Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..any nesranduj, mojko..lebo čochvíla ten nezávislový deň budeme mať aj tu...a u mňa ani ohnostroj, ty máš aspoň pocit, že ťa fotia z tej show..ale ja ništ
nebudeme - svátky fiko škrtá
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tu už prší.....a šupuje teda poriadne....čo som mohla som povyťahovala zo zástrčiek.....to mi zostalo..... choroba mojho tatka
..

..keď prská u mňa, tiež všetko vypínam...a ja sa vylodím na balkán..milujem búrky..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

arizona Pozri príspevok
Nemusi to byt len Poland. Rovnake praktiky sa deju na SK bezne.
Na rychlokaziace sa potraviny sa objednavaju zo skladov na rozvoz chladiace auta. Ale velmi casto sa stava, ze prave chladiace su pokazene,alebo nestihaju.A to hovorim o velkych, znamych firmach...
Takze sa naklada pod plachtu a tovar sa prevaza z jedneho konca republiky na druhy aj v najvacsich horucavach...
Realita je taka, ze odberatel musi tovar dostat, inak sa stazuje. Ale to, ze tovar sa priviezol aj za nevhodnych podmienok, to zvacsa nikoho nezaujima. Ved takych zakaznikov, co pridu reklamovat skysnuty jogurt, ci majonezu je minimum...
v tých jogurtoch je toľko chémie, že ešte 2x znesú prepísanie dátumu spotreby
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kuknite do srandičiek - prihodil so "aktuálne" art-info
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
čo je nejaká celoplošná búrka od Šumavy k Tatrám? aj tu hromy-blesky, zatiaľ neprší
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Máme nadvore veselo. Jedna mačena je taká na ništ, asi je chorá alebo čo, a náš strážca obranár sa rozhodol ju domordovať asi...
Skáče okolo nej, hryzie ju kae-tae, mačka piští, vrčí, chrčí, uvidíme, čo do rána vyparatia.
Peso bol chvíľku zatvorený v šope, ale musela som ho pustiť, lebo som dneska sama doma, tak nech ma stráži

(v prílohe: aktéri)
luky.jpg  
kočeny.jpg  
1/1
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
čo je nejaká celoplošná búrka od Šumavy k Tatrám? aj tu hromy-blesky, zatiaľ neprší
..

..celoplošná?..fšak u mňa hniezdičky!!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Máme nadvore veselo. Jedna mačena je taká na ništ, asi je chorá alebo čo, a náš strážca obranár sa rozhodol ju domordovať asi...
Skáče okolo nej, hryzie ju kae-tae, mačka piští, vrčí, chrčí, uvidíme, čo do rána vyparatia.
Peso bol chvíľku zatvorený v šope, ale musela som ho pustiť, lebo som dneska sama doma, tak nech ma stráži

(v prílohe: aktéri)
..

..nooo, peso akurátny , taký na maznanie, nyje na stráženie...a cicuše nádherné, tie sa nedajú mordovať!..možno im len to teplo ide na kožušky!..daj im mliečka, a hned bude dobre!...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..celoplošná?..fšak u mňa hniezdičky!!..
U nás už od Topolčán fodelgrafujú, idem sa vyškírať do okna. Ešte neprší, ale vzduch je taký chladnejší, vlhší... a nejde Skylink, asi sa niekde niečo deje... len české a nemecké idú...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....."čauko kakauko" idem het....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..nooo, peso akurátny , taký na maznanie, nyje na stráženie...a cicuše nádherné, tie sa nedajú mordovať!..možno im len to teplo ide na kožušky!..daj im mliečka, a hned bude dobre!...
mliečko dostali, aj starú vianočku, vylízalí misku. Viac nedostanú dnes, až ráno, aby im špatne nebolo
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Kuknite do srandičiek - prihodil so "aktuálne" art-info
..

..nechce sa mi any labku zdvihnúť, nyje to ešte chodiť kadetade..si mal dať sem!..človek aby sa motal v tomto teple..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - tu je už po svetelnej šou - a zase ani poriadny lejak, padlo 20 kvapiek.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

U nás blýskavica a hrmavica a už aj poriadna lejavica ...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Konečne sa ochladilo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Konečne sa ochladilo.
..

..kde, mojík?...kdeee???...

..v mojej kuchni 30 teplých furt...všetky okná rozdrapené, prievan..a nič...len kopa malých mušiek!..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Kontrolovala som "dvornú" situáciu, ešte stále je stav 4 čierne, 2 tigrované a jeden peso....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..kde, mojík?...kdeee???...

..v mojej kuchni 30 teplých furt...všetky okná rozdrapené, prievan..a nič...len kopa malých mušiek!..
Máš pravdu, aj ja robím prievan.Našťaśtie malé mušky nemám. Ja nerada trochárim, mám len veľké muchy
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Kontrolovala som "dvornú" situáciu, ešte stále je stav 4 čierne, 2 tigrované a jeden peso....
..

..no, toto je stav ochranky a komorných...a dvorné dámy nemáš?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Máš pravdu, aj ja robím prievan.Našťaśtie malé mušky nemám. Ja nerada trochárim, mám len veľké muchy
..

..mám siete na oknách,čo je väčšie, neprelezie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať