Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja som sa vyjedovala na namáčaní omietky, ľahšie sa mi škriabalo...
nooo aj to ma caka .... ale dufam, ze este rok to vydrzi ... a bude to chutovka aspon 5 vrstiev farby

no a chcem si aj nahodit obklad pri kuchynskej linke ... len si neviem vybrat
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...chcela by som byť mojím počítačom...zamrzne, kedy sa mu zachce..už asi aj jemu škodí toto teplo...a chýba mu sneh
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
nooo aj to ma caka .... ale dufam, ze este rok to vydrzi ... a bude to chutovka aspon 5 vrstiev farby

no a chcem si aj nahodit obklad pri kuchynskej linke ... len si neviem vybrat
..

..u nás čakalo dosť dlhšie...a asi 10 maloviek za 24 rokov bývania...ja strašne rada maľujem..
..a obkladov je teraz na výber, len podľa toho, ako máš ladenú kuchyňu,alebo čo ti padne prvé do oka...niečo krásne si vyber...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi, Dari,

nechcete prísť ku nám, tu je toho na maľovanie a obkladanie ešte kopu.......tak by Ste sa vyřádili jedna radosť......a ja by som bola spokojná.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi, Dari,

nechcete prísť ku nám, tu je toho na maľovanie a obkladanie ešte kopu.......tak by Ste sa vyřádili jedna radosť......a ja by som bola spokojná.....
..Vieroč, u nás sa spustila lavína kožovania a malovania správou o bábetku..máš aj ty nejakú takú lukratívnu?..
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Hej mám,

to zíraš ako vizír, však? mám nevlastné vnúčatko Paľka a dcére sa narodila dnes v noci krstná dcéra Laurika
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...chcela by som byť mojím počítačom...zamrzne, kedy sa mu zachce..už asi aj jemu škodí toto teplo...a chýba mu sneh

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Hej mám,

to zíraš ako vizír, však? mám nevlastné vnúčatko Paľka a dcére sa narodila dnes v noci krstná dcéra Laurika
..

..a to si hovoríš kamoška?..to kedy si nám chcela oznámiť?..stískanec silný ti posielam, dcére blahoželám ku krstniatku a bábetku veľa zdravia a lásky prajem a všetkým dokopy nech sú šťastní a zdraví-to aj tebe, jasnačka!..

..a teraz nalej na zdravie bábetka!...(potom sa dohodneme o robote)
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

VieraPopluharova Pozri príspevok
Hej mám,

to zíraš ako vizír, však? mám nevlastné vnúčatko Paľka a dcére sa narodila dnes v noci krstná dcéra Laurika
o

Vieročka, aspoň u Teba je veselo... U mňa v posledných týdňoch sa tušim blázni celý svet... gratulujem z celého srdca, je fajn, že sa darí aspoň takým ľuďom ako si Ty, i cez problemy....krásny vikend..písem z mt, tak s preklepmi
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..dost, ze mam od rana cestovnu horucku, CK si jednoducho zavola, ze let sa preklada o tri hodiny neskor..takze s touto CK prvy a poslednykrat....nastvali mi
v BA na letisku pri tej včerajšej búrke tresol blesk na plochu...až tak, že diera ostala...vypadlo osvetlenie .... a pod. "maličkosti"
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
v BA na letisku pri tej včerajšej búrke tresol blesk na plochu...až tak, že diera ostala...vypadlo osvetlenie .... a pod. "maličkosti"
..občas Boh a počasie zamiešaju karty...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hlavne tie kalorie ma iritujú..to víš!...zmrzka je mňam...díky, luí..
..a čo ma dnes nepotešilo, že som dala dolu moju húštinu, teda dlhé vlasy,som ako sirka, ale aj tak je teplo!..v kuchyni rovných 30 a to sa už chladí skoro hodinu!..syník dnes navrhoval dať klímu, vraj to teplo budem stále horšie znášať,takže treba niečo proti teplu robiť...prehlasovala som ho..vzduch z klímy nemám rada..zatiaľ..
..posielam horalku na šírku, studený čaj a vaňu na dve dĺžky-si idem zaplávať..dobrú noc vám..
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
..hlavne tie kalorie ma iritujú..to víš!...zmrzka je mňam...díky, luí..
..a čo ma dnes nepotešilo, že som dala dolu moju húštinu, teda dlhé vlasy,som ako sirka, ale aj tak je teplo!..v kuchyni rovných 30 a to sa už chladí skoro hodinu!..syník dnes navrhoval dať klímu, vraj to teplo budem stále horšie znášať,takže treba niečo proti teplu robiť...prehlasovala som ho..vzduch z klímy nemám rada..zatiaľ..
..posielam horalku na šírku, studený čaj a vaňu na dve dĺžky-si idem zaplávať..dobrú noc vám..
..Bože môj odpust Pepsi...najprv, kam had, kam decko, dnes synik :'(:'(:'(:'(totálně nám z toho tepla zacina prepinat všetkým ???
P.s. Pepsi, to bolo iba na odlahcenie, písem na mt, bez diakritiky a s chybami
Naposledy upravil evuš : 22.06.12 at 20:46
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..evuš, mám 3synov, prímenie majú podelené a preto "dieťa,had, decko,"... synko,alebo tiežž syník- to je vtedy, keď oni niečo chcú a ja nie...už som to tu písala, je to veru na chaos..a v tomto teple fakt..nesmej sa!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dnes som sa po dlhom čase kukla do zrkadla, joj, nošťok mám ako reďkofku..aj som sa čudovala, čo ma tak svrbí, a to je tým...musím niečo nájsť, nech sa mi neošúpe...ale čo?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Užívam si veget, záhrada poliata od čérá večéra, v dome nikoho, auto opravené - spoječka nová, peso a kočeny napapané, slépky tak isto, trošku si poupratujem a nohy vyložím!

Mamuš si ešte nechali v nemocnici, kooonečne jej docent slúbil nové lieky na pondelok, tú jej zmesku 9 druhov liekov denne v počte 17 ks jej zredukujú. Izbová doktorka sa vraj tvárila jak zarezaná, vraj mala už aj prepúšťaciu správu napísanú. Asi docentovi kúpim čukoládu
Pána docenta neurážaj pozornosťami
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zdenka175 Pozri príspevok
Boli ste už niekto tento rok na akcii Rozprávky na Bojnickom zámku?Začali od 21.6. My sa berieme v nedeľu...
Pozri si čo budú dávať: http://prievidza.sme.sk/c/6428987/do...ou-lampou.html
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..a dnes som sa po dlhom čase kukla do zrkadla, joj, nošťok mám ako reďkofku..aj som sa čudovala, čo ma tak svrbí, a to je tým...musím niečo nájsť, nech sa mi neošúpe...ale čo?..
Mám také fajn mlieko po opaľovaní, prídi si zobrať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Mám také fajn mlieko po opaľovaní, prídi si zobrať.
..

..ja mám plnú policu,aj krémiky,lenže nejako syčím, ked sa musím mastiť!...dala som si propolisovú mastičku..zatál..uvidíme..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať