Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ešte v pondelok nám odišla asi po 22 rokoch mikrovlnka, dali sme na analýzu chyby, dnes skonštatoval ujo opravár, že čo a ako, ale neoplatí sa opraviť- nepotešilo. Keď polovičný povedal, že aká je stará, tak sa ujo len čudoval.
Dnes už máme novučkú , polovičný kúpil bez toho, aby som si ju obzrela(len zavolal, našiel som vlnku)a čuduj sa svete, páči sa- potešilo.
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

elpka Pozri príspevok
u malého v škole sa od septembra zvyšujú poplatky za ŠKD z 5,00 € na 10,00€ a stravné o 0,10€ za jeden obed...už sa odhlásilo 23 žiakov a z tohto dôvodu musia prepustiť jednu vychováteľku...štve ma, že primátor naháňa peniažky do rozpočtu v oblasti, kde by sa až tak šetriť nemalo...mám sto chutí si kopnúť do jeho zadnej časti, aby sa spamätal....mne osobne to zaplatiť nerobí problém, ale je veľa rodín, ktoré sú v hmotnej núdzi a obracajú každé evričko a pri viacerých deťoch je to mesačne už značná sumička..
skoda ze ten zakon diskriminuje deti v hmotnej nudzi tym ze prispevok na skolske stravovovanie podmienuje 50% podielom ziakov hmotnej nudzi v skole posudzovaneho, nechapem to,aky dovod mali takto urcit tie podmienky a diskriminovat deti v hmotnej nudzi na zaklade toho ze maju len tu smolu ze nechodia do takej skoly http://www.employment.gov.sk/dotacia...vylucenim.html
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa naštval. Včera som si kúpil nový MT (starý doslúžil), šupol som si tam svoju SIM, nastavil som si dľa seba, idem volať (som v T.debile) mojej 3/4 (tiež v T.debile), vytočím číselko, MT zvoní, no po 1 sekunde "Hovor ukončený" a "Presmerovanie aktivované". Mrkol som sa do MT mojej 3/4 - telefón zapnutý, žiadne zmeškané hovory, presmerovanie nemá aktivované. Takže som si deaktivoval všetky presmerovania vo svojom MT, skúšam - drb - opäť to isté - jednoducho ako keby bola karta zablokovaná.
Skúšam pokus č.2 - prehodiť karty SIM medzi MT - výsledok - rovnaký.
Skúšam pokus č.3 - kartu do MT môjho syna - výsledok rovnaký.
Takže musím šlapať do T.debilov, čo je s tým (mám Easy - dobíjam si podľa potreby).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka Pozri príspevok
potešilo ma, že som stihla prísť domov z role pred dažďom a až teraz šuháá
šťastná to osoba čo býva tam kde prší
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Ešte v pondelok nám odišla asi po 22 rokoch mikrovlnka, dali sme na analýzu chyby, dnes skonštatoval ujo opravár, že čo a ako, ale neoplatí sa opraviť- nepotešilo. Keď polovičný povedal, že aká je stará, tak sa ujo len čudoval.
Dnes už máme novučkú , polovičný kúpil bez toho, aby som si ju obzrela(len zavolal, našiel som vlnku)a čuduj sa svete, páči sa- potešilo.
fúha, že by aj moja tiež po 22r dala "pá..pá" no ale ešte je to mladica ešte by mohla čo-to potiahnuť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
No skúsim si v kancelárii pri účtovaní pustiť jemné melódie, ktoré ma uspia, alebo slovenský rozhlas, kde väčšinou rozoberajú nesmrteľnosť chrústa spojenú s vykopanými pesničkami z roku 5....
My sme si už zvykli nazvukovú kulisu a moderátorov počúvame iba sporadicky...
Kto má v kancli zapaté rádio, asi chápe, čo myslím...
čistá depresia...brrrr skús Europu2, že vraj je fajn...ja už dlho nepočúvam rádio...doma chcem mať ticho, kedysi fanko...teraz v aute iba CD-čka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j 47 Minutes Ago #12917 a aký si si kúpil? ja by som tiež nejaký.... len neviem aký?

Uvidím, čo povedia v T.debile - skúšal som tými ich "kódmi" deaktivovať - hlási deaktivované, ale blokuje. Takže neviem, či nie je v prdeli SIM, alebo MT.

Inak ostatné funkcie MT idú na jednotku - viď moje prvé foto (zatúlaný balón) s týmto MT.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
fúha, že by aj moja tiež po 22r dala "pá..pá" no ale ešte je to mladica ešte by mohla čo-to potiahnuť
Už som tu prednedávnom písala, že mi praskol tanier s kôprofkou, to bolo asi jej prvé varovanie, že pomóc, už nevládzem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Už som tu prednedávnom písala, že mi praskol tanier s kôprofkou, to bolo asi jej prvé varovanie, že pomóc, už nevládzem.
aha...tak to mohlo byť znamenie.... ja som si minule kúpila mini rúru, možno ju využijem viac ako "vlnku"
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčence, práve som dofrčala zo záhrady a ide ma šľak trafiť, všade mám vošky, už sa zakusli aj do byliniek aby ich..... a ozaj ostrihala som ruže a lupienky odložila na sirup....a mám odpracované min. na 2 dni....to je tempo..ako raketová myš....možno do jesene stihnem jarne práce.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčence, práve som dofrčala zo záhrady a ide ma šľak trafiť, všade mám vošky, už sa zakusli aj do byliniek aby ich..... a ozaj ostrihala som ruže a lupienky odložila na sirup....a mám odpracované min. na 2 dni....to je tempo..ako raketová myš....možno do jesene stihnem jarne práce.....
Vierka, a čo Ty tak silno pracuješ, akoby Ti za to platili ha? Čo sa nešetríš? Terazky 2 dni nebudeš mať roboty. To teda vôbec nie je s kostolným poriadkom.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..no napr. u nas sa deju take veci, ze vidiet aj 4 policajtov vonku na obchodzke..moj sb zahlasil, ze jedneho by zlomil tam kde je najhrubsi a do druheho ked kopne, tak sa v lufte podpise..
..no a prave dohucala skuska sireny..Funradio moc nemusim..su aj ine stanice, kde dobre hraju..
...poznal som jedného šraca ....cca 160 cm ...
...tiež som si myslel , že hejaké Fifi pierko ...
...he , ale len dovtedy , pokiaľ nevyrval jednou rukou tú mrežu na odtoku vody na ceste a šmaril po jednom z bitkárov...

...holt , zdanie klame....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tweety Pozri príspevok
Vierka, a čo Ty tak silno pracuješ, akoby Ti za to platili ha? Čo sa nešetríš? Terazky 2 dni nebudeš mať roboty. To teda vôbec nie je s kostolným poriadkom.
To vieš, keď lapím dych, tak frčím tempom raketového slimáka......musím makať vtedy keď to na mňa príde.........keď ja chcem mať všetko hneď.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pavol54 Pozri príspevok
šťastná to osoba čo býva tam kde prší
Nuž nie veľmi, lebo najprv zima, dážď, čakali sme kým obschne, nestihli okopať a dnes zas poriadne nalialo. A je Medarda
Mal si povedať skôr, ten dnešný dážď by som ti poslala.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
To vieš, keď lapím dych, tak frčím tempom raketového slimáka......musím makať vtedy keď to na mňa príde.........keď ja chcem mať všetko hneď.....
Hneď, hneď, ani Pán Boh nestvoril svet hneď a zaraz. Takže pohoda, klídek a tabáček. Ale na druhej strane Ti musím uznať, že robiť treba vtedy, keď je chuť na prácu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ma niekto take nervy z Generali ako ja? Uz ma neskutocne ser"u...
Muz tam ma nejaku zivotnu poistku a dochodkove sporenie, ci co. Od zalozenia to ma na trvalom prikaze,aby bol s tym pokoj.
V poslednom case furt chodia nejake upomienky na 1€, 2,06€. Prve dve-tri som zaplatila,ale chodi to stale. Tak som im pisala nedavno mail, ze ako je to mozne,ako tam moze vzniknut nejaky,aj ked maly dlh. Odpisali mi, ze do konca maja 2012 je vsetko uhradene,ale žiadaju este zaplatit 18,70€.
Tak som sa znovu pytala, ze za co ziadaju 18,70 €,ked je vsetko uhradene

Dnes mi prisla "odpoved" postou. Poslali mi vypis platieb od r. 2001 , vraj si mame skontrolovat, ci nam sedia platby.
No neporazi ma? To akoze cely vikend mam stravit na povale v "archive" a kontrolovat ucty za viac ako 10 rokov????

Ak sa budete rozhodovat,akej firme zverite svoje peniaze, tak urcite Generali NIE!
7 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčence, práve som dofrčala zo záhrady a ide ma šľak trafiť, všade mám vošky, už sa zakusli aj do byliniek aby ich..... a ozaj ostrihala som ruže a lupienky odložila na sirup....a mám odpracované min. na 2 dni....to je tempo..ako raketová myš....možno do jesene stihnem jarne práce.....
Nebol by recept na ten sirup z ruží?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka Pozri príspevok
Nuž nie veľmi, lebo najprv zima, dážď, čakali sme kým obschne, nestihli okopať a dnes zas poriadne nalialo. A je Medarda
Mal si povedať skôr, ten dnešný dážď by som ti poslala.
No mne by sa teda hodil.To už nie je záhrada,ale subsaharská Afrika.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no našťastie prietrž nás o pár km minula, tu máš ružový sirup
ten prvý je zo sušených lupeňov, taký recept čítam prvýkrát a ešte jeden Sirup z ruží aj s fotonávodom

a tu je toho z ruží habadéééj Biozáhrada
Naposledy upravil kukučka : 08.06.12 at 19:49
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať