Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
Krutá daň: Synovi Jána Čarnogurského amputovali prsty


http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...ali-prsty.html
Moj komentár : "keď je koze dobre, ide sa na ľad šmýkať"

Kua , že iné operácie sa zrobili v Šaci a nie nejaká plastička ručičiek .....
Ta zrobili, zrobili...

ale na živom tkanive...

Omrzliny sú ODUMRETÉ tkanivo ....

je to iná vec , ako ked niekomu odfikne prsty na cirkulárke a do 2 hodin, mu ich nazad prišijú....
Naposledy upravil Indeed : 10.06.12 at 13:10
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Prave brazdim po nete, chcela som kupit filtre do Brita konvice.

12 ks stoji v Cechach stoji 1299 Kc, v GB 42,51 £, na Slovensku 74 € ...no nekup to!
Takmer raz tolka cena To je hrozne, ako je u nas vsetko riadne predrazene... nenezranost slovenskych predajcov je nekonecna...
..

..že keby len predajcov...ja som hľadala na nete pamäťovú kartu DDR2PC533 do mojho počítača, tak v Anglicku stojí 11.90libry,v čechách 599českých a na Slovensku ju preventívne stiahli z obehu a majú ju len servisáci- za 60€+ 12€ robota za hodinu...pasuje len do starších pc,a kto potrebuje, nech si zaplatí...a z čiech ju nepošlú, vraj majú aj na slovensku odnože obchodov-ale tam tú kartu nemajú...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
priznávam, že podrobnosti tohto zverstva nepoznám..... daj ak máš.... film som videla
islo o obsah filmu ktory som cital,vraj je to podla menej znamych skutocnych udalosti-recenzie su rozporupulne,pozrieme,uvidime-v kazdom pripade je dobre ze si upozornila na tento film,je novy,vcera bolo vyrocie a sam ho mam zaznamenany ako top program tohto tyzdna,obetujem aj me vo futbale-uz som ho planoval aj stiahnut,len nebolo casu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
islo o obsah filmu ktory som cital,vraj je to podla menej znamych skutocnych udalosti-recenzie su rozporupulne,pozrieme,uvidime-v kazdom pripade je dobre ze si upozornila na tento film,je novy,vcera bolo vyrocie a sam ho mam zaznamenany ako top program tohto tyzdna,obetujem aj me vo futbale-uz som ho planoval aj stiahnut,len nebolo casu
už so ho viac krát kukla na HBO, len ked zrovna odbehneš v nesprávnu chvílku môže utiecť z deja to čo je dôležité /niekedy chýbajú tie reklamy/ preto som, že ked vieš niečo iné, že daj vedieť...to smutné výročie je dnes....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...fúúúúj .....ale si neužitočný .....
no chcem predísť cukrovke od sladkého, a bol by som rád vyvážený aj užitočný
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1313336/Ti...raj-o-sabotaz- ja mám pocit že ten optokábel je narušený už dlhšie.... sú stanice ktorá mám v katastrofálnej kvalite
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
už so ho viac krát kukla na HBO, len ked zrovna odbehneš v nesprávnu chvílku môže utiecť z deja to čo je dôležité /niekedy chýbajú tie reklamy/ preto som, že ked vieš niečo iné, že daj vedieť...to smutné výročie je dnes....
http://sk.wikipedia.org/wiki/Lidice
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

rýchlo vyriešené..... http://www.porada.sk/t195741-ako-pre...ml#post2081208
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak!!..nakoniec mi moja kamka arizona priniesla šťastie, ponúkla možnosť, že mi pamaťofku dá doniesť z Anglie......a český obchod sa naľakal, že kúpim u konkurencie!..a už som objednala, na tretí krát ma pustilo a šupito, objednávka je hotová..díky, ari...
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/10/1313336/Ti...raj-o-sabotaz- ja mám pocit že ten optokábel je narušený už dlhšie.... sú stanice ktorá mám v katastrofálnej kvalite
Ja mám zase pocit, že rozne sabotáže všetkého budú len pribudať....

U nás zaznamenávame len porozsypované smeti a prevrátené odpadkové koše, ale je to určitý signál...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Ta zrobili, zrobili...

ale na živom tkanive...

Omrzliny sú ODUMRETÉ tkanivo ....

je to iná vec , ako ked niekomu odfikne prsty na cirkulárke a do 2 hodin, mu ich nazad prišijú....
...zrobili , zrobili ...........nemaj boja ....
Len nie každému vyhovujú slovenské lekárske ručičky .......šak aj prezident Obuvník sa unúval toť do Insbrucku ...

Že sa nepíše ( nepísalo ) a ani nebude všetko písať , toť jasná vec .....
Ja , ako vždy , z vlastných poznatkov vychádzam - respektíve zo skúseností ľudí , čo vedia o čom vravia ...
Poznal som jednu masérku , ktorá zdrhla po tých cca 20 rokoch z tých psychických okolností , už sa nevládala pozerať na to utrpenie tých pacientov......masírovala jak čert alebo jak anjel ...vedela , čo - kedy a ako ....zlaté ruky mala...

...a ozaj , čo by si chcel alebo Čarnokňažník robiť s odumretým tkanivom ????.......živá voda jaksi len v rozprávkach funguje ...

...síce aj Slovensko je jedna krajina z ríše divov .....len škoda , že je večne zakliata ...
...hm , alebo prekliata ????
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
no chcem predísť cukrovke od sladkého, a bol by som rád vyvážený aj užitočný
...len pre presnosť ....

Cukrovka nevzniká od konzumácie sladkého ................
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona Pozri príspevok
Prave brazdim po nete, chcela som kupit filtre do Brita konvice.

12 ks stoji v Cechach stoji 1299 Kc, v GB 42,51 £, na Slovensku 74 € ...no nekup to!
Takmer raz tolka cena To je hrozne, ako je u nas vsetko riadne predrazene... nenezranost slovenskych predajcov je nekonecna...
Táááák , uz mam filtre kupene
Namiesto jedneho 12 kusoveho balenia mam 3 balenia po 4 ks, cena spolu 30 libier
takze este o 10 libier nizsia cena ako pri kupe jedneho velkeho balenia.
Pozdravujem slovenskych predajcov
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
Krutá daň: Synovi Jána Čarnogurského amputovali prsty

....hm ........môj komentár radšej nedávam ....nie je ani potrebný ....

...akurát k tomuto sa vyjadrím ...

...že asi na jeho pánske ručičky , zdedené po " zrobenom , utrápenom , prenasledovanom " ockovi - akože disidentovi nemali tie potrebné prístroje .......drísta chlapec rozmaznaný .....

Kua , že iné operácie sa zrobili v Šaci a nie nejaká plastička ručičiek .....
ja zas len takto: mal robiť len právnika a nie dráždiť tigra
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

arizona Pozri príspevok
Táááák , uz mam filtre kupene
Namiesto jedneho 12 kusoveho balenia mam 3 balenia po 4 ks, cena spolu 30 libier
takze este o 10 libier nizsia cena ako pri kupe jedneho velkeho balenia.
Pozdravujem slovenskych predajcov
Ja som si minule kúpila v PD v T. 3 ks za 16,60 €. Predtým mali za cca 20 €.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..tiež nemôžem spať...rozmýšlam, ako by som jednému **tovi rozbila hlavu...ale úplne vážne!..
Ja som tiež nemohla spať. Ale dôvod bol úplne iný. Keďže rebrá sú poriadne narazené(na ľavej strane) a ľavý ľakeť rozbitý, na tej strane som spať nemohla . Pre zmenu ani na pravej, lebo koleno rozbité tiež poriadne. Spať na chrbte bez toho aby som sa nemohla aspoň trochu vytočiť na bok, to mi stále nevyhovuje.(krátky paplón - fučí mi na nohy ) Pokiaľ som sa nejak poskladala, bolo dobre po polnoci. A ráno som vstala ako dolámaná, ozaj som spala rôzne poskladaná . Ešte včul ma bolí chrbát.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
arizona Pozri príspevok
Táááák , uz mam filtre kupene
Namiesto jedneho 12 kusoveho balenia mam 3 balenia po 4 ks, cena spolu 30 libier
takze este o 10 libier nizsia cena ako pri kupe jedneho velkeho balenia.
Pozdravujem slovenskych predajcov
A poštovné bolo koľko? daj tip, možno aj ja už odtiaľ budem.
Pre záujemcov uvádzam, že sa prázdne dajú aj recyklovať http://www.brita-filtre.sk/page/recyklacia-patron-br/12
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka Pozri príspevok
A poštovné bolo koľko? daj tip, možno aj ja už odtiaľ budem.
Pre záujemcov uvádzam, že sa prázdne dajú aj recyklovať http://www.brita-filtre.sk/page/recyklacia-patron-br/12
Až na to že ja používam obyčajné brita patróny, nie maxtra
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

wagner Pozri príspevok
Ja som tiež nemohla spať. Ale dôvod bol úplne iný. Keďže rebrá sú poriadne narazené(na ľavej strane) a ľavý ľakeť rozbitý, na tej strane som spať nemohla . Pre zmenu ani na pravej, lebo koleno rozbité tiež poriadne. Spať na chrbte bez toho aby som sa nemohla aspoň trochu vytočiť na bok, to mi stále nevyhovuje.(krátky paplón - fučí mi na nohy ) Pokiaľ som sa nejak poskladala, bolo dobre po polnoci. A ráno som vstala ako dolámaná, ozaj som spala rôzne poskladaná . Ešte včul ma bolí chrbát.
Podlož si pod koleno vankúšik, možno pomôže. Alebo si daj na nohy deku, potom ti nebude na ne fučať.
Ja som nemohla zaspať, ani neviem prečo, nejaká som bola nepokojná. Potom som ráno vstávala ako po fláme, o pol 10 tej, a pes nevyvenčený. No môj sb spinkal tiež, ale on už od 11tej, nechápem, ako môže niekto spať tak dlho. Ráno vstal, keď videl, že ja spím, tak zaľahol tiež, až hafan ho prebral.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ja som tiež nemohla spať. Ale dôvod bol úplne iný. Keďže rebrá sú poriadne narazené(na ľavej strane) a ľavý ľakeť rozbitý, na tej strane som spať nemohla . Pre zmenu ani na pravej, lebo koleno rozbité tiež poriadne. Spať na chrbte bez toho aby som sa nemohla aspoň trochu vytočiť na bok, to mi stále nevyhovuje.(krátky paplón - fučí mi na nohy ) Pokiaľ som sa nejak poskladala, bolo dobre po polnoci. A ráno som vstala ako dolámaná, ozaj som spala rôzne poskladaná . Ešte včul ma bolí chrbát.
..

..a čo si robila, že si taká dochrámaná?..a ja mám všetky paplóny 200 a 220cm-kvoli hadom...takže by si sa zmestila aj našponovaná až pokrky...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať