Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Pána docenta neurážaj pozornosťami
Nooo, ešte nič neurobili a na mercedesa nemám, ešte tak na hračkárskeho by sa hádam našlo..

Som sa zapovedala, prachy až keď sa už nebude inak dať. Šak sa mama naplatila do alelúja...
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..ja mám plnú policu,aj krémiky,lenže nejako syčím, ked sa musím mastiť!...dala som si propolisovú mastičku..zatál..uvidíme..
A obyčajný pantenol nemáš?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Nooo, ešte nič neurobili a na mercedesa nemám, ešte tak na hračkárskeho by sa hádam našlo..

Som sa zapovedala, prachy až keď sa už nebude inak dať. Šak sa mama naplatila do alelúja...
Ja by som tiež nedala. Jednak nemám peniaze a inak mám na to svoj názor. Ja som nikdy úplatok nezobrala a ani nedám Majú svoj plat, sú tam na to aby liečili a nie aby brali úplatky.
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
..a dnes som sa po dlhom čase kukla do zrkmadla, joj, nošťok mám ako reďkofku..aj som sa čudovala, čo ma tak svrbí, a to je tým...musím niečo nájsť, nech sa mi neošúpe...ale čo?..


Pepsi, nesmejem sa.. maj hadice, hadikov, synkov, ja to mam tiez doma trojmo, ale poprepletane hadickami
Na nosanik si natrepkaj vrstvu kyslej smotany...
Keď znovu začne nofak pálit, oplachni studenou vodou /nie vodkou, či dzinom/, osuš, a znova daj kyslu smotanu...

P.s. bud rada, ze je iba ako redkofka, AK bude velky a červený ako cvikla, tak...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
mne sa nos šúpe či je zima alebo leto... môžem ho aj motorovým olejom namastiť

volačo by som si dala... ale musí to byť dobré... ništ som zatial v špajzi nenašla...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

AlaNR Pozri príspevok
mne sa nos šúpe či je zima alebo leto... môžem ho aj motorovým olejom namastiť

volačo by som si dala... ale musí to byť dobré... ništ som zatial v špajzi nenašla...
..no, Ali - buď ..alebo...
:P:P
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

evuš Pozri príspevok
Pepsi, nesmejem sa.. maj hadice, hadikov, synkov, ja to mam tiez doma trojmo, ale poprepletane hadickami
Na nosanik si natrepkaj vrstvu kyslej smotany...
Keď znovu začne nofak pálit, oplachni studenou vodou /nie vodkou, či dzinom/, osuš, a znova daj kyslu smotanu...

P.s. bud rada, ze je iba ako redkofka, AK bude velky a červený ako cvikla, tak...
Evuš,

u nás ešte aj káblikami a anténkami,babenky idem niekde nájsť fľašu niečoho dobrého na noc, nech zabudneme aspoň na chvíľku na starosti a dobre sa vyspíme, (nie že si bude niekto myslieť, že podporujem alk..l), ale fakt je to niekedy ako v cirkuse, ja už pomaly nebudem vedieť kto s kým, kedy a ako sa volá......
našla som len toto
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
mne sa nos šúpe či je zima alebo leto... môžem ho aj motorovým olejom namastiť

volačo by som si dala... ale musí to byť dobré... ništ som zatial v špajzi nenašla...
napríklad......?



3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok
napríklad......?
Luji, zavraždím Ťa, teraz ma chytil kvôli Tebe vlčí hlad, zhasínam a idem spať fuj teraz budem mať od hladu krče....
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Evuš,

u nás ešte aj káblikami a anténkami,babenky idem niekde nájsť fľašu niečoho dobrého na noc, nech zabudneme aspoň na chvíľku na starosti a dobre sa vyspíme, (nie že si bude niekto myslieť, že podporujem alk..l), ale fakt je to niekedy ako v cirkuse, ja už pomaly nebudem vedieť kto s kým, kedy a ako sa volá......
našla som len toto
no, moja, ty mi raz ten svoj rodokmeň musíš nakresliť, lebo čo si minule písala, tak z toho som strašný jeleň ostala
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

VieraPopluharova Pozri príspevok
Evuš,

u nás ešte aj káblikami a anténkami,babenky idem niekde nájsť fľašu niečoho dobrého na noc, nech zabudneme aspoň na chvíľku na starosti a dobre sa vyspíme, (nie že si bude niekto myslieť, že podporujem alk..l), ale fakt je to niekedy ako v cirkuse, ja už pomaly nebudem vedieť kto s kým, kedy a ako sa volá......
našla som len toto
Vieročka, presne tak....aj oddych treba!!!
Ty to vies velmi dobre...len my sme blázni, ktorí to ešte nepochopili..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...


toto som našla, aj som si už dala, ale len dva rady kociek - akurát že nie na šírku, ale po dĺžke

a Lujzi dííííky, bola som maškrtná, ale teraz gebrím a myslím na slaninu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám v šufly.....
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ja mám v šufly.....
choď ty do hája..mliečnu nemusím, ale gumeňákov hej...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... šufly? Ako som to počul? Kedysi. Aký je rozdiel medzi stolom a stoličkou? Stôl má medzi nohami šuflík. Už je ta, emancipácia, rovnoprávnosť, vraj sa vyrábajú sa stoly bez šuflíkov. Kuchynské.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
choď ty do hája..mliečnu nemusím, ale gumeňákov hej...
....už aj utekám....het, ráno vstávam....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sito Pozri príspevok
... šufly? Ako som to počul? Kedysi. Aký je rozdiel medzi stolom a stoličkou? Stôl má medzi nohami šuflík. Už je ta, emancipácia, rovnoprávnosť, vraj sa vyrábajú sa stoly bez šuflíkov. Kuchynské.
moja babka aj "fijok" používala....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
sito Pozri príspevok
... šufly? Ako som to počul? Kedysi. Aký je rozdiel medzi stolom a stoličkou? Stôl má medzi nohami šuflík. Už je ta, emancipácia, rovnoprávnosť, vraj sa vyrábajú sa stoly bez šuflíkov. Kuchynské.
u nás je to FIJÓK
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j Pozri príspevok
moja babka aj "fijok" používala....
Von, do vnútra, von??? Podľa potreby, alebo keď potrebovala cverny. Nebudú už, už ju búrajú.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
moja babka aj "fijok" používala....
moja - fijovka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať