Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

môže byť?
994ladovy_caj__is_000003618248xsmall.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...luííí, ľadový čaj myslíš také cuckavé, nyje vodové, fšak!..nemám síce obrázok, ale kúpim a potom ti pošlem..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak, mojenky, padám odtiaľto, lebo tu sa len priberá a čochvílka sa so mnou nebude ani ručička od váhy baviť!..dobrú noc vám, aj nejaké fajn sníčky si posnívajte a od zajtra len milých ľudí stretnite a nech vás nič nenajeduje...a na to sa treba dobre vyspať..
(aj keď ja mám o nervy zajtra postarané už od včera..čaká ma ten tepich)
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...tak, mojenky, padám odtiaľto, lebo tu sa len priberá a čochvílka sa so mnou nebude ani ručička od váhy baviť!..dobrú noc vám, aj nejaké fajn sníčky si posnívajte a od zajtra len milých ľudí stretnite a nech vás nič nenajeduje...a na to sa treba dobre vyspať..
(aj keď ja mám o nervy zajtra postarané už od včera..čaká ma ten tepich)
Pepsi ja od utorka mám toto garantované už sa neviem dočkať.....
a najedujem sa hned ráno.....ako autom do roboty pôjdem...zase cesta ako gynekológovi.....alebo urologovi..... proste samá erotika
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka Pozri príspevok
ináč, reč bola o raňajkách do postele
A nielen to, reč bola s Rozálkou.
Pepsi, pepsi, ty mi nedáš pokoj? Mám rada priamu reč a nemám rada domýšľavých ľudí. Nedomýšľaj si, čo som mala, či nemala atď. Neordinuj mi svoje lieky, nepíš mi do profilu, ak sama svoj ukrývaš. Neurobila som ti nič, len som ťa trochu napomenula, aby si túto tému nezahlcovala najprv robotmi, potom vtipmi, na ktoré tu máme srandičky. Pochopila si?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,

Pepsi, čo si zaspala.....kde je káva, kde je čaj.....tak nič vidím, že dnes musím sama navariť, čaj ešte zvládnem....no kávu či budete piť...toť otázka,ale pokúsim sa.....posielam podľa súradníc.....KE,BB,BA....káva zalievaná a presso.....čajík Marcelka a pre istotu i očko, kto si to tu má pamätať na to Ťa máme tu Teba Pepsi a ja aby som Ťa suplovala......pre istotu i čokoláda .....

5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Pepsi ja od utorka mám toto garantované už sa neviem dočkať.....
a najedujem sa hned ráno.....ako autom do roboty pôjdem...zase cesta ako gynekológovi.....alebo urologovi..... proste samá erotika
gagarinova - tomášikova v ľavom priamom do centra dvaja v sebe (06:40)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám, toto je amerika na porade, prídem, káva navarená, aj čajík rozposlaný, čokoládka, ovocie-no čo si viacej môžeme priať?..Vieroč, ďakujem,dám kafu, aj čajík, vonia nádherne...a o chvíľočku pošlem pizzu, už sa ide dať na plech,...
...vonku krásne slniečkovo, teplo, slnko maká, tak vám prajem nádherný deň...a nech vás fakt nič nenajeduje...
...a ešte posielam jedno latte Paskovovi, to z vďačnosti za milé hodnotenia mojich príspevkov..

...
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

čakám na pizzu, či hodíš mojim smerom, lebo čajík som si sama musela uvariť, moje súradnice nemáte?

záhradka poliata, oskar sa vytepľuje, to bude zas dnes na brutál - na úpal
sesternica včera na hojdačke sa tak za hodinu pripiekla - skoro do chrumkava, červená ako paprika je

dnes nevarím, moji dopapajú, čo včera bolo
idem robotovať - teda účtovať, ale semo tamo nakuknem
už som aj začala, na pozemkový úrad som už takú trošku nas*denú žiadosť znovu napísala, bo ma hnevajú
že za mesiac sa nevedia vyjadriť, ja som to minule s pochválením sa s ochotnými tetami na úradoch asi prestrelila

(no a kohút pôjde do polievky asi skôr ako si myslí, od 03:45 rána kikiríka)
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ivanka.

už si ich aj hádžem do GPS a posielam aj kafe aj čajík, neviem čo máš radšej.....pa....


PS: tety na úradoch, čím viac je teplejšie, tým viac sú chmúrnejšie....vieš chcú to vyvážiť.....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým,

Pepsi, čo si zaspala.....kde je káva, kde je čaj.....tak nič vidím, že dnes musím sama navariť, čaj ešte zvládnem....no kávu či budete piť...toť otázka,ale pokúsim sa.....posielam podľa súradníc.....KE,BB,BA....káva zalievaná a presso.....čajík Marcelka a pre istotu i očko, kto si to tu má pamätať na to Ťa máme tu Teba Pepsi a ja aby som Ťa suplovala......pre istotu i čokoláda .....


Vierka ďakujéééém......čajík vieš super, kávu som nestihla ochutnať
vonku je 30 -tka a to je len ráno, asi nafúkam bazén a budem máčať nohy

polievka klokoce, lebo včera nebola, tak ak bude mať niekto chuť na čerstvú, pošlem i ja.....lebo odomňa sa rannej kávy asi nedočkáte.... a ešte ostalo z čerešňovej bublaniny, posielam na desiatu koštovku!
Naposledy upravil hnedoočka : 18.06.12 at 10:31
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tak pizza sa pečie, aj cesnakový osúch,tak potom pošlem podľa súradníc...GPS naštelujem k novej adrese, a zajtra to už hádam pofičí ako sa treba!...

..a z tej bublošky som si dala, fajná je..vonku je hic a tety na úradoch by radšej boli pri potoku..čo už!..fajn vám tu..aj tam, kde ste..aj v roboteee...


(decko povedalo že na tepich je moc teplo a mohol by na slnku vyšedivieť, tak dnes si ešte poleží,musí počkať, kým nebude tak teplo..jááj, múdre dieťa mám!..
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

horucooooooo ... trosku na osviezenie, ponuknite sa



8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Teraz v sobotu na dňoch Petržalky po 3 vínach a 3 pivách vznikla táto fotka o ktorej ešte nik nevie akú hodnotu niekedy bude mať...

Terajší niekolkonásobný majster sveta v karate a budúci niekolkonásobný majster sveta v karate :-)- Roman Volák and Stano...
16062012215.jpg  
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz v sobotu na dňoch Petržalky po 3 vínach a 3 pivách vznikla táto fotka o ktorej ešte nik nevie akú hodnotu niekedy bude mať...

Terajší niekolkonásobný majster sveta v karate a budúci niekolkonásobný majster sveta v karate :-)- Roman Volák and Stano...
Tak nech sa vám v tom karate spolu darí, inak pekní chlapi a chlapci.
4 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým,

Pepsi, čo si zaspala.....kde je káva, kde je čaj.....tak nič vidím, že dnes musím sama navariť, čaj ešte zvládnem....no kávu či budete piť...toť otázka,ale pokúsim sa.....posielam podľa súradníc.....KE,BB,BA....káva zalievaná a presso.....čajík Marcelka a pre istotu i očko, kto si to tu má pamätať na to Ťa máme tu Teba Pepsi a ja aby som Ťa suplovala......pre istotu i čokoláda .....


Vierka, ďakujem za čajíik.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz v sobotu na dňoch Petržalky po 3 vínach a 3 pivách vznikla táto fotka o ktorej ešte nik nevie akú hodnotu niekedy bude mať...

Terajší niekolkonásobný majster sveta v karate a budúci niekolkonásobný majster sveta v karate :-)- Roman Volák and Stano...

nerob šoky!!!

až som sa zľakla ,že ten v pozadí si ty!!

a že reku, to sa až tak dobre má?
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri



3 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

rodičia by sa nemali pozerať na hrob svojho dieťaťa
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať