Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Asi sa začnem zapájať do súťaží o dovolenky a autá... uvidíme potom
.......moja pekná ..................zapájaj sa radšej do 220 V...väčší osoh z toho bude , aspoň budeš nabudená ...

...hentie súťaže majú dosť často vopred určených výhercov .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
.......moja pekná ..................zapájaj sa radšej do 220 V...väčší osoh z toho bude , aspoň budeš nabudená ...

...hentie súťaže majú dosť často vopred určených výhercov .....
nabudená z 220 V ? Buchy poznám aj lepšie " návnadidlá" ako zrovna 220 V ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
nabudená z 220 V ? Buchy poznám aj lepšie " návnadidlá" ako zrovna 220 V ...
Každý podľa seba... keď niekto potrebuje 220V nech sa páči, fantázii sa medze nekladú
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
nabudená z 220 V ? Buchy poznám aj lepšie " návnadidlá" ako zrovna 220 V ...
...Stano ....myslíš si , že ja nie ...
Lenže to nepatrí do elektra , ale skôr do výbušnín ........že TNT , Ekrazit a podobne......" že plastická trhavina " - tvaruješ podľa seba a nakoniec aj k " explózii - výbuchu " dôjde.....
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Vo vidieckom podniku:
- Máte cigánsku pečienku? -
Áno, ale potom nebude hudba.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...

Moja skromná teória - pečené mäso na cigánsky spôsob, teda opečené na prírodno na ohni.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...
Stanko, ešte krátko si rozmýšľal,.........
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...
kotlebov rezen (vraj názov ciganska pecienka uz nebude moct byt v jedalnych lístkoch)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

...že vraj sa kedysi naživo stalo...

v rade v mäsiarni stál policajt /prislušnik VB/ a za nim cigán, prislušník si pýta od predavača:

"dajte mi 20 deka ciganskej pečienky" a predavačka sa pýta cigana : "a pre vas ?"

a cigan odpovedá : " a mne dajte 2 žandárske hlavy" , tým myslel 1/2 prasačej hlavy,

čo boli rozvešané na hákoch okolo celej predajne.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa neteší to, že som stále nepokojná, lebo mám menej času, ako keď som chodila do roboty. Nič nestíham, stále niečo v domácnosti riešim, veľa zabúdam a mám si spokojne užívať dôchodok. Tak som sa rozhodla po predvčerajšej makačke na záhrade, že kašlem ja na burinu, nech si ona pekne rastie, odtrhnem až bude vysoká. Nebudem sa ja už zohýnať a kolienka trápiť. Mrkvičku, petržlen, cukinky, paradajky, fazuľku aj brokolicu mám už odburinené, ostatné nechám nech si príroda poradí. Slivku šľak trafil, alebo vošky zožrali listy, všetky minislivôčky sú na zemi. Hroch je už zamrazený, jahody tiež, ešte poslednú misku dnes dočistím a idem zajtra k dcére.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Potešilo ma: náhradné lamely mám doma - podnikateľ už včera večer mi volal, že sú hotové.
Nas*alo: dnešné počasie. Hodina slnko, hodina dážď, potom opäť slnko a teraz lejak. Kua - šak nemôžem opraviť rolety.
3 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

misoft Pozri príspevok
Potešilo ma: náhradné lamely mám doma - podnikateľ už včera večer mi volal, že sú hotové.
Nas*alo: dnešné počasie. Hodina slnko, hodina dážď, potom opäť slnko a teraz lejak. Kua - šak nemôžem opraviť rolety.
-ako to tak čítam, tak si fakt mal šťastie na podnikateľa
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No v okolí má celkom dobré referencie.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

misoft Pozri príspevok
No v okolí má celkom dobré referencie.
-a si šikovný, že si rolety opravíš sám /eurká zostanú doma/
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

No, zhrnutie dnešného dňa - nech mi uhne z cesty každý, koho stretnem lebo som nasr*tá

úrady všeobecne a pracovníčky klepice s nalakovanými nechtami obzvlášť by som poslala do... na Pluto

príde výzva zo socpoist, že potrebujú toto potvrdenie a tamto odhlásenie, a pracovnú zmluvu originál!!!
naklušeš, poslušne prinesieš čo žiadajú a slečna že "toto ste načo priniesli? my to nepotrebujeme"
ešte volala kolegyni - "Marti, od XY potrebujeme niečo? nie" som si to asi mala dať podpísať, že nechce prebrať požadované veci?
Zdravotné poisťovne - ďalší des - zelenému jablku som chcela uhradiť 1 deň čo bola sesternica samoplatiteľka, nastúpila do práce 23.4. a 29.4. jej dali neplatené voľno, nemala nárok na dovolenku. Bola som osobne s ňou asi tak pred 2 týždňami na tej istej pobočke, povedala pani, že potrebuje vyradenie z UPSVR a pracovnú zmluvu, keď prinesie, tak uhradí a prihlásená je ako poistenec naďalej.
Dnes to už nie je pravda, odhlásená bola, ale prihlásená nie je a nech to konzultuje so zamestnávateľom

A najväčšia ZP - išla som uhradiť nedoplatok, čo vznikol za mesiace 01-03 niečo cez 4 € a podávali si ma z dverí do dverí,
vraj máme evidovaný nedoplatok od roku 2005! pani sa arogantne správala, že prečo neplatíme načas, pritom manžel je na toto pedant, práveže platí skôr
kurňa takúto prácu by som chcela, kým som sa vybavovala jedna pani bola na face druhá telefonovala - asi s miláčikom
v ďalšej kancelárii sa ďalšie dve dohadovali, čo a od koho si objednajú na obed

prvé čo bolo, keď som prišla domov, som kontrolovala rok 2005 - úhrada je vo výpise z účtu ide ma poraziť, a sa teším, ako tam zajtra nabehnem, a tej koze ten výpis otrieskam o hlavu

ja sa takto nezvyknem správať, ale čo je veľa to je veľa, opýtala som sa jej rovnako arogantne, či im tie peniaze nechýbali od roku 2005 - veď to je 7 rokov! urobte si tu poriadok.
Odpoveď - viete, my tu máme poriadok, a upomienky posielame, až keď presiahne suma 100 €.
Čo čakali na to, kedy mi môžu také sankcie a penále vyrubiť?

Prepáčte za môj dlhý výlev, ale aspoň sa mi uľavilo
No a potešilo ma, že teta má všetky výsledky v poriadku
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... Ivi, tuším si to zobrala z nesprávneho konca...

1/ Teta má všetky výsledky v poriadku = hlavná vec

2/ Svojim výlevom sa Ti uľavilo = dôležité "sa vedieť vyventilovať"

3/ Kašli na úradníčky = čím dlhšie a krikľavejšie nechty = blbšia hlava
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a nemajú ZP vo štvrtok nestránkový deň?..aby si sa náhodou nestretla so zamknutými dverami...(ja už, byť dnes tebou, dávno riešim s riaditeľom konanie podriadených,ako riadna mrcha, väčšia od nich)
..ja asi vyzerám ako posledná bosorka,lebo keď som minulý týždeň a tento pondelok odhlasovala hadovi živnosť, tak DÚ, SP a Dôvera-to bola samá ochota...(neviem, či som si nezabudla z čela odlepiť pásik "nenaserte ma dnes...


..výlev prepáčený,Iví posielam ti cafe latte,so smotankou a cukrom...a aj kúsok čoklínky,proti jedu..
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať