Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ala a čo si ty myslíš, že my sme nejakí exoti čo v živote sneh nevideli...?-náhodou-to je také biele,studené...
Stanko, bodaj vám tam napadlo aj 10 cm! Armáda by ľudí ani z domov nepustila na ulice...

Dnes ma pobavilo v novinách:
Bratislava nový sneh: 1 cm, celkom 2cm
Čadca nový sneh 60 cm, celkom 97 cm

Hm, ale kalamita nenormálna

Jaj ale nechajme to tak...

Idem plesať, takže si idem Alenu nakresliť na ksicht...

Všetkým pekné klábosenie, zajtra všetko svedomito prečítam
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
..

..som našla takúto krásnu tortu, tak som ju upiekla calawenke na narodky...som sa nudila ,no...
no téééda, ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Však áno, posledných päť rokov nás vlády viedli gréckou cestou a ako Greci neplatia dane, tak aj Slováci sa to konečne od nich naučili
..

..no, nemala som práve na mysli toto, ale však ty si musíš pamatať toho jožka, čo je fčul ministrom, ako učil..
(a ak by si chcela vedieť, čo som sľúbila starostovi za odhrnutú lúku, sprav si priestor, kam ti to napíšem...lebo neny gde...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som prepla telku na markízu, šižmarijáá, to čo tam je za buzerantov?..joooj...a slovník majú jaký vypípanýýý...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No píííp, takú pííííííp som do pííííííp pozeral, taký oberpííííííp tam pííííííííval.
Terazky čumím na správy - nakydalo, nakydalo na Kysuciach. Do pííííp, toľko snehu - aj exportovať môžu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


dobrý večer, priniesla som si domov dnes nenormálnu údenú domácu slaninu, niečo podobné ako na obrázku, tak dajme trošku
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok

dobrý večer, priniesla som si domov dnes nenormálnu údenú domácu slaninu, niečo podobné ako na obrázku, tak dajme trošku
..

..nemôžem..mne by pasovalo pivo!..robila som cibuľový šalát a vysmážané krídielka a tuším som sa obžrala...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

chudák havo - nemôže za to
423631_188188397952709_120790418025841_269675_1097110576_n.jpg  
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

v mojej téme som nalievala šampanské, ale reálne teraz sedím pri , takže podkladajte kalíšky kto má chuť...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


pepsi móže byť
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja som dnes inú večeru mala jaká mňamka
máme dnes výročník svadby 16. - vraj orchideový
orchidea nebola,tie mi kvitnú doma, ale večera - že Hájnikova žena kuracie mäsko na prírodno s lesným ovocím - to Ivanka môže
a potom že ideme kúpiť tú retiazku čo si minule spomínala
a visí mi na krku krásna
(retiazku som síce spomínala už v minulom roku, lebo ježiško mi priniesol len prívesok, ale teraz bola asi tá správna príležitosť
5 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Lujska.j - čo si bola na nákupoch v Rakúskom Lídli? A pivo daj dnu z balkóna, praskne ti fľaša.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....Ivííí..nooo, taká hájnikova žena a za tým pivo- to je parádna mňamka...joooj...nech ti výročie vydrží ešte aspoň ďaľších 3x16 rokov...a tú hamovku z krku ofoť a ukáááž...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hájnikova žena s pivom v ruke - sen každého hájnika
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
ja som dnes inú večeru mala jaká mňamka
máme dnes výročník svadby 16. - vraj orchideový
orchidea nebola,tie mi kvitnú doma, ale večera - že Hájnikova žena kuracie mäsko na prírodno s lesným ovocím - to Ivanka môže
a potom že ideme kúpiť tú retiazku čo si minule spomínala
a visí mi na krku krásna
(retiazku som síce spomínala už v minulom roku, lebo ježiško mi priniesol len prívesok, ale teraz bola asi tá správna príležitosť
A na záver havino.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hubatá Pozri príspevok
Lujska.j - čo si bola na nákupoch v Rakúskom Lídli? A pivo daj dnu z balkóna, praskne ti fľaša.
nie tam sa chystám v pondelok, ale bola som v mojom na sídlisku a mala som z toho akurát husacinu bŕŕ. bola som v šoku nezamrzlo ani v tých mrazoch.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
ja som dnes inú večeru mala jaká mňamka
máme dnes výročník svadby 16. - vraj orchideový
orchidea nebola,tie mi kvitnú doma, ale večera - že Hájnikova žena kuracie mäsko na prírodno s lesným ovocím - to Ivanka môže
a potom že ideme kúpiť tú retiazku čo si minule spomínala
a visí mi na krku krásna
(retiazku som síce spomínala už v minulom roku, lebo ježiško mi priniesol len prívesok, ale teraz bola asi tá správna príležitosť
takže asi takto ti visí na krku ten má tiež "retázku"
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a nemá len retázku, ale veľký kuuuuus pravdy
Rytmus sa obul do politikov: Kradnete a máte v pi*i!
http://www.topky.sk/cl/100313/129998...a-mate-v-pi-i-
treba si pustiť videjko..... a vôbec, kde sa stratil videjko, dávno som ho nezazrela
Naposledy upravil jozka56 : 17.02.12 at 20:08
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

no ja ho považujem za krásny, nie za "krásny" a tie minikomentáre, to je čo zaaaas, nechce sa mi nad tým rozmýšlať, nie je kedy...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Lui, neviem síce, čo na to Pepsi , ale polla mna pivo móže byt, len ten pohár mi pripadá taký moc urologický...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať