Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

misoft Pozri príspevok
No dnes som sa (ako vždy) vybral na obchodno-nákupnú cestu - lenže sa pripojili ku mne aj moje dve baby - kua - to bol deň. Kým ony dve si "vyberali" háby, ja som stihol pobehať a povyberať všetko potrebné (stačilo mi na to 20´) a aj tak som na ne ešte čakal ďalších 20´. No keď som videl, čo mi naládovali, očičká sa mi trikrát v očných jamkách kolo vlastnej osi pretočili (a mali prečo). Len na ne padlo (a to po odpočítaní všelijakých zliav a papierikov) 80€ (a to boli ešte pod mierou ). A vraj mám pokoj (už to vidím, o dva mesiace, opäť budú chcieť niečo iné).
Ách jáj, já neštastná zemepán!
Mojko,

to buď rád, že nemáš mňa a moju dceru, vybrali sme sa kupiť podprdy a skončili sme na 130,-€ a miesto hoďky ako som plánovala, tak od 10,00 do 16,00 a to len u nás v meste, to sme neboli v BA, takže vlastne máš doma poklady......
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Trebars v tom, že človek može v sebe objavit skryte vlohy napr.

a aj v tom,že putnik najde potravu a nocľah na svojej ceste...

a hlavne v tom,že PROFESIONALITA sa ziskava po nekonečných hodinách tvrdej driny..
...alebo aj

- že ľudská nenásytnosť je pomaly nekonečná
- že boj o moc je jak droga
- že pomsta sa podáva chladená
- ....a tie bojové umenia tiež nemajú chybu ....
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ale ved to je v poho za 80e....šikulky šetrnéja som sa v pondelok odviazala.....mala so dlhodobo niečo naškrečkované /so sobotnej práce/+niečo som dostala.....suma sumárom bola taká až som bola z toho dýchavičná, že až no mám ale dlhodobo pokoj
ja v bille na muchovom som dnes prispal a tiež ma to stálo okolo 20 (drobnosti)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ale 1,40 je vždy lepšie ako 1,55
len som nepochopila či v At.... ja naftu 1,329.-e, v utorok...škoda v pondelok bola lacnejšia, už nemôžu meniť cenu v priebehu dňa niekoľko krát,určili im maximál. cenu a meniť môžu tušil v piatok...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Mojko,

to buď rád, že nemáš mňa a moju dceru, vybrali sme sa kupiť podprdy a skončili sme na 130,-€ a miesto hoďky ako som plánovala, tak od 10,00 do 16,00 a to len u nás v meste, to sme neboli v BA, takže vlastne máš doma poklady......
Vierka kde ste boli na podprdy ja som tiež bola v pondelok.....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

U nás v PK boli výpredaje , takže sme si urobili kolečko mestom, dcéra 4 ks, ja 2 ks, 1 x gate, 4 x tričká, 2 x polokošela pre sb, 1 x super botky pre mňa, 2 x našuchovačky na terasu.....myslím, že som nezabudla na nič....a to sme stihli ešte hoďku pokecať na kafe.....
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
len som nepochopila či v At.... ja naftu 1,329.-e, v utorok...škoda v pondelok bola lacnejšia, už nemôžu meniť cenu v priebehu dňa niekoľko krát,určili im maximál. cenu a meniť môžu tušil v piatok...
dnes bola nafta 1,322
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
U nás v PK boli výpredaje , takže sme si urobili kolečko mestom, dcéra 4 ks, ja 2 ks, 1 x gate, 4 x tričká, 2 x polokošela pre sb, 1 x super botky pre mňa, 2 x našuchovačky na terasu.....myslím, že som nezabudla na nič....a to sme stihli ešte hoďku pokecať na kafe.....
ja idem občas do Pandorfu...viac menej bez cielne...nie som z toho až tak mimo.....ale je tam môj podprdový obchod triumph...super ceny, už som tak kúpila raz dcére za 8e hned dve...keby som tam nebola a niekto by mi to rozprával neuverím....teraz som si kúpila 2ks za cca.54e čo jednu už mám, ale to som zistila až doma a za tú som dala tu 65e, tam stála 22e.....odporúčam...no a potom 3x šaty,1x top, 1x taška od značky ktorá mi učarovala....
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ja idem občas do Pandorfu...viac menej bez cielne...nie som z toho až tak mimo.....ale je tam môj podprdový obchod triumph...super ceny, už som tak kúpila raz dcére za 8e hned dve...keby som tam nebola a niekto by mi to rozprával neuverím....teraz som si kúpila 2ks za cca.54e čo jednu už mám, ale to som zistila až doma a za tú som dala tu 65e, tam stála 22e.....odporúčam...no a potom 3x šaty,1x top, 1x taška od značky ktorá mi učarovala....
to ja keď tam mám ísť ako vodič, tak radšej navrhnem aby sme išli na neusiedler see
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..pacilo sa mi gesto Rada na Farme..polku vyhry venoval svojmu superovi Tomasovi na pizzerku..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
to ja keď tam mám ísť ako vodič, tak radšej navrhnem aby sme išli na neusiedler see
no poviem ti úprimne.... neznášam nakupovať a neznášam nákupné centrá ...strojila som sa tam dlho, vždy som to len posúvala...a to som ešte vychytila, že tam otvárali novú časť.... takže ludí ako ..... + moje obľúbené kusy /turci, rumuni, arabi a iná...../
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

srska Pozri príspevok
ja v bille na muchovom som dnes prispal a tiež ma to stálo okolo 20 (drobnosti)
..joj v bille som tiez vcera nechala dvacku, ale nebanujem, tie domace klobasky nemaju chybu..su fantasticke, uz som davno take nejedla..
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Nuž ja som bola asi tak po 3/4 roku, dievka vraj mamka chodíš ako ..... obleč sa poriadne,.....ale keď ja mám na výber asi 40 pyžám, nuž a v tom sa asi chodiť von nedá či.....tak som ju posluchla a šla som, pretože inak mi kupuje ona, ja z duše nenávidim nakupovanie handier...., ale musím poslúchať....čo už....bývam pod jej strechou...
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
ja idem občas do Pandorfu...viac menej bez cielne...nie som z toho až tak mimo.....ale je tam môj podprdový obchod triumph...super ceny, už som tak kúpila raz dcére za 8e hned dve...keby som tam nebola a niekto by mi to rozprával neuverím....teraz som si kúpila 2ks za cca.54e čo jednu už mám, ale to som zistila až doma a za tú som dala tu 65e, tam stála 22e.....odporúčam...no a potom 3x šaty,1x top, 1x taška od značky ktorá mi učarovala....
..lui, to moja kamoska tento tyzden, skoro som tam jamu vystala..v butiku nechala za kvalitne letne oblecenie, saty, gate a tricka-9ks celkom 310 euri....a preto nechcem a nemozem pribrat, lebo nechcem skoncit ako ona..vyska 160, vaha 85..drzim sa svojej 50-tky a kupujem na seba co prave leti..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu nedeľu prajem...celkom potichučky som poslala kávu aj čajík určeným smerom,v dušičkových hrnčekoch, aby zostali teplé, lebo však, kto by už v nedeľu vstával o pol piatej!...no ale -čo už...decko ide do roboty,tak robím aj chlebík vo vajci so syríkom,takže aj raňajky sú už na stole...
..pohodu a oddych vám dnes prajem......som potichúúú...
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky Pepsi,

čajík dorazil včas, v tom čase som už bola na terase pri muškátoch a oleandroch, práve som zalievala, mierila si presne, musela som sa uhnúť, inak by pristál na mojej gebuľke, ja posielam ma marhuľovú bublaninu, z prvých našich marhuliek-to mám mladý stromček, tak si daj ku káve.
Pre ostatných čo zadali súradnice do GPS taktiež, Jurimu pre istotu i do KE i na chalupu, bo nieviem kde sa bude nachádzať, očko - smer východ, Marcelka taktiež podľa GPS.
Babenky,
rozhodla som sa dnes pre únik z baráku, pretože, asi o cca 13,00 sa to tu zmení na psycho....príde brácho s vlastným synom, dvoma nevlastnými, segra s priateľom , jej ex s priateľkou + jeho deti,jej deti a spoločné, mamin priateľ + jeho deti a vnúčatá, takže smer hacienda č.2...ešteže som ju nedala preč. Vyvalím sa pod orech a budem relaxovať kým neodídu, takže ak niekto potrebuje únik ako ja ....prichýlim.....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..auuu, to je veľa rodiny len mapísať, nieto ešte privítať!..Vieroč, veru,choď pod orech!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
U nás v PK boli výpredaje , takže sme si urobili kolečko mestom, dcéra 4 ks, ja 2 ks, 1 x gate, 4 x tričká, 2 x polokošela pre sb, 1 x super botky pre mňa, 2 x našuchovačky na terasu.....myslím, že som nezabudla na nič....a to sme stihli ešte hoďku pokecať na kafe.....
..

..skoro mi naskákali pupáky!!...keď si predstavím mňa a tvoju trasu, je to na kiahne, prinajmenšom!... a nie je možné slovami vyjadriť moju vďačnosť Terezke za to, že "mojík,prosím teba, potrebujem dáke gaťky, dáku didinu,ponožky,tepláky""" - a mojík donesie od synka z obchodu až do domu...jediný obchod, ktorý v meste navštívim, je sekáč, aj to len kvoli látkam, no, semotamo dáke kvalitné tričko za pár šupov (aj tri), to kvoli materiálu, neznášam tie , čo predávajú u nás,svrbia ma farby,alebo vlákno, neviem...a na výpredaj u nás idem len vtedy, keď majú otvorené dvere,hypermarkety a veľké centrá vylúčené absolútne...asi tak ja..
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

..skoro mi naskákali pupáky!!...keď si predstavím mňa a tvoju trasu, je to na kiahne, prinajmenšom!... a nie je možné slovami vyjadriť moju vďačnosť Terezke za to, že "mojík,prosím teba, potrebujem dáke gaťky, dáku didinu,ponožky,tepláky""" - a mojík donesie od synka z obchodu až do domu...jediný obchod, ktorý v meste navštívim, je sekáč, aj to len kvoli látkam, no, semotamo dáke kvalitné tričko za pár šupov (aj tri), to kvoli materiálu, neznášam tie , čo predávajú u nás,svrbia ma farby,alebo vlákno, neviem...a na výpredaj u nás idem len vtedy, keď majú otvorené dvere,hypermarkety a veľké centrá vylúčené absolútne...asi tak ja..
Veru tak, ja tiež nemôžem hocičo na seba, takže vždy je problém, no ale s mojim deckom oveľa väčší, keď kupuje topánky...to sa ešte ani taký krokodíl nenarodil......nie to, že by už boli topánky ako ona chce, zvykla si chodiť do Malagy...vyberie letenku.... a potom donesie za kufor a máme vystarané....lenže podprdy....to musíš skúšať....bo ak si dáš malú, máš všetko vonku, ak väčšiu máš to ako stany....a vieš ja už v mojich rokoch, aby som nosila podložené, nech vyzerám ako moja mamka vraví "Čvirička" nech mám čo ukazovať.....okrem nich a topánok všetko mi nosí ona teraz, ja mám slabosť pre pyžamká so zvieratkami.....doktorom sa páčia.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...hm...ako tak pozerám........

No neviem , neviem....či si budík nenastavím na skoršiu hodinku ....

http://www.nahuby.sk/
VieraPopluharova Pozri príspevok
...Jurimu pre istotu i do KE i na chalupu, bo nieviem kde sa bude nachádzať...
...včuleky som sa vrátil .....

Ale len po prívesný vozík , sthillku a nejakých maníkov.....

...že jakéééé kusy som našiel......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať