Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Já sa nečudujem - já ju len musím variť... A keď ju už varím, tak si dám aj ja...
Raz sa mi nechcelo a on mal asi absťák, tak si ju uvaril sám... To nebola krupičná kaša, ale betón - lyžica v nej stála ako v pozore...
Oliw...ja ju variť neviem...to vždy varil "pán bytný" lebo ja asi takú ako tvoj chlap....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Indeed Pozri príspevok
Toto ja v živote nepochopím ako sa dá jesť horalka na šírku ....

čo si žralok kladivový ?,

Ale určite je v tom skryty nejaký dvojzmysel ...

a povedal by som ,že neslušný...
nehľadaj v tom neslušnosti, proste sa je - papá - konzumuje - na šírku

ja zásadne čítam časopisy odzadu - teda od poslednej stránky po prvú - vysvetlenie aby to zas nebolo opačne pochopené
(otázka do pléna - ešte niekto takto číta časopisy a noviny?)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
nehľadaj v tom neslušnosti, proste sa je - papá - konzumuje - na šírku

ja zásadne čítam časopisy odzadu - teda od poslednej stránky po prvú - vysvetlenie aby to zas nebolo opačne pochopené
(otázka do pléna - ešte niekto takto číta časopisy a noviny?)
nie vždy, ale býva to aj od zadu....aj ked najprv z predu....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Oliw...ja ju variť neviem...to vždy varil "pán bytný" lebo ja asi takú ako tvoj chlap....
..

..čo nevieš?..do litra mlieka švacni 10 PL krupice a 3-4 PL cukor , premiešaj a daj variť...a miešaj, aby neprihorela..jednoduché..keď bude bublať, vylej na tanier..no, na dva..a ozdob!..
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

holt, kto chce neslušnosti nájsť, aj si nájde
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..čo nevieš?..do litra mlieka švacni 10 PL krupice a 3-4 PL cukor , premiešaj a daj variť...a miešaj, aby neprihorela..jednoduché..keď bude bublať, vylej na tanier..no, na dva..a ozdob!..
nie...teraz už áno zapísané...lebo vždy som len pridávala krupicu potom sa mi grče spravili a potom bola taká hustá že sa nedala pomiešať
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

joj, dnes to zas vidím na nespavú noc, decko mi domov z anglie cestuje,
sb z týždňovky
zas budem nespať šťastnú cestu im prajem, nech mi dobre docestujú domov
6 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ivana Š Pozri príspevok
joj, dnes to zas vidím na nespavú noc, decko mi domov z anglie cestuje,
sb z týždňovky
zas budem nespať šťastnú cestu im prajem, nech mi dobre docestujú domov
Tak sa idem vyspať za Teba ... Brúúú noc!
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tak teda ja budem zásadne konzumovať čokoladky a horalky "cez uhlopriečku" aby nevznikali informačne šumy.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ivana Š Pozri príspevok
nehľadaj v tom neslušnosti, proste sa je - papá - konzumuje - na šírku

ja zásadne čítam časopisy odzadu - teda od poslednej stránky po prvú - vysvetlenie aby to zas nebolo opačne pochopené
(otázka do pléna - ešte niekto takto číta časopisy a noviny?)
Ja sa priznávam.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň prajem...káva je už na stole,aj čajík metový posielam správnym smerom Vieroč a aj šarkan je už vylietaný...v noci som úspešne zdolala celé prednášky, urobila poznámky a vyrobila odpovede k testu...aby som nejako dorobila aj ten prvý ročník budúci týždeň...a teraz by pasovalo pospať aspoň ešte dve hodinky, aj do SP by trebalo behnúť...no, uvidíme...
..tak nech vás nič nenajeduje a máte krásny predvíkendový deň......a čo ten alabut?..viete niekto niečo?..či už zostal na tej chalupe nafurt?..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
joj, dnes to zas vidím na nespavú noc, decko mi domov z anglie cestuje,
sb z týždňovky
zas budem nespať šťastnú cestu im prajem, nech mi dobre docestujú domov
..

..mojík, dúfam, že vetko sa ti šťastlivo nahrnulo domkov a už si zase vo svojom živle...kafa ti letí..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dám niečo na úsmev...(a sorry, nechce sa mi hviezdičkovať, takto som dostala!!)

pýtali sa deti, čo znamená slovo k*rva...



Estera, 8. r.:Kurva je tá, ktorá nevie zaparkovať. Aspoň podľa ocka...

Miško, 6 r.: *urva je Sparta, lebo otec vždy hovorí: "Kurva Sparta, kurva Sparta", hoci neviem, čo je to Sparta, ale asi tiež nejaké neslušné slovo...

Žofka, 6 r.: *urva? To je neslušné slovo, čo vyslovuje otecko, ak mu nejde počítač.

Peťo, 7 r.: *urva je taká teta, ktorá spáva s takými ujami, ktorí nedokážu spať sami, lebo sa boja tmy.

Zorka, 6 r.: *urva je tá, ktorá je veľmi vymaľovaná a nemá peniaze na šaty, preto stojí pri ceste a od ujov šoférov si pýta na šaty peniaze.

Petra, 6 r.: *urva je taká teta, ktorá pracuje iba večer, lebo vtedy chodia oteckovia z práce unavení, a ona s nimi debatuje... Aj ja by som chcela byť niekedy k*rva...

Milan, 4 r.: *urva je pes u susedov, lebo šteká nadránom, oco je nazlostený a vravieva, že zavraždí toho ku*va psa. Podľa mňa kur*a je nejaký pes, ako napríklad fúzač, len je hlučnejší...

Brigitka, 7 r.: Ku*va je taká teta, ktorá sexuje za peniaze. Viem to, lebo som sa opýtala otecka. Ale neviem, čo to je a ako treba sexovať, lebo ocko mi to už nepovedal...

Vierka, 5 r.: Ku*va je naša teta, lebo mamička vravieva, že už zase príde tá k*rva si požičať peniaze, a vtedy vždy príde naša teta...
Naposledy upravil pepsikova : 08.06.12 at 13:24
5 1
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky,

pekný deň vospolok, i keď je Vás tu ešte málo, Pepsi vďaka za čajík, naštartuj tátoša a môžeš utekať.....pa.....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

moji ešte cestujú, príchod domov - okolo šiestej večer
ale teraz už chytám absťák - nie na čoklísky, ale chýbajú mi - akurát hrajú ten jej One Direction som si ich pustila naplno
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Káva vypitá, chýba mi Funradio, v NR na 94,0 rekvencii vôbec nejde... ništ, len ticho sa ozýva
Neviete Nitrančani, čo sa deje?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak mňa dnes celkom potešilo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nooo, takže so mnou vypinkali, celí družstevníci- tak predminulý rok som mal na kúrení , na meračoch spolu 30.200 jednotiek a vyučtovanie, za kúrenie 1200 eur- minulý rok som radikálne šetril- počet jednotiek som znížil na 15.300( skoro polovicu) a ja že budem mat aj polovičnú platbu a houby- účet- 1000 eur- takže o polovičku menej minutého a platba dole len nejakých 18%...a namiesto očakávaného preplatku- nedoplatok 420 eur- komplet za celý bytík vyúčtovanie -celková platba 2655 eur- curvy sú to...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

AlaNR Pozri príspevok
Káva vypitá, chýba mi Funradio, v NR na 94,0 rekvencii vôbec nejde... ništ, len ticho sa ozýva
Neviete Nitrančani, čo sa deje?
Mne teda FUN-rádio VONKONCOM nechýba .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
Mne teda FUN-rádio VONKONCOM nechýba .
Ja som FUN počúval naposledy ešte ako učeň., ked som makal na vodnom diele Gabčíkovo-tak na ubytovni- odvtedy som to ani nepočul...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať