Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
hubatá Pozri príspevok
Dobré ráno od Hubatej ....... komu postavím?
To sa tu žiadny záujemca nenašiel?
Naposledy upravil marjankaj : 23.06.12 at 11:46
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Už je ich až 8 http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...em-cechov.html

Tých havárii je čoraz viac a s tragickým koncom
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pred štyrmi rokmi pri havárii 7.9.2008 v Chorvátsku kde zahynulo 14 Slovákov, v tom autobuse bola aj moja sestra, našťastie prežila s menším otrasom. Ťažko sa na to spomína.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a tu čo je tak sucho?..ako u suchánkov!..tak posielam latté, chladený čaj, teplý čaj, pivo a vodu do vane!...komu čo chutí..vonku dusno, šarkan ledva domov prišiel,ale však on si povedať nedá,ešte že mal malú slniečkovú pestúnku a tá dala vodičky...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak "dík" ...mala som husacinu ked som to čítala...aj dieťa
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


...dám aj 20 metrovú zmrzlinu?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
...dám aj 20 metrovú zmrzlinu?
..

..daj luí, lebo slnko už zas pečie ako na úkol!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...padá sniežik bielučký, na polia a na lúčky...
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...padá sniežik bielučký, na polia a na lúčky...
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ivuliatko Pozri príspevok
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov?
možno úpal
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov?
..

..no, to som stretla pred činžákom takého malého,3 ročného suseda a hovorí mi "tebe je ako teplo?ako mne?.." no tak som si s ním sadla, zaspievali sme si "padá sniežik" a hneď nám bolo lepšie...diagnóza-starý človek-ako malé dieťa...čo ti budem hovoriť?..
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, to som stretla pred činžákom takého malého,3 ročného suseda a hovorí mi "tebe je ako teplo?ako mne?.." no tak som si s ním sadla, zaspievali sme si "padá sniežik" a hneď nám bolo lepšie...diagnóza-starý človek-ako malé dieťa...čo ti budem hovoriť?..
k tomu snežiku posielam....

6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám si aj všetky naraz!..od jedu!..moje decko najmladšie bicykluje od troch rokov, nikdy z bicykla nespadol...ale včera v noci, neviem, z akej rozkoše,ide sa voziť a drrr**..a fčul išiel na pohotovosť, nemôže sa nadýchnuť, ohnúť,necíti si chrbát, kríže,nemôže stúpiť na nohu,koleno ako papuča!..veľké decko-veľká starosť!..keby aspoň pil, ale v noci prišiel domov triezvy,ako vždy!..
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...dám si aj všetky naraz!..od jedu!..moje decko najmladšie bicykluje od troch rokov, nikdy z bicykla nespadol...ale včera v noci, neviem, z akej rozkoše,ide sa voziť a drrr**..a fčul išiel na pohotovosť, nemôže sa nadýchnuť, ohnúť,necíti si chrbát, kríže,nemôže stúpiť na nohu,koleno ako papuča!..veľké decko-veľká starosť!..keby aspoň pil, ale v noci prišiel domov triezvy,ako vždy!..
pepsi...viem...na*erie, neboj prekuknú ho RTG-om..... nabudúce mu daj kolobežku do ruky
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak, drahý pokosil záhradu, vykosil ligurček (ako vždy ), a to mu to vždy ukazujem, že toto ňé, toto je do polévky... jaj chlap, ale nemôžem nadávať, lebo nabudúce sa budem sama trápiť ...
Moja mamuška si vymyslela dnes na večeru držkovú polévku, tak som bola donášková služba, chvalabohu sa naválala a ešte jej aj na neskôr zostalo, že sestričky jej to zohrejú neskôr. Aj nové lieky jej už dneska dali. takže ďalšia spokojnosť...
no ale nespokojnosť veliká: išla som hodiť pesovi novú údenú kostičku, o ktorej som sa márne domnievala, že ho odláka od mačky, ktorú morduje už niekoľko dní, no a ako sa tak v spodnom prádle kydám po dvore, zrazu nado mnou hukot ako kosačka, zdvihnem hlavu a tam motorové rogalo alebo čo to bolo... jak som páááálila dovnútra!!! Letelo to ledva 5 metrov nad domami, chlapec mal odvahu... a striptíz zadara....
Naposledy upravil AlaNR : 23.06.12 at 18:53
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi...viem...na*erie, neboj prekuknú ho RTG-om..... nabudúce mu daj kolobežku do ruky
..

..lui, nemá ani vlastný bicykel,ževraj načo by mu bol..donedávna lietal na kolieskových..a včil si ide požičať bicykel, aby sa povozil!..to sú nápady!...kúpim mu trojkolku,jáááj..
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dám si aj všetky naraz!..od jedu!..moje decko najmladšie bicykluje od troch rokov, nikdy z bicykla nespadol...ale včera v noci, neviem, z akej rozkoše,ide sa voziť a drrr**..a fčul išiel na pohotovosť, nemôže sa nadýchnuť, ohnúť,necíti si chrbát, kríže,nemôže stúpiť na nohu,koleno ako papuča!..veľké decko-veľká starosť!..keby aspoň pil, ale v noci prišiel domov triezvy,ako vždy!..
koľké mamky by si povedali "šťastná to žena..." veď určite si rada, že nepije - a je jasné, že máš o synáčika strach, nuž stáva sa... športom k trvalej invalidite ale bude to dobré, daj si od jedu zmrzku, jed zmrzne a ostane len optimizmus
5 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Tak, drahý pokosil záhradu, vykosil ligurček (ako vždy ), a to mu to vždy ukazujem, že toto ňé, toto je do polévky... jaj chlap, ale nemôžem nadávať, lebo nabudúce sa budem sama trápiť ...
Moja mamuška si vymyslela dnes na večeru držkovú polévku, tak som bola donášková služba, chvalabohu sa naválala a ešte jej aj na neskôr zostalo, že sestričky jej to zohrejú neskôr. Aj nové lieky jej už dneska dali. takže ďalšia spokojnosť...
no ale nespokojnosť veliká: išla som hodiť pesovi novú údenú kostičku, o ktorej som sa márne domnievala, že ho odláka od mačky, ktorú morduje už niekoľko dní, no a ako sa tak v spodnom prádle kydám po dvore, zrazu nado mnou hukot ako kosačka, zdvihnem hlavu a tam motorové rogalo alebo čo to bolo... jak som páááálila dovnútra!!! Letelo to ledva 5 metrov nad domami, chlapec mal odvahu... a striptíz zadara....
Alenka, to preto letel tak nízko....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
koľké mamky by si povedali "šťastná to žena..." veď určite si rada, že nepije - a je jasné, že máš o synáčika strach, nuž stáva sa... športom k trvalej invalidite ale bude to dobré, daj si od jedu zmrzku, jed zmrzne a ostane len optimizmus
..

..veď ja som sa nesťažovala , že som nešťastná žena pre decko..len som mala jedy,lebo má robotu rozrobenú a musela som si vypočuť,že chalupa je rozje**ná a on bohvie dokedy od****ný a ráno musí do roboty-ale nemôže sa ani obuť..no muselo ho fest bolieť, lebo také kriky som dávno od neho nepočula!..

(a ak by pil, skončí ako bezdomovec..moji hadi to vedia..ani jeden nepije, iba ak kofolu..)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať