Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

som si robila test
http://vat.pravda.sk/technologie/cla...arodnom-teste/

88% - potesilo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Terazky aj ja to pozerám, vedomostí nie je nikdy dosť, ale veru dobre sa kritizuje z gauča, to som aj ja super, už som aj pár tisíc tu teoreticky vyhrala, ale, keby som tam sedela, tak veru neviem, neviem.
Tweety-na, to je tak-ja som mal volakedy v zálubu v týchto tv kvízoch- bol som v 3- 2 krát na Joj-ke a raz na Markíze a ti poviem-fakt to nieje také jednoduché- najskor dojdeš nabalená s 3 vecami na prezlečenie, keby si náhodou postúpila tak aby to vyzeralo,že je to budúci deň, ale ty sa len prezlečieš a točíš ďalej-potom všetky tie svetlá, neustále prerušovanie, opravovanie režisérom-napr. v markíze som mal za protivníka takého právnika a všetko mu vadilo- že cíti v štúdiu Old spice a to mu prekáža myslieť, že tlačítko má 20 cm od kraja stola a on to chce mať 25 cm, no xoxot, potom nikdy nevieš kedy dojdeš na radu súťažiť tak si tam od rána a točíš niekedy až večer a napr. niekedy ani nestihneš a potom ta pošlú domov a dojdeš nabudúce
ale akonáhle tam dojdeš do štúdia, hneď budeš vedieť či sa ti bude dariť alebo nie-či si v pohode a tak- napr, v písmenkach mi bolo fajne, žiadna tréma , nič-všetko v pohode a preto som to tam prevalcoval a jasne zvíťazil- v markíze to bolo troška horšie ale hanbu som si neurobil

P.S.-inak nejaký absolutný hlupák sa tam nedostane lebo v každej súťaži ked sa tam hlásiš robíš najskor testy a niesú zrovna najľahšie...-takže aj ked niekoho vidíš a híkaš že také lahké nevie-tak to je tréma a pod.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
a ja som si myslel v prvom momente že tehotenský...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No Stanko, pri tomto a ti poviem-fakt to nieje také jednoduché- najskor dojdeš nabalená s 3 vecami na prezlečenie, som si myslela, že tie prezlečenia si si doniesol kvôli niečomu úplne inému.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
použijem slová menšiny "nem irtem" ak si to rozdelíš správne mne je to jedno zbieranie 2 centy/kg, preberanie 2 centy/kg takže za tých 1500€ je treba véééééééééľa prebrať, to by si robil 24 hod denne aj tak by si nestíhal ale keby si pridal noc a v najhoršom prípade by si mohol o hodinu skôr vstať a o hodinu neskôr ísť späť. najväčší makáči mali cca 3€ na hod.
Pali a nejakého výkonného riaditeľa tam nemáš voľného-to by som radšej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
No Stanko, pri tomto a ti poviem-fakt to nieje také jednoduché- najskor dojdeš nabalená s 3 vecami na prezlečenie, som si myslela, že tie prezlečenia si si doniesol kvôli niečomu úplne inému.
heh a to ti ešte povedia že čisto biele nemožeš, pásikové nemožeš a pod.- tak som tam došiel v tesiláčikoch a pulovríku ako keď som mal 10 rokov, už len biele pančuchy chýbali...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobrý večer....

dajme si... aj s čajíkom...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
dobrý večer....

dajme si... aj s čajíkom...
ááááááááá lujza sa prebudila...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a Uhliarik chcel predat Kramare http://udalosti.noviny.sk/politika/1...-ho-volby.html
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ľudkovia, ja chcem naspäť mínus 20-ky, lebo cesty boli suché a ani auto nebolo treba ráno škrabať či ometať (len sa stačilo modliť, aby naštartovalo), ale včera a dnes... O 11.00 cestári ešte ani nezbadali, že sneží, a čo je horšie - ubúda aj parkovacích miest...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa páčia tie tlačovky, že jeden rozpráva a 10 ksichtov za ním stojí...
to okukali od cigošov, tí sa tiež vždy strkajú do záberu za redaktorom....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa páčia tie tlačovky, že jeden rozpráva a 10 ksichtov za ním stojí...
lujza.j Pozri príspevok
to okukali od cigošov, tí sa tiež vždy strkajú do záberu za redaktorom....
...na rozdiel od cigošov vidím jeden rozdiel ...

Tí 10 čakajú v podstate na poradovník ...aby sa tomu jednému za mikrofónom vedeli čo najskôr a najrýchlejšie do fekálneho otvoru mohli natlačiť ...

Presnejšie ...viď

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A odkiaľ vyšli? Keď sa tak slizko, blízko tlačia?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som chcela napísať, že ako je tu zase živo...a vtom som zbadala, že je už pár po polnoci a národ už spí...no tak, nič, aspoň svetlo zhasnem...dobrú noc vám...
...alabutka už niekto vyhrabal zo závejov?...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, ja som sem tiež nazizla a tu tma...
Tak ništ teda... Dobrú!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..som našla takúto krásnu tortu, tak som ju upiekla calawenke na narodky...som sa nudila ,no...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nespadne do rána? Nejaká je náchylná....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Nespadne do rána? Nejaká je náchylná....
..

..no nescem povedať, čo povedalo moje decko k tejto torte...ale že fšak keď my nebudeme nachýlené, tak to bude oki...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a komu by ešte chutilo lízatko, tak páči...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tu je frištuk pre alabutka...prosím vás, nezjedzte mu ho...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať