Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...suseda balkánová volá na pivo, tak idem za ňou, je tam chladnejšie, ako tu...dobrú noc vám a keby dáky prš, aj na mňa myslite...
začína sa žiť?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hnedoočka Pozri príspevok
po tých správach o kurencoch sme chceli kúpiť 10 a dochovať...ale manželov známy všetko predal, tak som sa naštartovala a kúpila 15. Potom však on tých 10 doniesol...takže takto sa my rozmnožujeme...
Neboj sa, zúžitkujete. Aj ja som mala vlani 25 kureniec, 15 bolo na mäso.Tie išli v decembri do mrazáka.Ešte je z nich pár štvrtiek, aj na zajtra som vybrala. Domáce je len domáce. A z desiatich čo mám na nosenie vajec som už dve zjedla - tie sú chudé(ako holuby ), to je len na polievku.Keď prestanú niesť, pôjdu do mrazáka Teraz mám hempšírky, tie by mali byť ťažšie. Budú aj na vajcia aj do hrnca.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dobré ráno!

ku káve - http://janmacek.blog.sme.sk/c/301577...Slovenska.html
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
čítala som to včera... perfektne to baby napísali, keby to bola petícia, hneď ju podpíšem tisíckrát
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...nejak mi prestala chutiť ...a to aj napriek tomu , že tieto problémy nie sú pre mňa až takou novinkou.......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...nejak mi prestala chutiť ...a to aj napriek tomu , že tieto problémy nie sú pre mňa až takou novinkou.......
aj mne buchy - ale napíš, čo nie je pravdou v tom článku
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

súhlasím a tiez rada posuniem, najviac trefne bolo, aby namiesto muky dostavali prezervatívy!!
ináč ale je to strašné!
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... takúto silnú kávu som dávno ráno nepila ..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
... takúto silnú kávu som dávno ráno nepila ..
konečne všetko pomenované tak, ako to v skutočnosti je - kde sú (boli) novinári. odpoviem si sám - novinár to nemôže nedokáže napísať, bo nezažil.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dávno som povedal že úradníci si musia plniť povinnosti a keď na to nestačia alebo sa im nechce tak ich nakopať a vykopnúť, to isté policajtovi sa ľahšie vyberie pokuta od takého čo sa dopustí drobného priestupku ale ak sa niekto vyhráža druhému zabitím(Hurbanovo) takého ani len do vyšetrovačky nezoberú radšej budú celý deň akože niekoho chrániť a čakať na výsluhový dôchodok
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
konečne všetko pomenované tak, ako to v skutočnosti je - kde sú (boli) novinári. odpoviem si sám - novinár to nemôže nedokáže napísať, bo nezažil.
novinári zháňajú iné senzácie napríklad také či doktor oprávnene alebo neoprávnene vyškrabal a podviazal mnohorodičku z neprispôsobivej rodiny neschopnej vychovať potulného psa nieto 5,6,10 detí niekedy vyrobených s pokrvným príbuzným
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
hnedoočka Pozri príspevok
choď ich pozbierať...zajtra vyložíš
kam vyložím?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
tak ale včera to bola u nás teda kucapaca... tak tresklo pred dvanástou, že som radšej hneď vypla z elektriny, čo sa dalo... Internet mi medzitým aj sám vypadol a do jednej sa už nenaštartoval a potom som to vzdala. Ale aspoň som si prečítala pár článkov v časopisoch, čo som odkladala na časy, keď budem mať aj ja konečne čas...
Ale chvalabohu, dneska mám fraj, dnes nepolievam. Ani zajtra...
A pekný deň - dnes sa bude dať aj normálne dýchať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Inak prečo to má riešiť minister alebo vláda takáto informácia by mala byť pohromou v personálnom obsadení minimálne na ministerstve školstva a vnútra až po okresné štruktúry čo tí úradníci tam robia? Vidieť že v organizačnej štruktúre a v plnení povinností sú strašné medzery. už mali letieť bez otázok z funkcií najmenej dvaja vedúci odborov na ministerstvách pre neplnenie svojich funkčných povinností (voľakedy na vojne platilo vydávať rozkazy, mať prehľad o ich plnení a príjímať personálne, materiálne a organizačné opatrenia aby bolo všetko splnené a v prípade nesplnenia vyvodzovať závery a že blbá organizácia )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
tak ale včera to bola u nás teda kucapaca... tak tresklo pred dvanástou, že som radšej hneď vypla z elektriny, čo sa dalo... Internet mi medzitým aj sám vypadol a do jednej sa už nenaštartoval a potom som to vzdala. Ale aspoň som si prečítala pár článkov v časopisoch, čo som odkladala na časy, keď budem mať aj ja konečne čas...
Ale chvalabohu, dneska mám fraj, dnes nepolievam. Ani zajtra...
A pekný deň - dnes sa bude dať aj normálne dýchať
vieš ako si u mňa oddýchol proletariát keď som im ráno o štvrtej posielal smsky že pre dážď nemusia nastúpiť do práce ráno o piatej(mali sme kvôli horúčavám robiť od piatej do desiatej) ? 21 mm napršalo .
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,

napriek tomu, že nám zhorkla káva, u nás dusno na skapačku, nedá sa dýchať, už ani ten náš poplopes sa nechce ani postaviť, misku s vodou si dá doniesť pod čumák. Včera som bola celý deň v Ba a tak mám dnes migrénu ako šľak a ako naschvál chodia samé meily, čo sa musím len naštvať, u nás asi v noci sprchlo, no neviem bo spala ako poleno.
Takže podľa nahlásených GPS : ešte raz káva - nová, čaj, minerálka s citrónom, kefír, a keďže je piatok na figu tak aj niečo ostrô.....

3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..dost, ze mam od rana cestovnu horucku, CK si jednoducho zavola, ze let sa preklada o tri hodiny neskor..takze s touto CK prvy a poslednykrat....nastvali mi
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým,

napriek tomu, že nám zhorkla káva, u nás dusno na skapačku, nedá sa dýchať, už ani ten náš poplopes sa nechce ani postaviť, misku s vodou si dá doniesť pod čumák. Včera som bola celý deň v Ba a tak mám dnes migrénu ako šľak a ako naschvál chodia samé meily, čo sa musím len naštvať, u nás asi v noci sprchlo, no neviem bo spala ako poleno.
Takže podľa nahlásených GPS : ešte raz káva - nová, čaj, minerálka s citrónom, kefír, a keďže je piatok na figu tak aj niečo ostrô.....

Vierka, príď ku mne, tu prší statočne, takže sa dá už fungovať...aj som chcela poďakovať za kávu, len som nevedela komu...niečo dobré ukuchtíme a popletkujeme a zabudneš na hlavu...a maily nečítaj ,ak chodia blbé....
moje deťúrence dostali cestovateľskú virózu, jedno sa kúpe /dúfam/ v Jadranskom mori a druhé v Atlantickom oceáne...ja doma len čítam správy a stačí mi aj môj bazén priemeru 1,5 m
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..dost, ze mam od rana cestovnu horucku, CK si jednoducho zavola, ze let sa preklada o tri hodiny neskor..takze s touto CK prvy a poslednykrat....nastvali mi
to chce klid......hlavne, že letíš...
1 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Zážitok z včerajšieho pobytu v Tatralande
Prevádzkovaľ stánku na čínsku kuchyňu pri horných bazénoch likvidoval olej pod grilom takým spôsobom, že ho jednoducho zapálil. Smrad, čierny dym bolo cítiť navôkol. Akcia trvala cca 15 - 20 minút. Na upozornenie reagoval pracovník vetou: "Dym, smrad, kde? Veď fúka vietor!"
Pri pomyslení, že rakovinotvorná zhorenina je po celom grile, na ktorý dnes naukladá čerstvé mäso alebo klobásky a bude ponúkať hosťom, ma aj dnes striasa.
Aj tak še dá....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať