov na miletičku .... " ako keby tam ležalo 1,5 miliardy eur z únikov na dph - nech sa zobudí
"mladý" chlap ale asi by si tiež mal ísť zahrať tenis lebo je pekný "bravčo"....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Toto ja v živote nepochopím ako sa dá jesť horalka na šírku ....

čo si žralok kladivový ?,

Ale určite je v tom skryty nejaký dvojzmysel ...

a povedal by som ,že neslušný...
..

..máš pravdu...to na šírku horalka je strčená medzi dvomi ústami, z ktorých jedny odhrýzajú práve v tom momente, keď aj druhé..chapeš, nyje?..
...ale keďže ja som na chlapov a nyje na baby, tak vo svojej nesmiernej štedrosti-aby som ju nezožrala sama, dám odhryznuť každému, kto má chuť..z druhej strany..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
Oliw....ale ty sa čuduješ....ved to je niečo famózne, neskutočne dobré, keby že steak z hovädzej sviečkovice a krupičná kaša, tak ja tú kašu...aj ked steak z sviečkovice je prvá liga
Já sa nečudujem - já ju len musím variť... A keď ju už varím, tak si dám aj ja...
Raz sa mi nechcelo a on mal asi absťák, tak si ju uvaril sám... To nebola krupičná kaša, ale betón - lyžica v nej stála ako v pozore...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať