Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

hnedoočka Pozri príspevok
moja - fijovka
Ako to pán minister?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dobré ráno od Hubatej ....... komu postavím?



3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Včera ma potešila ale aj uviedla do rozpakov jedna mladá mamička: pomáhala som jej s invalidným dieťaťom do autobusu, potom sme sa zahovorili a vysvitlo, že je kaderníčka ale nemôže samozrejme chodiť do práce. No a keďže som potrebovala novú frizúru, tak reku mám to jedno či dám zarobiť firme, alebo tejto mamičke: skrátka prišla mi večer urobiť hlavu. No a keď došlo k plateniu tak mi povedala že po prvý krát od zákazníčky neberie žiadne peniaze, má to grátis. Handrkovali sme sa, až sa mi jej podarilo strčiť do riflí 10 € a vo výťahu malej do ruky čokoládu.
Teraz mám výčitky že aj cez jej mŕtvolu som jej mala dať viac, lebo dávala aj svoj šampón, kondicionér, lak na vlasy, robila asi 2 hodiny ............
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Včera ma potešila ale aj uviedla do rozpakov jedna mladá mamička: pomáhala som jej s invalidným dieťaťom do autobusu, potom sme sa zahovorili a vysvitlo, že je kaderníčka ale nemôže samozrejme chodiť do práce. No a keďže som potrebovala novú frizúru, tak reku mám to jedno či dám zarobiť firme, alebo tejto mamičke: skrátka prišla mi večer urobiť hlavu. No a keď došlo k plateniu tak mi povedala že po prvý krát od zákazníčky neberie žiadne peniaze, má to grátis. Handrkovali sme sa, až sa mi jej podarilo strčiť do riflí 10 € a vo výťahu malej do ruky čokoládu.
Teraz mám výčitky že aj cez jej mŕtvolu som jej mala dať viac, lebo dávala aj svoj šampón, kondicionér, lak na vlasy, robila asi 2 hodiny ............
..

..ale hub!..však ju môžeš doporučiť kamarátkam, chodiť k nej pravidelnejšie-urob jej reklamu..a tým jej pomôžeš!...
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám!...som sa najprv musela vyprskať (aj monitoru sa ušlo) na hubinom "komu postavím"..no čooo?...takže hub už vodu postavila, ja zadám GPS na východ na terasku, pod palmy, oleandre, muškáty, behnem pre kefír do chladnice a pribalím, hádam netrafí okno ale správnu pusu, no a prihodím syrík, čierny rožok, maslo a ak počkáte, tak aj oškvarkové padáčiky...to z nudy, vonku je podmračno, tak sa mi bude dobre piecť...
a už len krásnu sobotu vám prajem,oddych,smiech a príjemný deň!...
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

vidím, že tady panuje čilý cizinecký ruch, "huby" ja pijem len čajík, tak keď budeš variť ráno tak pridaj aj ten, zatiaľ mi dorazil ako vždy od Pepsi, tá má presné GPS,
ja som naštartovaná hneď od rána, bo už o 6,30 sme mali budíček celý barák - môj "milovaný zlaty" braček dofrčal, vraj nejaký píp...píp...mu rozrezal vonku na parkovisku všetky 4 gumy, aj vie kto len nestihol ho nafotiť, tak vraj potrebuje 300,- éčiek, ja mu na to no môj zlatý v kôlni máš odstavený bycikel a keď si zarobíš tak si kúpiš a hneď sme mali tóčo ako v správnej rodinea naša maminka hádajte čo ? synku Ty moje chúďatko tu máš choď si kúpiť gumy, predsa nebudeš chodiť na bycikli nie? Takže môj tlak mal nemerateľnú hladinu a ešte teraz mám určite 180/150, ale xanax to istí.....do r....mavskej soboty, že ja som sa nemohla narodiť ako posledná.....vždy sa musím trepať všade prvá.....
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, situácia s rozrezanými gumami mi je dôverne známa..akurát za mnou prišlo moje decko..najstaršie..no a keďže to je banka, čo nevracia, ani úroky nedáva,mal smolu..lebo ja som 300€ nevidela any na dôchodok!...
..Vieroč, tvoja mamina má možno nádej na vrátenie peňazí...ja kludne nechám synka chodiť pešo!...nejeduj sa,matere nemožu za to, aké sú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Včera ma potešila ale aj uviedla do rozpakov jedna mladá mamička: pomáhala som jej s invalidným dieťaťom do autobusu, potom sme sa zahovorili a vysvitlo, že je kaderníčka ale nemôže samozrejme chodiť do práce. No a keďže som potrebovala novú frizúru, tak reku mám to jedno či dám zarobiť firme, alebo tejto mamičke: skrátka prišla mi večer urobiť hlavu. No a keď došlo k plateniu tak mi povedala že po prvý krát od zákazníčky neberie žiadne peniaze, má to grátis. Handrkovali sme sa, až sa mi jej podarilo strčiť do riflí 10 € a vo výťahu malej do ruky čokoládu.
Teraz mám výčitky že aj cez jej mŕtvolu som jej mala dať viac, lebo dávala aj svoj šampón, kondicionér, lak na vlasy, robila asi 2 hodiny ............
to mi pripomína moju ženu čo chodí ku kamoške, kaderníčke( moja jej robí účto) a vždy sa teším na koniec, ked to vypukne- začnú sa tam ohadzovať navzájom peniazmi,hehe- moja chce platiť a ona nechce prijať a tak sa tam ohadzujú pol hodinu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska ideme ku kamošovi do Senca pozrieť funglom nové bábatko- flaška vodky a vypísaná poistka na malého - je nachystaná...
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..no, situácia s rozrezanými gumami mi je dôverne známa..akurát za mnou prišlo moje decko..najstaršie..no a keďže to je banka, čo nevracia, ani úroky nedáva,mal smolu..lebo ja som 300€ nevidela any na dôchodok!...
..Vieroč, tvoja mamina má možno nádej na vrátenie peňazí...ja kludne nechám synka chodiť pešo!...nejeduj sa,matere nemožu za to, aké sú...
Pepsi,

leda, že jej ich dám ja, on má z maminy banku - kde sa nevracia nič ako hovoríš, ani istina ani úroky, ale nároky stúpajú priamo úmerne s jeho blbosťou....a to sa ho nechcem dotknúť....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

smutné - 7 ľudí zahynulo
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja som ako najstaršia tiež od mala počúvala: áále veď ty si už veľká, ty sa minieš, ty si rozumná.....
Brat podedil byt, auto, záhradu - a mne zostal ten rozum.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tých havárii autobusov je stále viac. Kde hľadať príčiny - zlý technický stav vozidiel, únava vodiča ...
Pred pár dňami ma tiež zarmútila správa o havárii slovenskeho autobusu z dovolenkármi z CK MADO (autobus mal prievidzskú ŠPZ-ku)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

leda, že jej ich dám ja, on má z maminy banku - kde sa nevracia nič ako hovoríš, ani istina ani úroky, ale nároky stúpajú priamo úmerne s jeho blbosťou....a to sa ho nechcem dotknúť....

situácia z mojej rodiny - len trochu vzdialenejšej, teta so sesternicou, vtedy ma poznajú, keď natŕčajú ruku a brnkajú na city, požičaj, keď nepomôžeš, odpoja nás od elektriny
na cigy a čučo sa vždy nájde, ale na vrátenie peňazí nie a nie je to malá suma, čakám už skoro rok

a minule som sa vážne naštvala, lebo som sa dopočula od jednej "dobrej duše" že sa teta vyjadrila to sú ľudia, požičajú a chcú vrátiť, veď to nie je dobrý skutok, dobrý skutok by bol keby dali!
Naposledy upravil Ivana Š : 23.06.12 at 10:06
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hubatá Pozri príspevok
Ja som ako najstaršia tiež od mala počúvala: áále veď ty si už veľká, ty sa minieš, ty si rozumná.....
Brat podedil byt, auto, záhradu - a mne zostal ten rozum.
vieš, možno sa ti ušlo to lepšie
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

leda, že jej ich dám ja, on má z maminy banku - kde sa nevracia nič ako hovoríš, ani istina ani úroky, ale nároky stúpajú priamo úmerne s jeho blbosťou....a to sa ho nechcem dotknúť....
..

..no, ja som sa "múdrosti" môjho syna dotkla vlani v januári...a prestala som byť banka!..a celkom sa mi darí..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Ja som ako najstaršia tiež od mala počúvala: áále veď ty si už veľká, ty sa minieš, ty si rozumná.....
Brat podedil byt, auto, záhradu - a mne zostal ten rozum.
..

..hub, nelamentuj..ja som bola tá druhá,sprostejšia...ale aspoň nemusím byť nikomu za nič vďačná..any rodičom!...stojíš predsa na svojich vlastných nohách, ako aj ja!...
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja som tiež najstaršia - mám ešte troch súrodencov, aj manžel je najstarší - má dvoch súrodencov
a som rada, že sme takto - na rodičoch nezávislí, nehovorím, že nepomôžu, keď môžu

ale napríklad, keď som bola doma na materskej s deťom astmatikom, nemohol do škôlky, korunky chýbali, pomohlo by mi, keby som sa zamestnala
a babky by deťo postrážili, lenže obe babky vtedy boli ešte relatívne mladé, a zamestnané. Jedna učiteľka, jedna vedúca predajne.

Teraz po pár rokoch sú dôchodkyne a naši najmladší súrodenci sa zamestnali, lebo sa mohli.
Babky strážia vnúčatká. Vôbec im to nezávidím, nemajú to ľahké, ani sestra, ani švagriná, ani babky
napr. Šimonko 1 r. sa nevie rozhodnúť, komu pôjde, keď mamina príde z roboty - má v tom zmätok - či mame, či tatovi, väčšinou sa berie k babke, Bebetka 2,5 r. sa stále pýta k babke a reve keď babka od nej odchádza

ešte raz - nezávidím im, že sú v lepšej situácii finančnej, ako my v ich rokoch, ale som rada, že sme sa vlastnými silami dostali na takú úroveň akú máme
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a obedňajšie kafo a čájo nikto nevarí?..tak dám ja,lebo už sa mi drieme, tak aby sa mi lepšie spalo...a posielam aj padáčiky a cesnakový osúch...idem odfotiť a pichnem sem..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no nech sa páči...a dobrú chuť...
padáčiky 002.jpg  
padáčiky 001.jpg  
1/1
10 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať